Strona 86 z 90 PierwszyPierwszy ... 36768485868788 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 596 do 602 z 630

Temat: II SA/Ol 672/17 - Wyrok WSA w Olsztynie

Domyślnie

Witam. Chciałem poinformować wszystkich toczących spory sądowe o odprawe pieniężną w prawidłowej wysokości, że Sąd Okregowy w Kielcach sporządził już uzasadnienie wyroku z dnia 25 kwietnia 2018r. sygn. akt: V Pa 20/18. W razie pytań proszę o pw.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Gwarantujemy składanie kasacji dla wszystkich, a jak dojdzie do rozpraw to obsługę pierwszych wokand w NSA, tych dróg prawnych, które trwają w WSA i NSA.
    Rozważamy obsługę nowej drogi prawnej o wydanie decyzji już przed WSA, ale to jeszcze nie wiadomo, czy będzie, czy to raczej na wzorach. Na dniach ustalimy.
    Skargi do ETPCZ będą na wzorach.
    Panie Sławku,
    a co z dalszymi wokandami w NSA?
    Zaczynam się martwić, zwłaszcza po informacji z kancelarii prawnej, że umowa z kancelarią kończy się z dniem 30 czerwca. Nawet nie mam pewności, że po orzeczeniu z 21 maja kancelaria złoży kasację. Najpierw musi wystąpić o uzasadnienie do WSA. Jednym słowem... pięknie

Domyślnie

mam pytanie czy składaliście juz te petycje? Mi niestety nie udało się - komunikat ,,przekroczono ilość danych''. Można tam załaczyć jedynie 5 załączników więc nie da się załączyć wszystkiego tj. wyroków WSA, NSA pisma do prezesa i do RPO więc i tak nie załączyłam wszystkiego, a mimo to nie przyjęło mi tego.
    Ostatnio edytowane przez PerLA ; 24-05-2018 o 17:53

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Perla. Spróbuj raz jeszcze, albo wyślij w ostateczności w wersji papierowej. Nie miałem takich sygnałów wcześniej.
    MOTYW-ACJA
    WSA będzie korespondował z Tobą po wypowiedzeniu pełnomocnictwa. Prześlesz zatem wyrok/postanowienie wraz z uzasadnieniem do nowej kancelarii i będziesz miał złożoną kasację, jeśli poprzednia kancelaria nie złoży.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Nie składałem ale dobrze, że informujesz o trudnościach. Zbieram dokumenty a jestem na etapie kasacji. Twoje info skróci mi czas wysłania petycji. Nie czekam na NSA.
    Proponuję żebym informować się wzajemnie o takich problemach na bieżąco.
    Powodzenia.

Domyślnie

Panie Sławku, dziękuję za odpowiedź.

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Podeślij mi proszę wyroki prawomocne dot. świadectw służby. Wiem, że są, ale nieprawomocne. Są w I instancji i wygrane i przegrane. MF to wszystko ma i wie, więc nie przesadzajcie.

https://celnicy.pl/content.php/4537-...omisji-Petycji
    Ktoś Cię nie informuje na bieżąco. Ja sama słyszałam od dwóch wiarygodnych źródeł, że w IAS Białystok jest już prawomocny wyrok II instancji nakazujący wydanie świadectwa służby ucywilniomym fc .

Uprawnienia