• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody w IAS Rzeszów

No to jak? Rozgrzewamy temat? Będzie półroczna premia? A jeśli tak to w jakiej wysokości 😀. Kto odważny i poda kwotę.
 
No to jak? Rozgrzewamy temat? Będzie półroczna premia? A jeśli tak to w jakiej wysokości 😀. Kto odważny i poda kwotę.

tak rozgrzewamy, wszystkie służby podwyżkę dostały, a ty ciućmoku o nagrodę pytasz, a na zwolnieniu jesteś, czy czekasz aż za ciebie zrobią, WSTYD.
 
@młspeclat67 Włącz hamulec. Mimo, że jestem skarbowcem akcję 1gr ja zaproponowałem. Wymyśliłeś coś sam? A i owszem interesuje mnie premia, bo odkąd rzeszowskiej kas szefują celnicy to niestety panuje tam niesamowity bałagan. Patrząc na premię czerecową szału nie przewiduje.
 
tak rozgrzewamy, wszystkie służby podwyżkę dostały, a ty ciućmoku o nagrodę pytasz, a na zwolnieniu jesteś, czy czekasz aż za ciebie zrobią, WSTYD.

A co w tym złego że ktoś pyta się o nagrody w IAS Rzeszów? Ale skoro jesteś taki zaangażowany w protest to może się zorientujesz ilu członków zarządu ZZ Celnicy PL w IAS Rzeszów jest na chorobowym? jak już nabędziesz tą wiedzę to bardzo proszę podziel się nią "czy czekasz aż za ciebie zrobią, WSTYD"
 
nie karmić trolli , tak jest najprościej.
robimy swoje.
nagrody to odrębna sprawa, wiadomo - winne związki :mad:

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
,,@aquirre trollem nie jestem. Tematem jest "Nagrody w IAS Rzeszów". Pytam o to co mnie interesuje. Pieniedzy potrzebuje, a odkąd DIAS'ami są celnicy jakoś z nimi kiepsko, porównując do innych izby w Polsce. A szczerze nie zauważyłem aby pracownicy Referatu ds. akcyzy w IAS Rzeszów, którzy w większości to byli i obecni funkcjonariusze, masowo przebywali na zwolnieniach lekarskich. Więc, może zacznij od swoich kolegów, zanim zaczniesz kogoś obrażać.
 
Oczywiście do ostatniej chwili będzie to wielka tajemnica. Nie liczył bym na dużą kwotę.

Regulamin jest tak skonstruowany że DIAS i cała świta z ul.Geodetów dostaną tyle co Ty w ciągu roku nie zarobisz.

ZZ Celnicy PL od dawna dąży do zmiany regulaminu nagradzania w IAS Rzeszów niestety zmiany blokowane są przez pozostałe(niektóre organizacje) sprzyjające Kierownictwu IZBY
 
I to jest paradoks, bo zarówno naczelny dyrektor jak i jego I zastępca to funkcjonariusze celni. Czyżby aż tak celników nie lubili, bo że nie darzą sympatią skarbowców to o tym wszyscy wiedzą.
 
Nie chciałem nikogo obrazić. Zwrot ciućmok wynika tylko i wyłącznie z frustracji, i beznadziejności. Przepraszam Koleżanki i Kolegów. Niemniej jednak, mój post nie dzielił kasowców na celników i skarbowców. Sami to zrobiliście!! Uważam, że obecnie są ważniejsze sprawy niż nagrody. Przepraszam i oczekuję przeprosin, bo zachowaliście się jak żydzi, którzy zarzucają Polsce udział w holokauście? Ja o skarbowcach nie pisałem!!
 
Spłycamy to co jest naprawdę ważne, zastanawiając się czy dostaniemy jakieś resztki z pańskiego stołu. Wiadomo, że kadra kierownicza dba tylko o swoje stołki, a nie o nas. Powinniśmy zdecydowanie dążyć do wyegzekwowania GWARANCJI podwyżek i realizacji pozostałych postulatów podnoszonych przez nasz związek. Tylko argument siły i jedności środowiska liczy się w konfrontacji z ministerstwem. Więc ruszmy 4 litery, bo drugiej okazji już może nie być.
 
Jeśli o mnie chodzi to ja, SKARBOWIEC, już dawno włączyłem się w protest. Zaproponowałem wysyłanie 1 gr. Odzew zerowy. Na zwolnieniu byłem. Ale tu też pospolitego ruszenia nie było. A premia interesuje mnie z prostego powodu - chcę wiedzieć czy będę miał za co przeżyć do 25.01 jak w grudniu zrobię święta i kupię dzieciakom prezenty. Proszę nie mieć mi za złe, ale odkąd tą izbą kierują celnicy, to jest gorzej niż źle.
 
Jeśli o mnie chodzi to ja, SKARBOWIEC, już dawno włączyłem się w protest. Zaproponowałem wysyłanie 1 gr. Odzew zerowy. Na zwolnieniu byłem. Ale tu też pospolitego ruszenia nie było. A premia interesuje mnie z prostego powodu - chcę wiedzieć czy będę miał za co przeżyć do 25.01 jak w grudniu zrobię święta i kupię dzieciakom prezenty. Proszę nie mieć mi za złe, ale odkąd tą izbą kierują celnicy, to jest gorzej niż źle.

Uwierz mi, że też nie mam za co żyć, mam dwójkę dzieci, mieszkam w Warszawie, po opłaceniu rachunków zostaje mi 400-500 zł na życie. Jestem funkiem. Co do nagród w kwietniu zrobiłem coś, czego nikt prawdopodobnie nie zrobił jeszcze. Wysłałem pismo do kier od, że zrzekam się nagrody kwartalnej. Logicznie to uzasadniłem, troską o budżet, przebywaniem na zwolnieniu, niskim statusem [mł. rachm / specjalista]. Poprosiłem aby pieniądze dla mnie, rozdzielić pomiędzy koleżanki i kolegów ze zmiany. I co? Dostałem 100%. To tylko dowód, jak bezwładnym, niesterownym, kuriozalnym tworem jest kas. Masz dostać i koniec, możesz nic nie robić a dostaniesz, dostaniesz nawet jak nie chcesz. Temat nagród jest poboczny, nie chce od banasia żadnej nagrody, ma mnie traktować tak samo, jak rząd traktuje inne służby. Akcja grosz, bez urazy to żart, zróbmy akcje zwrotu nagród do mf. Pierwszy się zgłaszam, raz im zwróciłem nagrodę, którą dostałem [3,49]. Osobiście dzwoniła do mnie główna księgowa co ona ma z tymi pieniędzmi zrobić. Kopertę wyrzucą do śmieci. 1gr, owszem ale tylko PRZELEWEM.
 
Ostatnia edycja:
Dajcie spokój z tym kto rządzi, w IAS Rzeszów do tej pory dzielą każdemu tak samo, chodzi o to, że mało i co pół roku, niby poszła kolejna próby zmiany na kwartalne ale czy przejdzie to czas pokaże.
Mały jeśli pracujesz w budynku IAS to pewnie szybciej dowiesz się od kierownika lub na naczelnika wydziału o kwotach a o plotkach szkoda pisać na forum, póki co cisza.
 
Kiedy zrozumiecie, że premia raz jest, drugim razem niekoniecznie

Godne życie nam i naszym bliskim piwinny zapewniać POBORY !!!

I w tym kierunku powinny iść nasze starania

A tak na marginesie - kombatanctwo w zakresie wymyślenia akcji wysyłania grosika to żart

Trzeba siły a nie łaszenia się

Nie brakuje ludzi, którzy mają za sobą akcję pagon, tabletka itp

Ale życie nauczyło, że tylko akcje typu pikieta, demonstracja, l4, sumienne i drobiazgowe kontrole są skuteczne

Skarbowcom brakuje tego rodzaju doświadczeń i stąd tak naiwne moim zdaniem akcje typu grosz

To nie żaden przytyk, to fakt potwierdzony nieskutecznością wszelkich działań skarbowców jako środowiska

Chodżcie z nami !
 
Owszem pracuję. Jest jeden problem, kwota ta jest objęta ścisłą tajemnicą. Teraz wszystko objęte jest tajemnicą. Nawet nie wiemy czy grudniowa pensja zostanie wypłacona wcześniej. Ale to już inna bajka. Jedyne co pewne że co raz większe grono pracowników zaczyna dopadać bieda (oczywiście są też wyjątki awansujące nawet kilka razy w roku i stale mające premie specjalne).
 
Jakie nagrody? O czym ty mówisz. Przecież ludzie z Podkarpacia, poza nielicznymi wyjątkami, na nagrody nie zasługują. Zabieraj się do pracy.
 
Back
Do góry