• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

podwyżki wrzesień 2017

zbuntowany

Aktywny użytkownik
Dołączył
11 Grudzień 2011
Posty
338
Punkty reakcji
79
Witajcie,
wrzesień powoli dobiega końca, czy ktoś z was widział na oczy obiecane przez Banasia podwyżki?
 
Tak, w liście DIASa i u ucywilnionych przywróconych do munduru, którym przywrócono to co im zabrano przy ucywilnieniu.
;)
 
"Podnieśliśmy najniższe wynagrodzenia z 2 do 3 tys. zł. A w sumie prawie 65 proc. pracowników z reformy Krajowej Administracji Skarbowej skorzystało. We wrześniu będziemy równać do góry, jeżeli chodzi o tę grupę średnią, a oni nie byli objęci podwyżkami do tej pory. Dobrze wiemy, że osiągnęliśmy sukces, dzięki pracy naszych pracowników - tłumaczył w studiu money.pl. Nie poinformował jednak, czy mówi o kwotach brutto czy netto. Nie dodał też, ilu pracowników skorzystało z tych największych podwyżek."

https://www.money.pl/forum-ekonomic...erstwo-finansow-kas-pensje,240,0,2362864.html
 
W tej 'najgorszej' jeśli wziąć pod uwagę obniżki wynagrodzeń - DIAS-a zobaczysz na Komisji Sejmowej, jak tłumaczy skąd taka zła średnia.
 
Tak, w liście DIASa i u ucywilnionych przywróconych do munduru, którym przywrócono to co im zabrano przy ucywilnieniu.
;)
Z tego co wiem podwyżki i awanse dostają cywile, bo bardzo mało zarabiają i mają bardzo niskie stanowiska :-( tak tłumaczą nam przełożeni :-(
 
"Podnieśliśmy najniższe wynagrodzenia z 2 do 3 tys. zł. A w sumie prawie 65 proc. pracowników z reformy Krajowej Administracji Skarbowej skorzystało. We wrześniu będziemy równać do góry, jeżeli chodzi o tę grupę średnią, a oni nie byli objęci podwyżkami do tej pory. Dobrze wiemy, że osiągnęliśmy sukces, dzięki pracy naszych pracowników - tłumaczył w studiu money.pl. Nie poinformował jednak, czy mówi o kwotach brutto czy netto. Nie dodał też, ilu pracowników skorzystało z tych największych podwyżek."

https://www.money.pl/forum-ekonomic...erstwo-finansow-kas-pensje,240,0,2362864.html
Nie masz 3060 brutto?
 
Nie masz 3060 brutto?

ja nie mam, i wielu celników też nie ma

najniższa o której ja wiem to zdaje się ca. 2700

dla wielu to niewiarygodne, ale to fakt

w sierpniu ub. roku mi dołożyli do 3049 brutto, ale teraz już nawet tego nie ma

po wielu latach służby w terenie

ale nie płaczę

wielu ma znacznie gorzej - stracili mundur, a nawet szansę na dalszą PRACĘ

niektórzy również po wielu latach ciężkiej służby

nie za biurkiem
 
w sierpniu ub. roku mi dołożyli do 3049 brutto, ale teraz już nawet tego nie ma

Podnieśli ci uposażenie zasadnicze, Boluś. Idąc twoim tokiem myślenia można dojść do wniosku, że inspektorzy KS to byli biedacy, bo połowa ich wynagrodzenia to był dodatek skarbowy, którego według ciebie nie powinno się wliczać do kwoty brutto. Także nie wprowadzaj w błąd i nie licytuj się.

niektórzy również po wielu latach ciężkiej służby

nie za biurkiem

Jasne, służba czy praca za biurkiem zawsze jest lekka.
 
@bolo1999 !!

Proszę zmilcz !

Wszyscy wiemy, że jesteś znów "wypuszczany", a z KS'em masz tyle wspólnego, co z Watykanem.

Prowokacje mają cel ...
 
@bolo1999 !!

Proszę zmilcz !

Wszyscy wiemy, że jesteś znów "wypuszczany", a z KS'em masz tyle wspólnego, co z Watykanem.

Prowokacje mają cel ...

Tyle ma wspólnego, że za sam fakt bycia funkcjonariuszem dostawał i dostaje dodatek za stopień służbowy, tak jak IKS za sam fakt bycia IKSem dostawał dodatek skarbowy. I tego dodatku w żaden sposób nie mogli utracić, najwyżej w ekstremalnych przypadkach mógł on być zmniejszony (obniżenie stopnia f-sza albo stanowiska IKSa). Dlatego biadoląc, że ma mniej niż 3000 brutto (rzekomo mniej niż ci cywile z urzędów skarbowych), kolega Boluś daje przykład albo totalnego cynizmu, albo totalnej ignorancji.

Oczywiście nie zakładam, że będziesz w stanie ze zrozumieniem przeczytać powyższe, ale przynajmniej reszta czytelników forum nie da się nabrać na prowokacje Bolusia.
 
Podnieśli ci uposażenie zasadnicze, Boluś. Idąc twoim tokiem myślenia można dojść do wniosku, że inspektorzy KS to byli biedacy, bo połowa ich wynagrodzenia to był dodatek skarbowy, którego według ciebie nie powinno się wliczać do kwoty brutto. Także nie wprowadzaj w błąd i nie licytuj się.

Jasne, służba czy praca za biurkiem zawsze jest lekka.

z tobą dyskusji prowadzić nie będę

wielokrotnie udowodniłeś indolencję i przekonanie o własnej wyższości

przypisujesz innym niewypowiedziane kwestie, własnego autorstwa

a przede wszystkim - wielokrotnie mi i wielu innym okazywałeś brak elementarnego szacunku - do interlokutora i innego człowieka po prostu

dyskusja toczyła się bez twoich wtrętów, i niech tak zostanie - z korzyścią dla nieopętanych nienawiścią dotychczasowych rozmówców

nie interesują mnie twoje genialne (tylko dla autora) repliki, odpowiedzi, wyjaśnienia

nie mamy, i nie będziemy mieć ze sobą NIC wspólnego

bez odbioru
 
Ostatnia edycja:
z tobą dyskusji prowadzić nie będę

A jednak to już jakby dyskusja...

Przyznam, że jako funk celny z wieloletnim stażem, to 3049 brutto wydaje mi się czymś wręcz niemożliwym...chyba że podajesz samą podstawę od stanowiska , a w dodatkach jeszcze ze dwa tysia..
 
Ostatnia edycja:
A jednak to już jakby dyskusja...

Przyznam, że jako funk celny z wieloletnim stażem, to 3049 brutto wydaje mi się czymś wręcz niemożliwym...chyba że podajesz samą podstawę od stanowiska , a w dodatkach jeszcze ze dwa tysia..

banaś obiecywał 3049 brutto ZASADNICZEJ

i dostałem 700 zł w sierpniu

bo tak niską stawkę miałem do tej chwili, chociaż i tak nie najniższą, mimo że niezbyt często spotykaną u ludzi z blisko 30-letnim stażem

ale tak jak napisałem - to już przeszłość

i nie tylko dla mnie

dwa tysie dodatków?

hmm, przemilczę

teraz 3049 nie mam nawet ze sfinansowanym przez nas samych (obniżką pensji) dodatkiem kontrolerskim, 2%, którego od dłuższego czasu nie dostaję

ale tak jak napisałem - to, w porównaniu do ucywilnień i zwolnień, pikuś

ja się wywinąłem, opisałem m.in. i to w mojej, a właściwe w moich, książkach, ale wielu nie

to boli
 
Ostatnia edycja:
To jest uwłaczające, takie uposażenia.
Ale może to okazać się ratunkiem, ja miałem znacznie wyższe i już nie mam żadnego.
 
Back
Do góry