Strona 23 z 34 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 155 do 161 z 237

Temat: podwyki wrzesie 2017

Domylnie

Prosz mnie wyprowadzi z bdu jeli si myl bo uwierzy w to trudno. Przykadowo na podstawie tabelek do pisma obublikiwanego na gwnej jeli jestem f c-s, starszym specjalist z 11 letnim starzem penicy sub w ias Warszawa to dostan trzy podwyki? 68 zl od stycznia 2017, 306 zl od wrzesnia 2017 i 227 zl od grudnia 2017? To byo by zbyt pikne. Z gry przepraszam wszystkich ktrzy dostali zajady ze miechu

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Cytat Napisa stefan 123 Zobacz post
    To czemu w takim razie nie pominie si skarbowcw, ich jest jeszcze wicej.

dokadnie

tym bardziej e oni maj ju minimum 1,61, a po 10 latach 1,71

funkowie tego nie maj

a skarbowcw jest wicej

idc t logik dofinansowa sub zdrowia pozbawiajc wiadcze emerytw i rencistw - bo opieka nad nimi najwicej kosztuje

co za zamas to wymyli?

podwyek dla najmniej zarabiajcych nie dostan najmniej zarabiajcy
    NIKT MI NIE WMWI, E CZARNE JEST CZARNE, A BIAE JEST BIAE

Post Białystok

Cytat Napisa angel81 Zobacz post
    jest mało pieniędzy na podwyżki a specjalistów jest najwięcej w skali kraju więc ich trzeba pominąć
    W Białymstoku jest zupełnie inaczej ja dostałam mnożnik 1,61 z wyrównaniem od 1.10 a podobno specj. z długim stażem mają mieć 1.673. i już miesiąc jak wiemy o podwyżkach. Jestem zdziwiona tym co tutaj piszecie pogonić trzeba ZZ do roboty (więcej pracy mniej gardłowania).
    Białystok przywraca do munduru na granicy, mówią że jest ok 20 etatów mnożnik 1,673 więc co się dzieje w innych izbach ? Podobno wszystko ustalono z ZZ bez problemu.

Domylnie

Cytat Napisa IN80 Zobacz post
    W Białymstoku jest zupełnie inaczej ja dostałam mnożnik 1,61 z wyrównaniem od 1.10 a podobno specj. z długim stażem mają mieć 1.673. i już miesiąc jak wiemy o podwyżkach. Jestem zdziwiona tym co tutaj piszecie pogonić trzeba ZZ do roboty (więcej pracy mniej gardłowania).
    Białystok przywraca do munduru na granicy, mówią że jest ok 20 etatów mnożnik 1,673 więc co się dzieje w innych izbach ? Podobno wszystko ustalono z ZZ bez problemu.
    Lublin specjalici z 1,41 na 1,5... poraka! Gdzie te rwnanie do 3000 zl!

Domylnie

Cytat Napisa tosia Zobacz post
    Lublin specjalici z 1,41 na 1,5... poraka! Gdzie te rwnanie do 3000 zl!
    a Mlodsi Specjalisci?

Wysane z mojego Redmi 4X przy uyciu Tapatalka

Domylnie

Premierem zosta nasz szefunio Morawiecki. Ciekawe, czy bdc szefem rzdu te bdzie oszczdza w pierwszej kolejnoci na ludziach, ktrzy generuj lwi cz dochodw publicznych?

Domylnie

Cytat Napisa Szklan Zobacz post
    Premierem zosta nasz szefunio Morawiecki. Ciekawe, czy bdc szefem rzdu te bdzie oszczdza w pierwszej kolejnoci na ludziach, ktrzy generuj lwi cz dochodw publicznych?

Nie chciabym by zym prorokiem, ale ... a zreszt, kady swj rozum ma,
    bdzie wic wiedzia - komu nie naley ufa. Duo trudniejszym bdzie
    zdecydowa, czy komu jeszcze ufa mona ...

ps
    Swoj drog, jeli
    "W zwizku z tym premier zoya rezygnacj z penionej funkcji na rce prezesa PiS",
    to ju bardziej jednoznacznego wskazania odpowiedzialnoci, wykona si nie da !!
    Ostatnio edytowane przez cat ; 08-12-2017 o 02:34 Powd: ps
    I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem" !!

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams