• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

podwyżki wrzesień 2017

Premierem został nasz szefunio Morawiecki. Ciekawe, czy będąc szefem rządu też będzie oszczędzał w pierwszej kolejności na ludziach, którzy generują lwią część dochodów publicznych?


Nie chciałbym być złym prorokiem, ale ... a zresztą, każdy swój rozum ma,
będzie więc wiedział - komu nie należy ufać. Dużo trudniejszym będzie
zdecydować, czy komuś jeszcze ufać można ...

ps
Swoją drogą, jeśli
"W związku z tym premier złożyła rezygnację z pełnionej funkcji na ręce prezesa PiS",
to już bardziej jednoznacznego wskazania odpowiedzialności, wykonać się nie da !!
 
Ostatnia edycja:
Czy ja dobrze rozumiem, że w Opolu wszyscy funkcjonariusze mają dostać podwyżki do mnożnika co najmniej 1,7 z wyjątkiem tych, którzy zarabiają mniej? Przecież to się kupy nie trzyma.

Nie no, to się trzyma kupy idealnie! (notabene, "kupy" - dobre określenie).
To jest jak z Wołgą dla radzieckiego rencisty:
zarabiasz więcej od 1,7 - dostaniesz 1,7.
Zarabiasz mniej - dostaniesz tyle ile do tej pory :)
 
OCL,
Nie radzę równać do PP, chciałem tam się zatrudnić po kopniaku od DIASa, ale jak usłyszałem proponowane wynagrodzenie, to telefon mi z reki wypadł. Szkoda prądu na tą firmę, harówka za grosze.
 
może te eksperckie kominy trochę zredukować od starszego specjalisty różnica 1000 plus ..................
 
Ostatnia edycja:
Witam, chciałbym się dowiedzieć ile będzie wynosić wynosi uposażenie netto funkcjonariusza zaraz po przyjęciu w 2018 r., tzn na stanowisku młodszy specjalista. Czy funkcjonariusz ma prawo tak jak w przypadku policji do: zwrotów kosztu dojazdów, dodatek mieszkaniowy, dodatek na wypoczynek, za służbę nadterminową, dodatek terenowy ?

Po za tym jak wygląda u was praca, tzn ile trwa służba, jak z nockami, świętami itp. ?
 
Witam, chciałbym się dowiedzieć ile będzie wynosić wynosi uposażenie netto funkcjonariusza zaraz po przyjęciu w 2018 r., tzn na stanowisku młodszy specjalista. Czy funkcjonariusz ma prawo tak jak w przypadku policji do: zwrotów kosztu dojazdów, dodatek mieszkaniowy, dodatek na wypoczynek, za służbę nadterminową, dodatek terenowy ?

Po za tym jak wygląda u was praca, tzn ile trwa służba, jak z nockami, świętami itp. ?


masz trudności ze zrozumieniem czego dotyczy ten wątek?

dobrze ci to wróży :)
 
mlodszy spec w Ias Lublin 1.35 mnoznik :) czyli 30 zl brutto podwyżki ( niecale)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście ze sa w Ias Lublin. Specjaliści 1,41 a teraz 1,5. Zbuntowany tak jak pisze kolega wyżej można tylko marzyć o 1,6.
 
duza grupa specjalistow i mł.specjalistów w IAS Lublin moze pomazyc o 1.6

nie potraktuj tego jako złośliwość, jednak jeżeli jesteś faktycznie funkiem bądź zatrudnionym w administracji skarbowej pracownikiem to pewne standardy zobowiązują, a patriotyzm również przejawia się w dbałości o j. polski , mam nadzieję, ze dostrzeżesz błąd i poprawisz, dla odbioru społecznego na forum branżowym nie wypada walić byków
 
nie potraktuj tego jako złośliwość, jednak jeżeli jesteś faktycznie funkiem bądź zatrudnionym w administracji skarbowej pracownikiem to pewne standardy zobowiązują, a patriotyzm również przejawia się w dbałości o j. polski , mam nadzieję, ze dostrzeżesz błąd i poprawisz, dla odbioru społecznego na forum branżowym nie wypada walić byków
Znawca języka się odezwał.
 
Tosia z tym 1,5 dla specjalistów w Lublinie to potwierdzona informacja? Jestem teraz na dłuższym wolnym i nie wiem co się dzieje
 
Back
Do góry