• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cudo

hanskloss

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Czytając jacy to "praktycy" zasiadają w komisji jestem pełna "optymizmu".. z naszej Izby faktycznie będą osoby które w życiu nie pracowały, jedynie "zarządzały" tworząc pisma jak oszczędzać papier i spinacze - ciśnie się cytat na usta: mój mąż? mój mąż z zawodu jest DYREKTOREM.
 
CUDO nas załatwi ostatecznie i definitywnie. Nie będzie już co zbierać.



Ojej, to mnie dopiero szef uświadomił !!
Teraz, to ja już wiem, skąd się wzięły poniższe określenia:

- OPOWIADAĆ CUDA - NIEWIDY, albo
- PLEŚĆ CUDA - WIANKI ...

 
Cudo to kpina z cła, już w samej nazwie się ona zawiera.
żadna kpina , coś , co jest absolutnie rozsądną i nieuniknioną mam nadzieje alternatywą !!!! Po co kilka oddziałów (kierowników , pseudo zastępców, kasjerów itd ) w województwie , mieście , wystarczy przecież CUDO i kilku sprawnych fizycznie funkcjonariuszy rozrzuconych po terenie , gotowych do wejścia do kontenera, naczepy, na statek itd. Cała reszta to powinna być tzw. realizacja, która na ten czas przysypia ze szkodą dla zdrowia w przepuszczających spaliny autach w oczekiwaniu na cysterny widmo przy granicy.
 
żadna kpina , coś , co jest absolutnie rozsądną i nieuniknioną mam nadzieje alternatywą !!!! Po co kilka oddziałów (kierowników , pseudo zastępców, kasjerów itd ) w województwie , mieście , wystarczy przecież CUDO i kilku sprawnych fizycznie funkcjonariuszy rozrzuconych po terenie , gotowych do wejścia do kontenera, naczepy, na statek itd. Cała reszta to powinna być tzw. realizacja, która na ten czas przysypia ze szkodą dla zdrowia w przepuszczających spaliny autach w oczekiwaniu na cysterny widmo przy granicy.
Sugerujesz, że realizacja się obija przysypiając, nie martw się, robota jest dobrze wykonywana i miliardy wpływają do Państwa.
 
żadna kpina , coś , co jest absolutnie rozsądną i nieuniknioną mam nadzieje alternatywą !!!! Po co kilka oddziałów (kierowników , pseudo zastępców, kasjerów itd ) w województwie , mieście , wystarczy przecież CUDO i kilku sprawnych fizycznie funkcjonariuszy rozrzuconych po terenie , gotowych do wejścia do kontenera, naczepy, na statek itd. Cała reszta to powinna być tzw. realizacja, która na ten czas przysypia ze szkodą dla zdrowia w przepuszczających spaliny autach w oczekiwaniu na cysterny widmo przy granicy.

weź zrób coś z tą czcionką

kodowanie ci krzaczy

przecież tego się czytać nie da
 
Back
Do góry