• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

podwyżki dla najmniej zarabiających

celnik55

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
6
Punkty reakcji
1
A czy prowadzone były rozmowy na temat podwyżek z DIAS w Lublinie tak jak w Białymstoku?. Nadal wielu specjalistów na granicy nie dostało obiecanych 3048 zł. Czy związek Celnicy.pl coś z tym robił?
 
A czy prowadzone były rozmowy na temat podwyżek z DIAS w Lublinie tak jak w Białymstoku?. Nadal wielu specjalistów na granicy nie dostało obiecanych 3048 zł. Czy związek Celnicy.pl coś z tym robił?

Też jestem bardzo ciekawa co do tej kwestii. Sama jestem w gronie spec gdzie nie dostałam obiecanych 3048 zl i jest kilka annawet kilkanaście osób kt są w tym samym położeniu. Chyba nasze noedoczekanie.
 
czy ktos ze zwiazku celnicy.pl mógłby sie na ten temat wypowiedziec? Do zwiazku nalezy tez bardzo duzo ludzi młodych o których interesy tez powinien dbac zwiazek
 
czy ktos ze zwiazku celnicy.pl mógłby sie na ten temat wypowiedziec? Do zwiazku nalezy tez bardzo duzo ludzi młodych o których interesy tez powinien dbac zwiazek
zrobil, bo pewnie zgodzil sie na podwyzke dla najmniej zarabiajacych do mnoznika 1.35

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
Sławek, przepraszam ale opuszczam ZZ Celnicy.pl. Przedstawiciel związku w IAS w Lublinie zaakceptował podwyżkę dla najmniej zarabiających do poziomu 1.35 kwoty bazowej (podwyżka o 29zł brutto). Nie wierzę już wam, tym bardziej w to, że chcecie żeby wszystkim pensje wzrosły 3-krotnie
 
Sławek, przepraszam ale opuszczam ZZ Celnicy.pl. Przedstawiciel związku w IAS w Lublinie zaakceptował podwyżkę dla najmniej zarabiających do poziomu 1.35 kwoty bazowej (podwyżka o 29zł brutto). Nie wierzę już wam, tym bardziej w to, że chcecie żeby wszystkim pensje wzrosły 3-krotnie
czyli znowu mlodsi specjalisci wydymani bez mydla...


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
ja mam specjalistę i nie mam na nim najwyższego mnoznika tak jak wiele koleżanek z granicy. Dostaliśmy spece 2016 r ale na najniższych widelkach. Toniby była nasza podwyżka - awans stanowiskowy - który osoby z naszego naboru dostały np 2/4 mc i przez to dostali podwyżkę też we wrześniu. Czyli my niedoslismy nic. Pracowaliśmy razem na pasach itp i co mamy. A teraz oni dostaną kolejny raz podwyżkę - i nie żałuję im tego a mam neta równać do 3000! Komedia!
Tylko grypamoże tu pomóc.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
 
Sławek, przepraszam ale opuszczam ZZ Celnicy.pl. Przedstawiciel związku w IAS w Lublinie zaakceptował podwyżkę dla najmniej zarabiających do poziomu 1.35 kwoty bazowej (podwyżka o 29zł brutto). Nie wierzę już wam, tym bardziej w to, że chcecie żeby wszystkim pensje wzrosły 3-krotnie
zbuntowany nie bardzo rozumiem kiedy taka podwyżke zaakceptowano?
z tego co widziałam na ml. spec najwyżej jest 1.413 po jest podział 1,227 do 1,413.....popraw mnie prosze jesli sie myle
 
zbuntowany nie bardzo rozumiem kiedy taka podwyżke zaakceptowano?
z tego co widziałam na ml. spec najwyżej jest 1.413 po jest podział 1,227 do 1,413.....popraw mnie prosze jesli sie myle
Przy podwyzkach w 2016 roku, gdy miało byc banasikowe 3050 to mlodsi specjalisci dostali mnoznik 1,35

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
Back
Do góry