• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Relacje ze spotkań

Brak info od działaczy co robić. Granica i oddziały wewnętrznych 100% obsady, kolejka na Bobrach i Kuźnicy z powodu remontów na przejściach granicznych Białoruskich i Polskich. Gdzie działacze na L4 od działalności związkowej.
 
Brak info od działaczy co robić. Granica i oddziały wewnętrznych 100% obsady, kolejka na Bobrach i Kuźnicy z powodu remontów na przejściach granicznych Białoruskich i Polskich. Gdzie działacze na L4 od działalności związkowej.

Nie siej fermentu, działacze są na spotkaniu Zarządu Głównego - patrz komunikat na stronie głównej. Działaj a nie czekasz na rozkazy, masz głowę, to jej użyj!
 
Brak info od działaczy co robić. Granica i oddziały wewnętrznych 100% obsady, kolejka na Bobrach i Kuźnicy z powodu remontów na przejściach granicznych Białoruskich i Polskich. Gdzie działacze na L4 od działalności związkowej.

Jakiego jeszcze info potrzebujesz?

Przecież wchodzisz na forum - patrz wątek protest w scs

Jak dzieci szukacie usprawiedliwienia własnej bierności?
 
Mam kilka pytań do zarządu ZZ Celnicy Pl w IAS Białystok.

1) Czy solidaryzujemy się jako lokalny związek ze Sławkiem Siwym i środowiskiem oszukanych celników? Zupełnie tego nie widać, ale może o czymś nie wiem, o jakichś zakulisowych działaniach.
2) Czy zarząd ma zamiar koordynować akcję protestacyjną, czy to ma być tylko oddolna działalność takich wkurzonych jak ja?
3) Czy to prawda, źe pan przewodniczący Dobrogowski napisał list do DIAS, w którym twierdzi, ze on popiera te pseudo porozumienie i prosi DIAS o potwierdzenie, że będzie respektował to niby porozumienie. Taki list to byłaby jawna nielojalność w stosunku do Sławka.
4)Czy to prawda, źe panu przewodniczącemu nie pozwala się prowadzić legalnej działalności związkowej a pracodawca wykorzystuje w stosunku do niego prywatne sprawy? Ze względu na wagę sprawy prosiłbym tylko o odpowiedź tak lub nie na to ostatnie pytanie.

Panie Rafale, zarządzie, czas naszej próby nadchodzi. Jestem gotowy. Ludzie w was jeszcze wierzą. Nie bądźcie bierni. Nie dajcie nas robić w balona. Ratujmy naszą przyszłość. Bądźcie po jasnej stronie. Sami kierujmy naszym światem, bo to nasz świat.
 
Jest pismo firmowane nazwiskiem przewodniczącego z Białegostoku to my podpisaliśmy porozumienie koniec oddolnej akcji - trzymamy linię
KTO GASI ŚWIATŁO
 
Nie wierzę, po prostu nie wierzę!!! Słyszałem o tym piśmie, ale nie mogę w to uwierzyć. Jak tak można? Sławek Siwy poświęcił dla was karierę, walczy za nas od lat, a wy co??? Leziecie do koryta, po Banasiowe srebrniki. Wstyd i hańba!!! Pochowaliście się w godzinie próby. Gdzie interes ogółu i dobro środowiska, wam liczą sie tylko własne tyłki. Tacy to ludzie. Pani Siwy Pan interweniuje. Nie jest jeszcze za późno. Można powalczyć o interes haniebnie ucywilnionych, oddartych z munduru jak w Katyniu prawdziwych celników.
 
Juz podobne czekanie na Bobry i Kuznie bylo, niedawno bo w 2016, bez odzewu, taki mamy klimat.. Cicho wszedzie, glucho wszedzie,
 
IN80, Miraj prosze wyjasnijcie mi jakie porozumienie podpisalem i z kim, bo rozumiem, ze przy porozumieniu sa co najmniej dwie strony porozumienia. No i jeszcze chcialbym wiedziec jak wygasilem protest oddolny, skoro jest oddolny i sie do tego schowalem za Banasiowe srebrniki zamiast powalczyc o prawdziwych celnikow, co to jak w Katyniu zostali odarci z munduru. Latwo takie rzeczy sie pisze pod pseudonimem na forum.
 
A ja to pismo sam czytałem i nie słuchałem przekazywanych opowieści jak w głuchym telefonie. To pismo to strzał w 10 bo brak odpowiedzi lub niegarywna pokaże ze porozumienie zawarte przez fikuśne związki to bujdy... ... trzeba być aby tego z pisma nie odczytać, albo słuchać bredni ... zamiast samodzielnie przeczytać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie jest łatwo pisać takie rzeczy na forum, bo one wynikają z niewiarygodne wręcz wkurzenia i oburzenia, że znowu robią nas w durnia, tak jak przez wiele lat. Fakt myślałem, że ludzie chcą coś zrobić a brak zaangażowania związku powoduje, że ten potencjał tracimy. Poczytałem forum i mój poziom emocji niepotrzebnie wzrósł. Odczekałem kilka dni i wiem, że i tak nic u nas nie będzie. Nie zawalczymy o swoje, a nikt nam nic za darmo nie da. Widać taki mamy klimat, albo taki potencjał. Sprawa zostaną nadal nierozwiązane, a my możemy sobie się tylko pożalić na forum, ale może dobre i to...
 
Panie gutek, nie wiem, czy pan jest członkiem związku, czy jest pan zaangażowany w sprawy środowiska, ale jak ja miałbym z Panem współpracować, skoro Pan na dzień dobry wyzywa mnie od .... Co nas ma łączyć w związku wspólny ... czy dążenie do dobra wspólnego? Taki niski standard współpracy mamy, to i nie dziwne, że zero efektów z tego jest. Skoro wzburzyła mnie informacja o piśmie to znaczy, że coś nie zadziałało. Skoro pismo było takim strzałem w 10, to może przekaz informacji nie był odpowiedni. Łatwiej jest jednak podlizywać się do przewodniczącego niż coś dać z siebie dla środowiska. Dalej piszmy, jacy to my wspaniali jesteśmy, to daleko zajedziemy... Liczą się czyny panie gutek.pl. Ja bylem do nich gotowy, ale okazałem się ... w oczach pana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Miraj, najpierw.mnie atakujesz za jakies porozuminia z DIAS i pisma kórych nawet nie widziałeś, a potem jak o twoich postach ktoś coś pisze to twierdzisz, że to anonimowe lizusostwo forumowe. Czasy podpisywania porozumień za plecami Zarządu Głównego się skończyły. Przypominam, że jestem tylko specjalistą SC-S z OC w Łomży. Awansów i nagród nie rozdaję. To rola przełożonych jak sądzę, lub innych rozdawaczy nagród. Nie wiem na co można liczyć anonimowo mi się podlizując.

Warto czasem przemyśleć swoje pretensje.

Wczoraj była okazja je wyrazić. Ja nie gryzę.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 
Miraj, dokładnie tak myśle o tobie... słuchasz plotek i rzucasz się z ryjem bez sprawdzenia informacji... potem sprowadzony do parteru zamiast się pokajać pienisz się obrażony... popatrz na siebie z boku... ja mogłem ze swojej strony powiedzieć ci to delikatniej ale porywczy jestem i zimno na tej pieprzonej osobowcei wkurwiony jestem... non stop mnie tu kuzwa losuje...
 
Pokaż załącznik: ZZ Celnicy PL_8_19.pdfDlaczego zz celnicy wyraża zadowolenie z tego, ze dias w ramach podwyżki chce awansować ludzi w stopniu? To znaczy dać awans w stopniu z gwarantowanej kwoty podwyżki. Przecież to mniej pieniędzy do podstawy od której potem liczy się stażowe. Takie przesunięcie z podstawy do stopnia. I to jeszcze zz chce by ominęło to młodych a dotyczyło starszych stażem, którzy i tak maja okrojony wzrost podstawy przez swoje stażowe. To ma być docenienie i nagroda? Ja tu widzę same korzyści tylko dla dias. Wykpi się bezkosztowo z zaległych awansów, da ile się da jak największej ilości i ludzi i jeszcze zaoszczędzi w przyszłości na stażowym. W mojej ocenie trochę to nie na rękę ludziom. Zaległe awanse powinny być załatwione w inny sposób a nie kosztem wzrostu podstawy.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry