• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wartosciowanie cywili w KAS

Juefoł

Użytkownik
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
95
Punkty reakcji
60
w sumie niektorych z nas bedzie to dotyczyc Wiadomo na jakich zasadach bedzie sie to odbywac? Chodzi mi glownie o to ile zabiora nam jeszcze z tego co zostalo?
 
w sumie niektorych z nas bedzie to dotyczyc Wiadomo na jakich zasadach bedzie sie to odbywac? Chodzi mi glownie o to ile zabiora nam jeszcze z tego co zostalo?

Cywili czy "ucywilnionych"?
Coraz więcej słychać że MF zdaje sobie sprawę że musi wszystkich przywrócić do munduru i dać propozycje tym którzy jej nie dostali.
Od stycznia będzie exodus mundurowych emerytów - skoro mają być zmiany organizacyjne naszych mobilnych, wejdzie SENT i znowu zmienią reguły podczas gry to dużo pewniejsze jest min. 40% emerytury i dorobienie gdzieś w spokojniejszej i normalnie zorganizowanej firmie.
 
Chodzi mi o funkow ktorzy zostali ucywilnieni W niektorych izbach osoby ucywilnione nie chca isc znowu w mundur
 
Chodzi mi o funkow ktorzy zostali ucywilnieni W niektorych izbach osoby ucywilnione nie chca isc znowu w mundur

Czyżby chodziło o przypadki, które wcześniej siedziały w mundurach na d... a teraz musiałyby robić w mundurze to do czego został wymyślony.
 
Back
Do góry