• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki w IAS w Rzeszowie

Polecam jednak kontakt telefoniczny bądź meilowy. Rzeszowska Izba jest dość duża więc z tym kontaktem "twarzą w twarz" może mieć kolega problem. Pod poniższym linkiem znajdziesz interesujące Cię nr telefonów bądź adresy email. Poza tym z tego co wiem to koledzy z rzeszowskiego Zarządu ZZ Celnicy PL, w miarę możliwości na bieżąco, informują członków naszego Związku właśnie meilowo.

https://celnicy.pl/content.php/4165...ydium-Zarządu-Głównego-oraz-Zarządów-Izbowych
 
Super, tylko dlaczego nie odezwał się nikt z Rzeszowa? Jeśli oni boją się tu wypowiedzieć to sugeruje Pan, że uzyskam jakąkolwiek informację dzwoniąc lub pisząc. Szczerze - wątpię.
 
A myślisz, że nie pytałem? Przewodniczący ZZ Solidarność - nic nie wie, ale on nigdy nic nie wie (zresztą on już myśli o emeryturze a nie zz). Dla niego wszystko zawsze objęte jest tajemnicą. Pytałem też innego przewodniczące zz, które działają w KAS w Rzeszowie i albo nic nie wie, albo też nic nie chce powiedzieć z sobie tylko znanych powodów. Zresztą informacja przekazana przez niego o kwocie premii daleka była od rzeczywistości. Z ZZ Celnicy.pl nie znam nikogo i nigdy nikogo z tego zz na oczy nie widziałem. (A może znam, tylko oni nigdy nie przyznali się do działania w zz?) E-maili ze służbowego komputera nie zwykłem pisać do nikogo. Z prywatnego nie będę. Zresztą preferuję rozmowę twarz w twarz. Proszę wybaczyć, ale nie będę biegał po piętrach i szukał, kogoś z przedstawicieli tego zz. Dlatego tu stawiam pytania, licząc, że ktoś dobrze poinformowany uchyli rąbka tajemnicy.

Najprościej - skontaktuj się z liderami swojego zz

A jeśli takiego nie masz to się zapisz

Jeśli nie jesteś w zz to nic dziwnego że nie ma cię na liście odbiorców związkowych emaili
 
Uważasz, że mam poszukiwać kogoś kto od 2 lat stara się być anonimowy? Po co? Niech on poszuka mnie i spróbuje przekonać do swoich pomysłów.
 
Ostatnia edycja:
Uważasz, że mam poszukiwać kogoś kto od 2 lat stara się być anonimowy? Po co? Niech on poszuka mnie i spróbuje przekonać do swoich pomysłów.

O co ci chodzi?

Najpierw narzekasz że nic nie wiesz, nie chcesz tego zmienić wstępując do zz, i oczekujesz że zostaną wszczęte ogólnopolskie poszukiwania gościa posługującego się nickiem mały, w razie powodzenia zakończone wydelegowaniem do niego co najmniej Sławka i Pani Marii...
 
@bolo1999 z Podkarpacia nie jesteś, sensownego do dyskusji nic nie wnosisz. Wyluzuj, polecam dobrego lekarza bo na nikim już wrażenia nie robisz. A głos będę zabierał za każdym razem, kiedy decyzje przedstawicieli Twojego zz będą miały wpływ na mój byt. Tak jak to miało miejsce 2017 przy uchwalaniu zfśs.
 
Ostatnia edycja:
Niby wszystkie składniki wynagrodzenia mają być w kwocie podwyżki
 
Ostatnia edycja:
@retronix jeśli jesteś związkowcem z Podkarpacia, to jest już pierwsze oficjalnie porozumienie w Krakowie. Pewnie czytałeś. Rozmawialiśmy w wczoraj w naszej komórce w IAS Rzeszów i zgodziliśmy się, że jest sensowne. A więc może zz w naszej izbie pochyliłyby się nad nim i korzystając z niego zapropnowałyby podobne porozumienie dyrektorowi, ale nie w sierpniu tylko w miarę szybko.
 
Ostatnia edycja:
@retronix jeśli jesteś związkowcem z Podkarpacia, to jest już pierwsze oficjalnie porozumienie w Krakowie. Pewnie czytałeś. Rozmawialiśmy w wczoraj w naszej komórce w IAS Rzeszów i zgodziliśmy się, że jest sensowne. A więc może zz w naszej izbie pochyliłyby się nad nim i korzystając z niego zapropnowałyby podobne porozumienie dyrektorowi, ale nie w sierpniu tylko w miarę szybko.

można gdzieś to porozumienie podejrzec?
 
A ja chcę zobaczyć na koncie podwyżkę. I szczerze mówiąc zmęczony już jestem miedzyzwiązkowymi przepychankami.
 
A ja chcę zobaczyć na koncie podwyżkę. I szczerze mówiąc zmęczony już jestem miedzyzwiązkowymi przepychankami.

tak cię umęczyło przepychanie się?

nie?

to czym się tak namordowałeś?

negocjacjami?

wspieraniem Sławka?

namawianiem innych do wsparcia celników.pl?

wysyłaniem przelewów dla celników.pl?


dość już mam tego jęczenia... kiedy to, kiedy tamto, zróbcie to, podpiszcie tamto...

szczerze mówiąc zmęczony już jestem takim jęczeniem
 
@bolo1999 szczerze - nie wspieram. I wspierać nie będę. Dlaczego? W Rzeszowskiej izbie niczego dobrego od zz celnicy.pl nie doświadczyłem. Zresztą od innego też nie. Ostatni raz kiedy w akcję związkową się zaangażowałem, przewodniczący zz został NUS. Więcej wyjaśnień? A teraz do sedna przez przepychanki zz terminu podwyżek nie widać.
 
mały - ok, ale po co umartwiasz się swoimi własnymi projekcjami ?
naszym "hobby" nie są rzeszowskie związki, to nasi koledzy, a że dla ciebie są obcy ...
tym gorzej dla związków :cool:
nie karmić trolli !!!

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
@bolo1999 szczerze - nie wspieram. I wspierać nie będę ...

W takim wypadku, to jesteś tylko garbatym, żądaniowym trollem. Związek CELNICY.PL działa w interesie każdego, także twoim! Nikt z tego związku nie będzie rozliczał z korzyści nikogo spoza związku, lecz jest nie do pomyślenia, że ktoś deklarujący oficjalnie brak wsparcia, bezczelnie, odkąd się pojawił na Forum, ośmiela się wyłącznie narzekać na ten związek, żądać tylko dla siebie i to rzeczy niemożliwych czy też wskazywać jedynie słuszne kierunki działań.
Opanuj się chłopie! To twoje słowa określają cię jako obcego nam, a nie my! Sam umiejscawiasz się poza celniczą społecznością, sam więc się kiś w swoim grajdole i nie oceniaj ani nie żądaj owoców od ziemi, w którą nie zapuściłeś korzeni. Nie da się żyć w symbiozie z pasożytem, nie licz więc nawet na współczucie, bo na nie nie zasługujesz.
 
@rybka przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, bo jad ci rozum odebrał. Celnicy.pl nie zrobili i nie robią nic dobrego. Dzięki zachowaniu przedstawicieli tego zz nie zostały przywrócone premie kwartalne. Jak jesteś taki wygadany to zapytaj się ich dlaczego nie przyszli na decydujące o tym spotkanie. Żegnam nie lubię fanatyków bez rozumu.
 
@rybka przeczytaj jeszcze raz co napisałeś, bo jad ci rozum odebrał. Celnicy.pl nie zrobili i nie robią nic dobrego. Dzięki zachowaniu przedstawicieli tego zz nie zostały przywrócone premie kwartalne. Jak jesteś taki wygadany to zapytaj się ich dlaczego nie przyszli na decydujące o tym spotkanie. Żegnam nie lubię fanatyków bez rozumu.

Szkoda czasu @rybka na trolle.
Ja osobiście ze strony ZZ C.pl. otrzymałem wsparcie i pomoc nie tylko gadaniem.
Teraz pomagam innym w otrzymaniu tego co się wszystkim byłym funkom należy.
Właśnie jako członek tego zz. i to też się liczy dla tych którzy oczekują wsparcie.
 
Szkoda czasu @rybka na trolle.
Ja osobiście ze strony ZZ C.pl. otrzymałem wsparcie i pomoc nie tylko gadaniem.
Teraz pomagam innym w otrzymaniu tego co się wszystkim byłym funkom należy.
Właśnie jako członek tego zz. i to też się liczy dla tych którzy oczekują wsparcie.

Dokładnie

Jak można oczekiwać, rozliczać, żądać i przedstawiać kierunki, gdy samemu nie chce się wesprzeć członkostwem i składkami

I forum, i prawnicy, i nawet telefony - wszystko kosztuje

Korzystając z tego na koszt innych jest się pisząc wprost pasożytem

A można inaczej, zapisać się do zz i brać czynny udział w walce

Choćby to nawet nie miał być celnicy.pl

Tyle że wtedy oczekiwania należy zgłaszać we własnym zz
 
Back
Do góry