Strona 18 z 27 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 120 do 126 z 183

Temat: Podwyżki w IAS w Rzeszowie

Domyślnie

A myślisz, że nie pytałem? Przewodniczący ZZ Solidarność - nic nie wie, ale on nigdy nic nie wie (zresztą on już myśli o emeryturze a nie zz). Dla niego wszystko zawsze objęte jest tajemnicą. Pytałem też innego przewodniczące zz, które działają w KAS w Rzeszowie i albo nic nie wie, albo też nic nie chce powiedzieć z sobie tylko znanych powodów. Zresztą informacja przekazana przez niego o kwocie premii daleka była od rzeczywistości. Z ZZ Celnicy.pl nie znam nikogo i nigdy nikogo z tego zz na oczy nie widziałem. (A może znam, tylko oni nigdy nie przyznali się do działania w zz?) E-maili ze służbowego komputera nie zwykłem pisać do nikogo. Z prywatnego nie będę. Zresztą preferuję rozmowę twarz w twarz. Proszę wybaczyć, ale nie będę biegał po piętrach i szukał, kogoś z przedstawicieli tego zz. Dlatego tu stawiam pytania, licząc, że ktoś dobrze poinformowany uchyli rąbka tajemnicy.
    Ostatnio edytowane przez Mały ; 10-01-2019 o 14:10

2. Reklama Google
    Reklama Google

Prezydium Avatar jacek.opara
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL Gdynia

Domyślnie

Polecam jednak kontakt telefoniczny bądź meilowy. Rzeszowska Izba jest dość duża więc z tym kontaktem "twarzą w twarz" może mieć kolega problem. Pod poniższym linkiem znajdziesz interesujące Cię nr telefonów bądź adresy email. Poza tym z tego co wiem to koledzy z rzeszowskiego Zarządu ZZ Celnicy PL, w miarę możliwości na bieżąco, informują członków naszego Związku właśnie meilowo.

https://celnicy.pl/content.php/4165-...3%B3w-Izbowych

Domyślnie

Super, tylko dlaczego nie odezwał się nikt z Rzeszowa? Jeśli oni boją się tu wypowiedzieć to sugeruje Pan, że uzyskam jakąkolwiek informację dzwoniąc lub pisząc. Szczerze - wątpię.

Użytkownik Avatar bolo1999
    Mieszka w
    warmia

Domyślnie

Cytat Napisał Mały Zobacz post
    A myślisz, że nie pytałem? Przewodniczący ZZ Solidarność - nic nie wie, ale on nigdy nic nie wie (zresztą on już myśli o emeryturze a nie zz). Dla niego wszystko zawsze objęte jest tajemnicą. Pytałem też innego przewodniczące zz, które działają w KAS w Rzeszowie i albo nic nie wie, albo też nic nie chce powiedzieć z sobie tylko znanych powodów. Zresztą informacja przekazana przez niego o kwocie premii daleka była od rzeczywistości. Z ZZ Celnicy.pl nie znam nikogo i nigdy nikogo z tego zz na oczy nie widziałem. (A może znam, tylko oni nigdy nie przyznali się do działania w zz?) E-maili ze służbowego komputera nie zwykłem pisać do nikogo. Z prywatnego nie będę. Zresztą preferuję rozmowę twarz w twarz. Proszę wybaczyć, ale nie będę biegał po piętrach i szukał, kogoś z przedstawicieli tego zz. Dlatego tu stawiam pytania, licząc, że ktoś dobrze poinformowany uchyli rąbka tajemnicy.
    Najprościej - skontaktuj się z liderami swojego zz

A jeśli takiego nie masz to się zapisz

Jeśli nie jesteś w zz to nic dziwnego że nie ma cię na liście odbiorców związkowych emaili
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

Uważasz, że mam poszukiwać kogoś kto od 2 lat stara się być anonimowy? Po co? Niech on poszuka mnie i spróbuje przekonać do swoich pomysłów.
    Ostatnio edytowane przez Mały ; 11-01-2019 o 09:39

Użytkownik Avatar bolo1999
    Mieszka w
    warmia

Domyślnie

Cytat Napisał Mały Zobacz post
    Uważasz, że mam poszukiwać kogoś kto od 2 lat stara się być anonimowy? Po co? Niech on poszuka mnie i spróbuje przekonać do swoich pomysłów.
    O co ci chodzi?

Najpierw narzekasz że nic nie wiesz, nie chcesz tego zmienić wstępując do zz, i oczekujesz że zostaną wszczęte ogólnopolskie poszukiwania gościa posługującego się nickiem mały, w razie powodzenia zakończone wydelegowaniem do niego co najmniej Sławka i Pani Marii...
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

@bolo1999 z Podkarpacia nie jesteś, sensownego do dyskusji nic nie wnosisz. Wyluzuj, polecam dobrego lekarza bo na nikim już wrażenia nie robisz. A głos będę zabierał za każdym razem, kiedy decyzje przedstawicieli Twojego zz będą miały wpływ na mój byt. Tak jak to miało miejsce 2017 przy uchwalaniu zfśs.
    Ostatnio edytowane przez Mały ; 28-01-2019 o 18:46

Strona 18 z 27 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia