• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Powrót zwolnionych

Szanowny Kolego,jeśli mamy wśród nas takich "filozofów" którzy nie potrafią normalnie nikomu niczego wytłumaczyć,tylko powołują się na "tajne" ustalenia i jakieś gry,to nie ma się co dziwić ,że ta służba przestała istnieć.(Patrz tabelka):)


Jak widać, to Tobie nie chodzi już o czyjąś słabość i nieumiejętność wystarczającego wytłumaczenia Ci pewnych ograniczeń. Ba, nawet nie chodzi Ci o ten drażniący Cię sposób wskazania kierunku, gdzie można coś znaleźć (o ile się chce), który odbierasz jako "mędrkowanie", pogardliwie odnosząc się do filozofii. Ty wręcz "dla zasady" protestujesz - bo jakże można kogoś zmuszać do jakiegoś durnego myślenia ?! Zapewne więc, jesteś chociaż osobą ponadprzeciętnie sprawną fizycznie, czego Ci z całego serca gratuluję ...
 
Niestraszek. Już nie chcesz wyjaśnień na forum publicznym, a chcesz na priv, a może telefonicznie lepiej?
Zadzwoń, chętnie Ci wytłumaczę i wiele innych kwestii, tylko będziesz musiał się ujawnić, a ja będę musiał zweryfikować u Przewodniczącego ZOI kto Ty jesteś. Rozumiesz to?
 
Stefan123. Masz jakiś dowód, że tu cyt. "olewam" kogoś, czy tylko tak sobie rzuciłeś bezpodstawnie? Jako jedyny ZZ w KAS podnosimy brak podwyżek lub znikome podwyżki dla funkcjonariuszy - vide pismo na głównej, już drugie podnoszące ten temat.
Drażni Ciebie, że chcę jednoczyć środowisko w walce o wspólne cele - podwyżki równe średnio na etat dla funkcjonariuszy i pracowników.
Rozejrzyj się dookoła i porozmawiaj z ludźmi. Czy jesteśmy w stanie jako funkcjonariusze obecnie skutecznie upomnieć się o podwyżki? Całe środowisko KAS może to zrobić skutecznie. Dlaczego w tym przeszkadzasz uparcie od jakiegoś czasu? Działasz dosłownie jak agent MF. Oczywiście nieświadomy tego
 
A ty CAT kim chociaż jesteś co?? bo pewnie ani jednym ani drugim...mocnym cwaniaczkiem tylko w gębie siedzącym gdzieś na ciepłym stołeczku:cool:
 
A jeszcze można pogorszyć sytuacje zwolnionych?? Jaki to ja jestem dziwny że niczego nie rozumiem...w tej chwili chyba 95% ludzi niczego już nie rozumie..I niczego się nie domagam,tylko prosiłem o normalne wyjaśnienie tej sprawy,jeśli nie tu to można napisać na priv...ale ogólnie kontakt jakikolwiek z osobami z tego związku jest bardzo ciężki...ale jak trzeba było jechać na warszawke to potrafili się wszyscy normalnie odzywać...dzięki za wyjaśnienia.

Liczba ta pada w kontekście oceny skutków regulacji...
Think Woody think...
Choć obawiam się, iż przeciwnik też ma w rękawie dobrych rachmistrzów i w tę grę są dobrzy...
 
A ty CAT kim chociaż jesteś co?? bo pewnie ani jednym ani drugim...mocnym cwaniaczkiem tylko w gębie siedzącym gdzieś na ciepłym stołeczku:cool:


Jestem (jak większość tutaj) funkcjonariuszem (byłym - na razie), który
chociaż nie myśli wyłącznie o własnej d*pie.

Wystarczy ??

 
Moją tezę mógłbym ująć w topicu: "II SA/Ol 672/17 - Wyrok WSA w Olsztynie" lub "Emerytury" .. pisze tutaj. Cytując pewnego klasyka żegłbym "niczego nie będzie". Czy to efekt świątecznej melancholii ?; czy też efekt patrzenia na to co się dzieje w polityce: 50 % poparcia dla nowej władzy, zawłaszczanie kolejnych kolejnych fragmentów życia społeczno-politycznego, kontrola nad sądami...... Coś czuję że nie wrócą do munduru ani Ci co przyjęli do cywila, ci co nie przyjęli w tzw. "małym buncie" jak i Ci co niedostali. A emerytury będą tylko dla tych co są mundurowymi w KAS a dla okresu przedKASowego sposób wyliczenia działań policyjnych będzie taki że z 5, 10 ba 20 lat służby zrobią się tygodnie, miesiące... a nie lata... "Sądy sądami, a.......".
Ech .....
 
Back
Do góry