Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 14

Temat: Praca jako funkcjonariusz? Możliwe?

Domyślnie Praca jako funkcjonariusz? Możliwe?

Witam,

Od 7 lat jestem robolem w US. Chciałem bardzo dostać się do Służby Celnej. Czy jest taka możliwość, że w jakimś mieście zatrudnią(funkconariusza) nową osobę (z zewnątrz) biorąc pod uwagę zwolnienia/przeniesienia do cywila celników? Może znacie jakieś prognozy? za rok, dwa?
    Patrząc na to co się dzieje raczej marne szanse, żeby "góra" dała Wam nowych fukncjonariuszy. Bo u nas to nie ma co liczyć na nowe osoby. Ciągle mówią "od nowego roku bedzie już wiadomo". I tak od siedmiu lat

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Z którego departamentu Kolega pisze na forum?

Domyślnie

Cytat Napisał japalec Zobacz post
    Witam,
    Chciałem bardzo dostać się do Służby Celnej.
    Teraz już się nie dostaniesz do Służby Celnej, przynajmniej do czasu następnej reformy.

Cytat Napisał japalec Zobacz post
    Witam,
    Czy jest taka możliwość, że w jakimś mieście zatrudnią(funkconariusza) nową osobę (z zewnątrz)
    Funkcjonariusza się nie zatrudnia, tylko przyjmuje do służby. A jako "robol z US" nie jesteś osobą z zewnątrz. Nie musisz czekać na ogłoszenie o ogłoszenie o naborze, umawiasz się na rozmowę z kim trzeba i występujesz z wnioskiem na podstawie art. 150 ust. 2 ustawy o KAS.

Cytat Napisał lupus Zobacz post
    Z którego departamentu Kolega pisze na forum?
    Jak masz do kogoś pretensje to nie szukaj winowajców w Warszawie tylko rozejrzyj się dookoła. Ja np. wiem, przez kogo zostałem potraktowany przy reformie jak śmieć i zaskoczę cię - nie był to nikt z MF.

Domyślnie

Cytat Napisał kandydat WZP Zobacz post
    Jak masz do kogoś pretensje to nie szukaj winowajców w Warszawie tylko rozejrzyj się dookoła. Ja np. wiem, przez kogo zostałem potraktowany przy reformie jak śmieć i zaskoczę cię - nie był to nikt z MF.
    A to niby kto stworzył ten syf kas jak nie te ................ z Warszawy i minfin?To niby kto dał pozwolenie bez sądu zwalniać funkcjonariuszy jak nie te ........... z Warszawy i minfin? To niby kto jest odpowiedzialny za likwidacje Służby Celnej jak nie te .......... z Warszawy i minfin?
    Ostatnio edytowane przez stefan 123 ; 14-11-2017 o 05:45

Domyślnie

Cytat Napisał stefan 123 Zobacz post
    A to niby kto stworzył ten syf kas jak nie te ................ z Warszawy i minfin?To niby kto dał pozwolenie bez sądu zwalniać funkcjonariuszy jak nie te ........... z Warszawy i minfin? To niby kto jest odpowiedzialny za likwidacje Służby Celnej jak nie te .......... z Warszawy i minfin?
    A jeżeli chodzi o konkrety do podrzucam link z imionami i nazwiskami osób którym możemy "zawdzięczać" to co mamy...
    http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/age...4&KodKlubu=PiS - w sumie 230 osób.
    Do tego dochodzą:
    PO - Stanisław Lamczyk i Czesław Mroczek,
    Kukiz 15 - Magdalena Błeńska, Tomasz Jaskóła, Anna Maria Siarkowska i Rafał Wójcikowski
    posłowie niezrzeszeni - Jan Klawiter, Robert Winnicki
    WiS - Kornel Morawiecki, Małgorzata Zwiercian, Ireneusz Zyska

Razem 241 osób plus ci co klepali dalej ( senatorowie i Adrian ).

Domyślnie

Kandydat ma sporo racji, bo to całe kur....two to nic innego, jak walki plemienne we własnym dżemie, a w takich sytuacjach wyłażą najgorsze instynkty i już nie ma zahamowań przed donosicielstwem, fałszywymi donosami itp. ścierwopodobnymni zachowaniami. Ale to już sprawa sumienia (lub raczej jego braku) tychże podłych ludków. KAS w założeniu zapewne miał być czymś słusznym i pożytecznym, ale wyszedł...właśnie tak. A to za sprawą materiału ludzkiego, który niestety jest jaki jest. Wystarczy wspomnieć, że to komuniści tworzyli struktury państwowe, a potem ich potomstwo.

Domyślnie

Cytat Napisał stefan 123 Zobacz post
    My sami. Własną biernością. Strachem przed utrata tego co mamy. Sprzedani zostaliśmy za emerytury. A przez kogo? Rozejrzyjcie się wokół siebie kto w chwili wejścia przepisów w życie będzie w idealnej pozycji do "przejścia pod kapelusz", z niezłą kasą.
    Qui bono? Komu się opłacało nas sprzedać?
    Nie szukaj winnych gdzie indziej. Spójrz w lustro.

Uprawnienia