• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wólka Kosowska - strajk generalny u Chińczyków w halach Wólki Kosowskiej 12.12.2018

Na wschodzie chłopaki opanowują tak tiry jak i pociągi i nie potrzeba im wsparcia. Szukanie dziury w całym. SENT na Wólkę ?! No i ok..................a cysterny jadą.

Pełna zgoda, jak przyjeżdżali chłopaki ze wschodu, to pewnie myśleli że trwa jakiś strajk włoski. Tam naprawdę się zap..dala.
 
Pod plandeki tez się zagląda. Jak ktoś chce poszukać, to znajdzie. Ale jest wielu, którzy nie chcą, i takim nie pomogą nawet gigantyczne podwyżki, bo są zdeprawowani i chorobliwie leniwi. Ale zespół kapturowo-towarzyski wolał usunąć ze służby swoich prywatnych wrogów i tych, którym coś się przypięło, nawet byle co, ale ofiara złozona i można dakej sie op...dalać.
 
Pełna zgoda, jak przyjeżdżali chłopaki ze wschodu, to pewnie myśleli że trwa jakiś strajk włoski. Tam naprawdę się zap..dala.
To prawda. TAM SIĘ ZAPIERDALA A W WAWIE wÓLKA KOSOWSKA I Histeria jak się zatrzyma dostawczaka z gaciami..... Niby operacyjni ale jak co do czego to szukają ludzi do roboty! A Wy co Qrwa?! Zdjęcia w kominiarkach ?! Kajdanki i zdjęcia z pistoletami ?! Szukacie frajerów do roboty bo nie potraficie sami zalatwić tematu czy też wasi przełożeni są dyletantami i szukają pomocy bo na was nie ma co liczyć ?! Zabrali i zwolnili kilkaset osób a teraz szukają frajerów do roboty w soboty i niedziele............
 
Pod plandeki tez się zagląda. Jak ktoś chce poszukać, to znajdzie. Ale jest wielu, którzy nie chcą, i takim nie pomogą nawet gigantyczne podwyżki, bo są zdeprawowani i chorobliwie leniwi. Ale zespół kapturowo-towarzyski wolał usunąć ze służby swoich prywatnych wrogów i tych, którym coś się przypięło, nawet byle co, ale ofiara złozona i można dakej sie op...dalać.

w tej kwestii zgoda. dobrano za to pożytecznych idiotów. choć ja osobiście znam ... idiotkę. która po udowodnieniu się nadawania nawet awansowała na jeszcze bardziej się nadający stolec.
 
qrwa wasza w barabasza...............zabierajcie się za robotę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Nikt w terenie nie pyta kto mu pomoże a już na pewno nie SENT ani WZP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Zaparz sobie herbatkę, złap oddech bo żyłka pęknie i emerytury nie doczekasz - zawsze możesz się podziękować za mundur i iść do cywila.
ps. nikogo nie bronię ani nie napiętnuję - nie było mnie tam na miejscu ani teraz też tam nie jestem. Stonujcie swoje zapędy w opiniach i osądach,
 
Ostatnia edycja:
No i dlatego tak dużo fajek w Wa-wie się łapie bo tak dużo na wschodzie puszczają perfekcyjni. Super kontrola. Sochaczewscy boye.
 
Zaparz sobie herbatkę, złap oddech bo żyłka pęknie i emerytury nie doczekasz - zawsze możesz się podziękować za mundur i iść do cywila.
ps. nikogo nie bronię ani nie napiętnuję - nie było mnie tam na miejscu ani teraz też tam nie jestem. Stonujcie swoje zapędy w opiniach i osądach,
,
,skoro cię nie było to istotnie nie wp....się............! Nie wiesz to nie zabieraj głosu.
 
Ludzi z SENT wzięli do Wólki..........tych ludzi, ktorzy onegdaj zwalczali akcyzówkę...... dali im 3 mce w WZP po czym co ? Mają wrócić do macierzystych jednostek ?! Ich koledzy, którzy zostali i robią to co robili nagle są wzywani do roboty bo ci, którzy odeszli nagle mają ręce pod dupą i niby nie potrafią zliczyć towaru i dokonać zatrzymania towaru..............no qrwa śmiać się czy współczuć.......................
 
A dzisiaj tj w sobotę 16.12 w Jaworznie w Chińskim centrum hurtowym - www.sccpoland.pl też była kontrola, do wieczora zbierali parę busów od chińskiego hurtownika podróbek zabawek O dziwo - ten sam chińczyk przeczuwał kontrolę że będzie dzień wcześniej.

Proste pytanie do znawców tematu - znacie jakiegokolwiek handlującego chinczyka na wólce który ma zabawki nie podróbki z popularnych bajek jak psi patrol, frozen czy swinka peppa ? Stawiam duze Wiskey jak ktos się znajdzie :)
A mimo to, trudno przez lata było zająć się jeżdzącymi BMW-kami azjatami.
 
Nie nudź chłopie, kogo to obchodzi.


A Ciebie nie obchodzi ???


ps
Jak jakieś 10 lat temu mówiłem o takich "kanałach", to ... mnie przeniesiono.
Teraz jest "wolność", to niech kwitnie Owsiakowszczyzna - piszta, co chceta ...
 
Ostatnia edycja:
Towar do UE trafia nie tylko przez polskie granice ;)

Zgadza się. Ten przypadek poruszyłem pisząc o konkurencji między członkami UE - Niemcy ponoć bardzo "liberalnie" podchodzą do polskich importerów np. zabawek licencjonowanych, a raczej je imitujących, tudzież badziewnej elektroniki nie spełniającej zasadniczych wymagań... Zyskują dodatkowe kwoty z TOR (1/4 cła do budżetu krajowego), a towar nie zaśmieca ich rynku, tylko nasz. Zresztą, żaden niemiaszka nie kupi czegoś tak lipnego, więc nawet nie ma strachu, że na tym rynku się pojawi.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry