Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 do 21 z 36

Temat: Nagrody w IAS Rzeszów

Domyślnie

Na konkurencyjnym forum już dawno wycięto osoby ośmielające się mieć odmienne zdanie. ZZ Solidarność milczy - dlaczego nagroda półroczna jest tak niska, czy są i gdzie są oszczędności. Teraz zajmują się karuzelą na stołach, wczoraj odwołano po rocznych rządach Naczelnika I US Rzeszów. Chodzą słuchy, że to nie koniec. Pieniądze mają mieć wybrańcy, reszta może przymierać głodem.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Czy może ktoś wie jak zakończyły się negocjacje z DIASem w sprawie zmiany regulaminu premiowania z półrocznego na kwartalny?

Domyślnie

Cytat Napisał Mały Zobacz post
    Czy może ktoś wie jak zakończyły się negocjacje z DIASem w sprawie zmiany regulaminu premiowania z półrocznego na kwartalny?
    Negatywnie, póki co półroczne.

Domyślnie

Szkoda, a miałem nadzieję, że może przestaniemy być tym jedynym wyjątkiem w Polsce. No cóż.

Domyślnie

Polska dzieli premię. My na Podkarpaciu, zarówno funkcjonariusze jak i cywile, jesteśmy już w plecy około 2500 zł. Premia za I półrocze to była kpina z ludzi. Nie wierzę w to, że na koniec roku cokolwiek zostanie wyrównane. A może trzeba czułe pisemko do np. Min. Banasia? Panowie związkowcy co o tym sądzicie?

Domyślnie Przyjęcia - telefony

Witam, słyszałem od znajomych, że już zaczęli wydzwaniać ws służby. Proszę o informację czy dzwonili już do osób które składały ankietę 31.07.2018 r. - czyli tzw 2 grupa. Wiem, że były już telefony do osób które składały ankietę 24.07.2018 r.

Domyślnie

No to jak? Rozgrzewamy temat? Będzie półroczna premia? A jeśli tak to w jakiej wysokości 😀. Kto odważny i poda kwotę.

Uprawnienia