Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 do 14 z 20

Temat: Ucywilnieni

Domyślnie

Cytat Napisał francis Zobacz post
    ile osób przywrócono w ias warszawa do służby (w jakich komórkach)?
    Czy prawda że etaty mundurowe osób które nie otrzymały propozycji słuzby zostały w całosci zwrócone do ministerstwa?
    ?????? Chyba na to związek nie pozwolił????!!!!!
    - chyba że pozwolił :-(
    trochę osób z komórek ogólnopolskich dostało teraz mundury, ale nadal duża część ucywilniona czeka na zmianę propozycji.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał kas.trat Zobacz post
    Ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyce. Część złożyła skargi do sądu. Cześć nie złożyła (z różnych powodów). Jeśli złożyłem to będę szybciej przywrócony do munduru od tych co nie złożyli?
    Bo wcześniej czy później wszyscy ostatecznie będą przywróceni do munduru. Że o tych bez propozycji nie wspomnę.
    U mnie w praktyce będzie wyglądało to tak, że ja już nie składam żadnego odwołania i tak dias nie raczył odpowiedzieć na podanie o nieucywilnianie mojej osoby, wysłałem je w kwietniu i do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi nawet nie wezwano mnie na jakąkolwiek komisję. Czekam aż Nasz Sławek zrobi porządek z przepisami emerytalnymi. Nie będę żebrał o mundur w którym godnie służyłem przez 26 lat. Poczekam w tym US-sie i jak wyjaśnią się przepisy o emkach to odejdę.

Domyślnie

Ja także odejdę...................

Użytkownik
    Mieszka w
    wil wild east

Domyślnie

Czy ktoś z "ucywilnionych" dostał umowę o pracę?

Nie mam umowy o pracę i nie zostałem wydalony ze służby więc, przynajmniej ja, nadal uważam się za funkcjonariusza. Tylko, że chodzę bez munduru.

Domyślnie

Cytat Napisał kas.trat Zobacz post
    Czy ktoś z "ucywilnionych" dostał umowę o pracę?

Nie mam umowy o pracę i nie zostałem wydalony ze służby więc, przynajmniej ja, nadal uważam się za funkcjonariusza. Tylko, że chodzę bez munduru.
    Po prostu masz robotę "na czarno" w państwowym urzędzie, ciekawe co na to PIP?

Domyślnie

Cytat Napisał lupus Zobacz post
    Po prostu masz robotę "na czarno" w państwowym urzędzie, ciekawe co na to PIP?
    nikt z ucywilnionych nie dostał umowy o pracę. Każdy dostał tylko nowy zakres obowiązków . I jest to łamanie prawa przez pracodawcę. Umowa o pracę winna być sporządzona najpóźniej do 7 dni od podjęcia pracy. Dziwię się, że jeszcze tego związki nie zgłosiły do PIPu

Uprawnienia