• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

podwyżki wrzesień 2017

Ja tak mam na ten przykład, że jestem wśród robiących to samo, jako jedyny "rozmundurowany" w komórce.
O podobnych do ich zarobkach mogę tylko śnić, ale nie pałam nienawiścią do kogoś z 2 (tak, tak - DWA) razy większą wypłatą. Jednakże nie mogę stwierdzić, iż to jest "w porządku", zwłaszcza gdy ktoś "z góry" zakłada, że mundurowy (także były!) nie zasługuje na nic ...
W jakim dziale pracujesz jeśli można wiedzieć?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
Ja tak mam na ten przykład, że jestem wśród robiących to samo, jako jedyny "rozmundurowany" w komórce.
O podobnych do ich zarobkach mogę tylko śnić, ale nie pałam nienawiścią do kogoś z 2 (tak, tak - DWA) razy większą wypłatą. Jednakże nie mogę stwierdzić, iż to jest "w porządku", zwłaszcza gdy ktoś "z góry" zakłada, że mundurowy (także były!) nie zasługuje na nic ...

doskonale Cię rozumiem

u mnie jest podobnie - tyle że nie 2x a 2 000 różnicy(brutto, liczone ze stopniem)
 
W jakim dziale pracujesz jeśli można wiedzieć?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Wybacz, ale to tak idiotyczna i długa nazwa, że dotąd nie chciało mi się jej zapamiętać.

Jeśli zapytasz jakie są tam zadania, to zapewniam, że pomimo argumentów przedstawionych
mi przy przeniesieniu, zebrałoby się łącznie może kilka procent takich, z którymi miałem
do czynienia w cle - w ciągu całej, dwudziestokilkuletniej służby ...
 
Wybacz, ale to tak idiotyczna i długa nazwa, że dotąd nie chciało mi się jej zapamiętać.

Jeśli zapytasz jakie są tam zadania, to zapewniam, że pomimo argumentów przedstawionych
mi przy przeniesieniu, zebrałoby się łącznie może kilka procent takich, z którymi miałem
do czynienia w cle - w ciągu całej, dwudziestokilkuletniej służby ...
Dzięki za odpowiedź, czyli wszędzie dysproporcje, u mnie też a miało nie być kominów, zapytałem o dział z ciekawości bo widzę że w większości działów ta sam śpiewka, ta sama robota a różna kasa

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
Czy ja dobrze rozumiem, że w Opolu wszyscy funkcjonariusze mają dostać podwyżki do mnożnika co najmniej 1,7 z wyjątkiem tych, którzy zarabiają mniej? Przecież to się kupy nie trzyma.
 
Ponoć w IAS Lublin jest porozumienie ? Może ktoś coś napisać i ile ma wiedzę w tej sprawie.
 
Czy ja dobrze rozumiem, że w Opolu wszyscy funkcjonariusze mają dostać podwyżki do mnożnika co najmniej 1,7 z wyjątkiem tych, którzy zarabiają mniej? Przecież to się kupy nie trzyma.

Tak to prawda nie tylko w twoim IAS że podwyżek dla najmniej zarabiających nie dostaną najmniej zarabiający. Cyrk jakiego jeszcze nie było.
 
jest mało pieniędzy na podwyżki a specjalistów jest najwięcej w skali kraju więc ich trzeba pominąć
 
Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę bo uwierzyć w to trudno. Przykładowo na podstawie tabelek do pisma obublikiwanego na głównej jeśli jestem f c-s, starszym specjalistą z 11 letnim starzem pełniący służbę w ias Warszawa to dostanę trzy podwyżki? 68 zl od stycznia 2017, 306 zl od wrzesnia 2017 i 227 zl od grudnia 2017? To było by zbyt piękne. Z góry przepraszam wszystkich którzy dostali zajady ze śmiechu
 
To czemu w takim razie nie pominie się skarbowców, ich jest jeszcze więcej.



dokładnie

tym bardziej że oni mają już minimum 1,61, a po 10 latach 1,71

funkowie tego nie mają

a skarbowców jest więcej

idąc tą logiką dofinansować służbę zdrowia pozbawiając świadczeń emerytów i rencistów - bo opieka nad nimi najwięcej kosztuje

co za złamas to wymyślił?

podwyżek dla najmniej zarabiających nie dostaną najmniej zarabiający
 
Białystok

jest mało pieniędzy na podwyżki a specjalistów jest najwięcej w skali kraju więc ich trzeba pominąć

W Białymstoku jest zupełnie inaczej ja dostałam mnożnik 1,61 z wyrównaniem od 1.10 a podobno specj. z długim stażem mają mieć 1.673. i już miesiąc jak wiemy o podwyżkach. Jestem zdziwiona tym co tutaj piszecie pogonić trzeba ZZ do roboty (więcej pracy mniej gardłowania).
Białystok przywraca do munduru na granicy, mówią że jest ok 20 etatów mnożnik 1,673 więc co się dzieje w innych izbach ? Podobno wszystko ustalono z ZZ bez problemu.
 
W Białymstoku jest zupełnie inaczej ja dostałam mnożnik 1,61 z wyrównaniem od 1.10 a podobno specj. z długim stażem mają mieć 1.673. i już miesiąc jak wiemy o podwyżkach. Jestem zdziwiona tym co tutaj piszecie pogonić trzeba ZZ do roboty (więcej pracy mniej gardłowania).
Białystok przywraca do munduru na granicy, mówią że jest ok 20 etatów mnożnik 1,673 więc co się dzieje w innych izbach ? Podobno wszystko ustalono z ZZ bez problemu.

Lublin specjaliści z 1,41 na 1,5... porażka! Gdzie te równanie do 3000 zl!
 
Premierem został nasz szefunio Morawiecki. Ciekawe, czy będąc szefem rządu też będzie oszczędzał w pierwszej kolejności na ludziach, którzy generują lwią część dochodów publicznych?
 
Back
Do góry