• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co po pracy?

Loser

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co robicie po pracy? Jakieś szczególne zainteresowania, sposób na odreagowanie? Ja na przykład zajmuję się modelarstwem, uważam że za dużo celniczych obowiązków to tez niedobrze i lubię się po pracy odstresować :D
 
Ja lubię sobie po kucharzyć, a jak wyjdzie mi coś dobrego i wszystkim smakuje to duma rozpiera. Ot taka odskocznia od pracy.
 
Ja kocham muzykę i uwielbiam stary sprzęt audio vintage, żona mniej a ja mam fioła na tym punkcie, konserwację, regulację itd, no i czarna płyta vinyle, pozdrawiam pasjonatów.
 
ja tam zawsze wybieram się na długie spacery z psem, a później wracam do domu i piję herbatę z cytryną
 
Ja z kolei jestem uzależniona od podróży, jakieś 80% po czasu spędzam na planowaniu i wyszukiwaniu tanich ofert... trochę to uzależnia :) ale pomaga mi się odstresować poważnie
 
Według mnie warto jest sobie znaleźć jakieś ciekawe hobby po pracy, ja osobiście polecam na przykład granie u bukmachera, według mnie jest to super hobby dzięki któremu możemy też wygrać trochę pieniędzy, a to się zawsze przydaje. Polecam poczytać sobie na stronei Alfabets i się zainteresować
 
Ostatnia edycja:
Według mnie warto jest sobie znaleźć jakieś ciekawe hobby po pracy, ja osobiście polecam na przykład granie u bukmachera, według mnie jest to super hobby dzięki któremu możemy też wygrać trochę pieniędzy, a to się zawsze przydaje. Polecam poczytać sobie na stronei Alfabet i się zainteresować
Zawsze można też przegrać i mieć jeszcze mniej niż przed rozpoczęciem gry :p
 
Hobby to pasja do tego, co przynosi radość i radość, Hobby to dobry sposób na radzenie sobie ze stresem i złością.Możesz nie mieć wystarczająco pieniędzy na swoje hobby, możesz to naprawić. Szybka strona kredytów online https://credit-list.com/pl/ Możesz bezpiecznie pożyczać pieniądze na jeszcze atrakcyjniejszych warunkach. Dbamy o naszych użytkowników, "podając" sprawdzone, skuteczne rozwiązania.
 
Ja jestem "dziennikarzem śledczym" - śledzę kłamstwa, oszustwa, fałsz, obłudę, hipokryzję i manipulacje polityków.
Staram się na różnych portalach Głównie na facebooku i twitterze obnażać je.
Sporadycznie robię to na forum skarbowców i celników.
 
No to sprawdź w JPK_VAT kto wystawia tej firmie faktury, prawdopodobnie za usługi doradcze, a potem popatrz, od kogo kupuje towar, ale tak do spodu, do źródła i zobacz, jaka jest historia dostawców w sensie bycia zarejestrowanym podatnikiem VAT:

NIP: 6222785364

Opis firmy:
Proponujemy śrutę sojową High-Pro, makuch sojowy, oraz olej sojowy odgumowany

Zdziwiony?

Nie, to Polska.
Number One.
Jakieś wnioski?
Info do komisji VAT?
 
No to sprawdź w JPK_VAT kto wystawia tej firmie faktury, prawdopodobnie za usługi doradcze, a potem popatrz, od kogo kupuje towar, ale tak do spodu, do źródła i zobacz, jaka jest historia dostawców w sensie bycia zarejestrowanym podatnikiem VAT:

NIP: 6222785364

Opis firmy:
Proponujemy śrutę sojową High-Pro, makuch sojowy, oraz olej sojowy odgumowany

Zdziwiony?

Nie, to Polska.
Number One.
Jakieś wnioski?
Info do komisji VAT?
Nic nie sprawdzi bo nie ma do tego dostępu, On nie pracuje w us-ie. taki "erotoman" gawędziarz.
 
... a ja lubię słuchać o nierozwiązanych ( lub rozwiązanych ) sprawach kryminalnych na youtube albo na podcastach np. Kryminatorium, Zabójcze opowieści, Dorwać bestię czy Piąte: Nie zabijaj :)
 
Podóże zagraniczne i krajowe, nauka języka, kursy z księgowości, uprawa ogródka, bieganie i czasopisma o tematyce społecznej, dobre kino (historia, komedia, dokument), słuchanie muzyki typu trance i house.
 
Moje hobby mam blisko domu, dlatego mogę się nim zajmować zawsze po służbie. Odziedziczyłem po babci domek w pięknej okolicy i bardzo lubię, gdy często odwiedzają mnie znajomi. Lubię chwalić się moim ogródkiem w którym rośnie coraz więcej ciekawych kwiatów. Zaczynałam od tych najłatwiejszych w hodowaniu i co roku podejmuję coraz ambitniejsze zadania. Zaczynałam od tulipanów, niezapominajek i pelargonii a teraz mam też piękne Szachownice cesarskie wyhodowane z cebulek https://plantet.pl/szachownica-cesarska-aurora-pomaranczowa-1-szt-w-legutko
Szachownica to roślina wieloletnia, która zachwyca swoim pięknem i wytwornością. Jej okazały pęd i korona z liści tworzą imponujące wrażenie, a efektowny kwiatostan w kształcie dzwonków dodaje uroku i elegancji. Jeśli marzysz o roślinie, która przyciągnie uwagę i stanie się ozdobą Twojego ogrodu, to szachownica jest idealnym wyborem.
 
Back
Do góry