• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki w IAS w Rzeszowie

Czy jest tu ktoś dobrze poinformowany i odważny i zdradzi jak wygląda sytuacja w IAS Rzeszów.
 
Czy jest tu ktoś dobrze poinformowany i odważny i zdradzi jak wygląda sytuacja w IAS Rzeszów.

W Katowicach Dyrektor IAS podjął decyzję o podziale podwyżek bo się związki nie umiały dogadać to może przyszedł czas żeby Dyrektor w Rzeszowie zrobił to samo? Czas skończyć tę farsę nogocjacji!
 
Mały, ty jakiś dziwny jesteś. Cięgle ujadasz i masz pretensje do wszystkich, co podkreślasz skrupulatnie. Zarzucasz brak odwagi, a równocześnie sam jej nie znajdujesz i strzelasz pretensjami ukryty za anonimowym nickiem. Z żadnym związkiem nie jest ci po drodze, próbujesz podkopywać i tak słaby ruch związkowy. Dzięki związkom zawodowym służb mundurowych, w tym i Celnikom PL, zyskasz parę stówek, ale zrównujesz ten związek z pseudozwiązkami ze skarbówki.

Stanowisko ZZ Celnicy PL znalazłem na stronie twojej izby tam gdzie są informacje związków zawodowych. Ciebie to przerosło. Nie wywołuj do tablicy, tylko ogarnij się trochę.
 
@Ardonil jeśli z Rzeszowa nie jesteś to nie zabieraj głosu w sprawie, która Ciebie nie dotyczy. To co opublikowane przez celnicy.pl dobrze znam. Nie ma jednak oficjalnego stanowiska Dyrektora ani o kwotach, ani o terminach wypłat. No chyba, że Ty jesteś jednym z dyrektorów i wiesz w jakiej wysokości, i kiedy pójdą przelewy.
 
Mały

Jak ktoś nie jest z danej izby to nie ma prawa pisać na konkretnym forum?

Weż już przestań...
 
Mały

Sprawdziłem twoje posty bo nie byłem pewien

Nie jesteś nie tylko w celnicy.pl ale w żadnym zz

Nie masz prawa moralnego kogokolwiek przywoływać do wyimaginowanego przez ciebie porządku

Jesteś tu gościem na nasz koszt

Forum kosztuje

Prawnicy też

Ty nawet 15zł żałujesz na wspólną sprawę

Schowaj się że tak ci grzecznie napiszę
 
@bolo1999 nie znasz mnie, a wydajesz wyroki. Kto dał ci do tego prawo? Nie mam żadnego obowiązku opwiadać czegokolwiek o sobie. Nie przeglądaj moich postów nic się z nich o mnie nie dowiesz, i nie gospodaruj moimi pieniędzmi bo na nie ciężko i uczciwie pracuję. A to czy należę do jakiegokolwiek zz to moja i tylko moja sprawa. Trzeba być bardzo małym człowiekiem, żeby osądzać kogoś tylko na podstawie tego co pisze. Zastosuj swoją radę do siebie bo jesteś żałosny.
 
Ostatnia edycja:
Mały, na podstawie czego mamy ciebie oceniać, jak nie na podstawie tego, co łaskaw jesteś napisać na tym forum? Chyba, że co innego piszesz, a co innego myślisz, ale to też świadczy o człowieku... Dobrze, że chociaż ciężko i uczciwie pracujesz. Szkoda natomiast, że niewiele robisz w istotnych dla środowiska sprawach.
 
@Ardonil następny jasnowidz. Nie wiesz kim jestem i nie wiesz co robię, i dla jakiego środowiska . A może więcej od Ciebie. Jeżeli chcesz oceniać mnie to pokaż własne osiągnięcia. To co piszę to są spostrzeżenia wypowiadane na podstawie tego co dzieje, a może nie dzieje się w IAS Rzeszów. A do tego chyba mam prawo.
 
Odmawiasz innym głosu na forum, którego nie utrzymujesz

Przyznajesz sobie prawo wskazywania działań do podjęcia przez zz, którego nie jesteś członkiem

Taki rzeczywiście mały trybun, bardzo świeży tutaj, nieobecny tutaj podczas wielu ważnych działań w ciągu ostatnich ponad 10 lat, nagle mający wszystko do powiedzenia

Ponad 170 postów w 6 mcy

Idziesz na rekord
 
Koniec dyskusji. Dyskusja z kimś kto nie ma bladego pojęcia o IAS Rzeszów to jest jałowe bicie piany.
 
Wygląda na to, że to ty Mały jesteś nie najlepiej zorientowany, bo poza tanim krytykanctwem i publicznym zrzędzeniem, niewiele masz do zaproponowania. Włącz się w działalność, zaproponuj coś ciekawego lub przekonaj do siebie kolegów i załóżcie związek, który odmieni rzeczywistość w rzeszowskim IAS, skoro żaden z istniejących ci nie odpowiada. Pomyśl, zaproponuj coś ciekawego, działaj.
Masz konkretne zarzuty pod adresem zz. Jakie? Podaj konkrety. Podaj propozycje zmian. Jedyny konkret wynikający z twojej aktywności na forum, to konsekwentne podgryzanie ruchu związkowego w IAS w Rzeszowie - w szczególności Celników PL. Czy o to ci chodzi? A może za to ci płacą? :)
 
Pan mały zarządził, podjął decyzję, wydał polecenie

Koniec dyskusji...

Tak ma być i już..

Żenua
 
MałySprawdziłem twoje posty bo nie byłem pewien

Nie jesteś nie tylko w celnicy.pl ale w żadnym zz

Nie masz prawa moralnego kogokolwiek przywoływać do wyimaginowanego przez ciebie porządku

Jesteś tu gościem na nasz koszt

Forum kosztuje

Prawnicy też

Ty nawet 15zł żałujesz na wspólną sprawę

Schowaj się że tak ci grzecznie napiszę


Zabolało?

I dobrze

Przemyśl co i jak piszesz zanim znów rzucisz się na klawiaturę
 
Koniec dyskusji. Dyskusja z kimś kto nie ma bladego pojęcia o IAS Rzeszów to jest jałowe bicie piany.

ZZ Celnicy.pl zrobił więcej dla SC/SCS niż wszystkie inne zz, we wszystkich innych grupach zawodowych. Wprowadzenie nas, po 20 latach do systemu zaopatrzeniowego, zasługuje na Nobla wg mnie. Mały, masz pełne prawo do krytyki, ale miło by było, jakbyś się zapisał. Nie byłoby zarzutu, że krytykujesz, ale nie jesteś zrzeszony. Zdarzało się, mnie nędznemu robalowi, polemizować z Panem Przewodniczącym. Nigdy nie zostałem potraktowany, z góry. Zawsze z szacunkiem i merytorycznie. O tyle o ile firma jest niezbyt, to związek mamy po prostu zajebisty [wybaczcie wulgaryzm]. Składki będę płacił do końca życia:)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry