Strona 32 z 95 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 218 do 224 z 663

Temat: II SA/Ol 672/17 - Wyrok WSA w Olsztynie

Domyślnie

Cytat Napisał cat Zobacz post
    Nieźle Kolega "główkuje", aczkolwiek z posta nie wynika czy Kolega w ogóle widział jakąś
    decyzję/propozycję dotyczącą tematu.
    Osobiście nie byłbym zbyt prędki w bezkrytycznym przyjęciu takiej decyzji z mocą
    obowiązywania wstecz
    (zaskarżalne), skoro można inaczej. Jest bowiem bardzo
    prawdopodobne, iż w takiej decyzji (obowiązującej od 01.12.2017), umieszczono zapis
    o zachowaniu ciągłości służby. Jeśli nie - spokojnie można się tego domagać.
    Ciągłość służby nie jest wcale zasadniczym "moim" "problemem" , a co jeśli nadal będą zapadać wyroki przychylne byłym funkom?
    Wtedy okaże się, że także "przywróceni" na skutek orzeczeń o nieskuteczności propozycji pracy będą mieli prawo np. do odprawy !!! Jeśli się o nie upomną(wysądzą). Widzę jeszcze kilka takich perełek w tym bigosie
    Jeśli nie zabraknie determinacji to kto wie ...... . Mam niestety smutne doświadczenia z przeszłości kiedy parę lat walczyłem w sądach o "sprawiedliwość" z DIC, wygrałem ale sporo to kosztowało mnie i rodzinę. Ale nie odpuszczę i tym razem.
    Teraz zbieram perełki i może będzie z tego niezły naszyjnik

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał Piotrp Zobacz post
    Ciągłość służby nie jest wcale zasadniczym "moim" "problemem" , a co jeśli nadal będą zapadać wyroki przychylne byłym funkom?
    Wtedy okaże się, że także "przywróceni" na skutek orzeczeń o nieskuteczności propozycji pracy będą mieli prawo np. do odprawy !!! Jeśli się o nie upomną(wysądzą). Widzę jeszcze kilka takich perełek w tym bigosie
    Jeśli nie zabraknie determinacji to kto wie ...... . Mam niestety smutne doświadczenia z przeszłości kiedy parę lat walczyłem w sądach o "sprawiedliwość" z DIC, wygrałem ale sporo to kosztowało mnie i rodzinę. Ale nie odpuszczę i tym razem.
    Teraz zbieram perełki i może będzie z tego niezły naszyjnik

I się mi to podoba. Tak trzymać !!
    Tam, gdzie nie gonią terminy, spokojnie można poczekać, ale nie odpuszczać.

Pozdrowienia dla wszystkich poławiaczy pereł ...
    I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem", a wodę szczególnie cenię ...

Domyślnie

Czy jest możliwość ściągnięcia lub opublikowania na forum wyroku z łodzi sygn XP 966/17?

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Nie, bo ja mam ten wyrok ale w wersji jpg w fatalnym stanie i nie nadaje się do opublikowania po wydruku i zaczernieniu jeszcze danych. Napiszę maila z prośbą o pdf
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Dzięki. Ciekawi mnie co wystraszyło MB w tym wyroku, że nie wniósł kasacji��

Domyślnie

Cytat Napisał Piotrp Zobacz post
    Dzięki. Ciekawi mnie co wystraszyło MB w tym wyroku, że nie wniósł kasacji��
    Czeka aż pis podporządkuje sobie wszystkich sędziów a wtedy złoży.

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Piotrp. Już mam, opublikowałem w zakładce "Wyroki sądów"
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Uprawnienia