• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kłamstwo w Biblii

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 536
Punkty reakcji
4 501
Miasto
ZZ Celnicy PL
Bardzo dużo przeczytać możemy od jakiegoś czasu na forum postów pracowników i funkcjonariuszy o treści:
"kłamca", "zostaliśmy oszukani", "zdradzili nas", "okłamał nas", "jak on może tak kłamać", "tak manifestuje swoją wiarę, a tak kłamie", "nigdy nikt nas tak nie okłamał" itp.
Dużo słyszymy w korytarzach podobnych słów. Panuje powszechna opinia w Urzędach Skarbowych i Urzędach Celno-Skarbowych, że jeszcze nigdy nie było tyle działań opartych na kłamstwie.
Cały internet też o tym huczy.

Mowa oczywiście o części MF.

Ponieważ wiele osób z MF rzeczywiście manifestuje swoją wiarę, to jednak trzeba przyznać, że odczucia tysięcy pracowników i funkcjonariuszy KAS jw., nie są przecież wzięte z sufitu i ludzie mają swoje liczne powody, by tak twierdzić i taka ocena jest niestety powszechna.

Ja wolę nie oceniać, chcę tylko napisać, że także czuję się od lat okłamywany przez MF.

Chciałbym wkleić parę cytatów z Biblii dla tych co kłamią i sobie to usprawiedliwiają na różne sposoby. Może ktoś się opamięta.

KŁAMSTWO W BIBLII


Kłamiąc, wyrządzamy krzywdę sami sobie. Biblia mówi: "€œPrzeto, odrzuciwszy kłamstwo, mówcie prawdę, każdy z bliźnim swoim, bo jesteśmy członkami jedni drugich."€ Ef 4,25

Dziewiąte przykazanie zabrania kłamać. Biblia mówi: "žNie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu." Wj 2,16
Biblia mówi: "Nie okłamujcie się nawzajem, skoro zewlekliście z siebie starego człowieka wraz z uczynkami jego, a przyoblekli nowego, który się odnawia ustawicznie ku poznaniu na obraz tego, który go stworzył." Kol 3,9-10

Biblia mówi: "Ohydą dla Pana są wargi kłamliwe, lecz ci, którzy mówią prawdę, podobają mu się." Prz 12,22
Biblia mówi:
"Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy,
i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je."€ Ap 22,15

Biblia mówi: "žKto mówi: Znam go, a przykazań jego nie zachowuje, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma." 1J 2,4
Biblia mówi: "€žJeśli jednak gorzką zazdrość
i kłótliwość macie w sercach swoich, to przynajmniej nie przechwalajcie się
i nie kłamcie wbrew prawdzie."€ Jk 3,14

Ponadto Biblia mówi:

  • Nie będziecie kraść, nie będziecie kłamać, nie będziecie oszukiwać jeden drugiego. [Kpł 19,11]

  • Oszust nie zamieszka w domu moim, Kłamca nie ostoi się w oczach moich. [Ps 101,7]

  • Wstrętne dla Pana są usta kłamliwe, lecz w prawdomównych ma upodobanie. [Prz 12,22]
  • Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. [J 8,44]
  • w ustach ich kłamstwa nie znaleziono: są nienaganni. [Ap 14,5]

  • A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga. [Ap 21,8]

Biblia ponad sto razy mówi o kłamstwie i zawsze mówi o kłamstwie w sposób negatywny. Nie ma usprawiedliwienia dla kłamstwa. Nie ma w Biblii półprawd, kłamstwa w dobrej wierze, kłamstwa w celu osiągnięcia dobra w rozumieniu kłamiącego, nie ma, każde kłamstwo, nieważne w jakich okolicznościach jest złem.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo fajne opracowanie.
Niestety, jak widać, niektórzy są na jakimś "wyższym levelu" wiary i rozumienia Pisma Świętego, jeśli potrafią kłamstwa odczuć w swoich własnych zmysłach jako prawdy.
 
banaś, w trosce o twoją duszę nakazuję przeczytać. zanim coś znów wybełkoczesz.

Bardzo dużo przeczytać możemy od jakiegoś czasu na forum postów pracowników i funkcjonariuszy o treści:
"kłamca", "zostaliśmy oszukani", "zdradzili nas", "okłamał nas", "jak on może tak kłamać", "tak manifestuje swoją wiarę, a tak kłamie", "nigdy nikt nas tak nie okłamał" itp.
Dużo słyszymy w korytarzach podobnych słów. Panuje powszechna opinia w Urzędach Skarbowych i Urzędach Celno-Skarbowych, że jeszcze nigdy nie było tyle działań opartych na kłamstwie.
Cały internet też o tym huczy.

Mowa oczywiście o części MF.

Ponieważ wiele osób z MF rzeczywiście manifestuje swoją wiarę, to jednak trzeba przyznać, że odczucia tysięcy pracowników i funkcjonariuszy KAS jw., nie są przecież wzięte z sufitu i ludzie mają swoje liczne powody, by tak twierdzić i taka ocena jest niestety powszechna.

Ja wolę nie oceniać, chcę tylko napisać, że także czuję się od lat okłamywany przez MF.

Chciałbym wkleić parę cytatów z Biblii dla tych co kłamią i sobie to usprawiedliwiają na różne sposoby. Może ktoś się opamięta.

KŁAMSTWO W BIBLII


Kłamiąc, wyrządzamy krzywdę sami sobie. Biblia mówi: "€œPrzeto, odrzuciwszy kłamstwo, mówcie prawdę, każdy z bliźnim swoim, bo jesteśmy członkami jedni drugich."€ Ef 4,25

Dziewiąte przykazanie zabrania kłamać. Biblia mówi: "žNie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu." Wj 2,16
Biblia mówi: "Nie okłamujcie się nawzajem, skoro zewlekliście z siebie starego człowieka wraz z uczynkami jego, a przyoblekli nowego, który się odnawia ustawicznie ku poznaniu na obraz tego, który go stworzył." Kol 3,9-10

Biblia mówi: "Ohydą dla Pana są wargi kłamliwe, lecz ci, którzy mówią prawdę, podobają mu się." Prz 12,22
Biblia mówi:
"Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy,
i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je."€ Ap 22,15

Biblia mówi: "žKto mówi: Znam go, a przykazań jego nie zachowuje, kłamcą jest i prawdy w nim nie ma." 1J 2,4
Biblia mówi: "€žJeśli jednak gorzką zazdrość
i kłótliwość macie w sercach swoich, to przynajmniej nie przechwalajcie się
i nie kłamcie wbrew prawdzie."€ Jk 3,14

Ponadto Biblia mówi:

  • Nie będziecie kraść, nie będziecie kłamać, nie będziecie oszukiwać jeden drugiego. [Kpł 19,11]

  • Oszust nie zamieszka w domu moim, Kłamca nie ostoi się w oczach moich. [Ps 101,7]

  • Wstrętne dla Pana są usta kłamliwe, lecz w prawdomównych ma upodobanie. [Prz 12,22]
  • Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. [J 8,44]
  • w ustach ich kłamstwa nie znaleziono: są nienaganni. [Ap 14,5]

  • A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga. [Ap 21,8]

Biblia ponad sto razy mówi o kłamstwie i zawsze mówi o kłamstwie w sposób negatywny. Nie ma usprawiedliwienia dla kłamstwa. Nie ma w Biblii półprawd, kłamstwa w dobrej wierze, kłamstwa w celu osiągnięcia dobra w rozumieniu kłamiącego, nie ma, każde kłamstwo, nieważne w jakich okolicznościach jest złem.

1 Szczęśliwy mąż,
który nie idzie za radą występnych,
nie wchodzi na drogę grzeszników
i nie siada w kole szyderców,
2 lecz ma upodobanie w Prawie Pana,
nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.
3 Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą,
które wydaje owoc w swoim czasie,
a liście jego nie więdną:
co uczyni, pomyślnie wypada.
4 Nie tak występni, nie tak:
są oni jak plewa, którą wiatr rozmiata.
5 Toteż występni nie ostoją się na sądzie
ani grzesznicy - w zgromadzeniu sprawiedliwych,
6 bo Pan uznaje drogę sprawiedliwych,
a droga występnych zaginie.

http://www.nonpossumus.pl/ps/Ps/ :)
 
Prawda

Mówi się o kłamstwie, na kłamstwo narzeka, kłamstwem określa złe czyny,
kłamstwo piętnuje, kłamstwu przypisuje niedolę ...

Czy nie za bardzo to słowo - kłamstwo - jest hołubione w wypowiedziach, przez co wywyższane ?!

Skąd takie połączenie - manifestacja Wiary i ... kłamstwo ?!

Prawda jest taka, że o Prawdzie się nie rozmawia, Prawdy się wstydzi, Prawdę chowa,
Prawdę ucisza, Prawdy się boi - więc i Prawdy wtedy zaczyna się unikać, by zacząć ...
... "prawdą" nazywać jej przeciwieństwo.

To jest dokładnie tak samo, gdy pojęcie "zwierzchnictwo" utożsamia się z WŁADZĄ !!

Wtedy to wychodzi, skąd rozdźwięk między manifestowaną Wiarą, a Prawdą.


Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie Prawdziwie moimi uczniami
i
poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli.” J 8: 31-32.

 
21. Ogólnopolska Pielgrzymka Służb Celnych, Finansowych i Skarbowych RP trwa w sobotę, 9 września na Jasnej Górze. Jest to pierwsza pielgrzymka zreformowanych służb działających w nowej strukturze Krajowej Administracji Skarbowej. Nowy organ podatkowy działa od 1 marca br. łącząc w sobie poprzednie trzy niezależne: administrację podatkową, służby celne oraz kontrolę skarbową. (...)
"Chcemy Matce Bożej podziękować za tę całą naszą konsolidację, która była bardzo trudna, która dotyczyła wielu, wielu tysięcy osób, była bardzo skomplikowana. Wiemy, że bez pomocy Bożej na pewno by się to wszystko nam tak do końca nie udało, dlatego chcemy w sposób szczególny podziękować Matce Bożej za dar tego, że udało nam się to tak dobrze przeprowadzić, że jesteśmy w tej chwili organizacją lepiej działającą, bardziej skonsolidowani, na pewno jest tu duży udział Pana Boga w tym wszystkim"- podkreśla Paweł Cybulski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów. (...)
„Ta pielgrzymka jest dla mnie niezmiernie ważna, jest to pielgrzymka, która po raz kolejny ubogaca mnie. Każdy przyjazd na Jasną Górę jest kolejnym doświadczeniem zawsze innym, zawsze ciekawym, czymś, co daje mi nową energię, nowe siły do działania i czymś, co otwiera przede mną nowe horyzonty” - mówi Paweł Cybulski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.
„Chcę się modlić za sprawy służbowe, za naszych przełożonych niższych, wyższych i najwyższych, za sprawiedliwe przeprowadzenie reformy Krajowej Administracji Skarbowej, za nasze rodziny, za naszych przyjaciół - wylicza Barbara Zaręba z I Urzędu Skarbowego w Radomiu, i dodaje także - Ja ze swej strony pragnę, by funkcjonariusze służby celno-skarbowej powrócili do mundurów, z uwagi na fakt, że wielu funkcjonariuszy zostało ucywilnionych, to też jest moja i innych prośba do Matki Najświętszej”. (...)
:confused:
http://www.jasnagora.com/wydarzenie-11378
 
przykład kłamstwa kolejny?

"(...) Uważam, z perspektywy ekonomisty, finansisty, że ta integracja, to była znakomita decyzja, tworzy się synergia ekonomiczna - podkreśla prof. Zbigniew Krysiak, prezes Instytutu Myśli Schumana, ekspert w Ministerstwie Finansów i doradca wiceministra finansów - Jest jeszcze sporo zagadnień w tej nowej konstrukcji, które wymagają uporządkowania, rozwinięcia, ale już dzisiaj widzimy korzyści, bo my ściągamy więcej podatków, mamy w tej chwili najlepszą sytuację od 30, 40 lat, gdzie mamy nadwyżkę przychodów nad kosztami w budżecie państwa, tego nie było, to jest jakiś w pewnym sensie cud”.(...)" http://www.jasnagora.com/wydarzenie-11378

panie krysiak, ile płaci emef za tą propagandę?

śmierm twierdzić, że po tej rozpierdusze poprzedniej ekipy to i ślepy by nazbierał pełny koszyk grzybów w pięć minut :D.
 
"Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka
i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych.

Lepszy złodziej niż ten, co stale kłamstwem się posługuje,
obydwaj zaś zgubę odziedziczą w spadku.

Wzgarda zazwyczaj towarzyszy kłamcy,
a hańba stale ciąży na nim."
Syr 20, 24-26
 
Brawo Warszawska! To jest właśnie prawda o Diasach ,którą tutaj powinno się głośno pisać! Bo na temat pani Szymankiewicz i jej zastępcy "z kosmosu" panu Zójko można wiele powiedzieć złego i tego jak potraktowali ludzi,którym nie przedłożono propozycji! Tak po prostu-bez żadnych merytorycznych względów! Bo działali i walczyli o prawa wszystkich funkcjonariuszy! i dużo wcześniej niż oni zostali pisowskimi dyrektorami! A pan B. pisowskim szefem! Ale oni o tym pojęcia nie mają! Pożegnano bez słowa ludzi,którzy w tej służbie przepracowali prawie całe swoje życie zawodowe lub znaczącą jego część! To nie brak kultury i wychowania! To po prostu zwykłe chamstwo! ale myślę że już niedługo odpowiedzą za wszystko w sądach!:mad:
 
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę.
 
Głoś Prawdę ...

Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci; i poznasz, że ja jestem Pan, gdy wywrę na tobie swoją zemstę.


I to jest Święta Prawda !!!


ps
Wypadałoby ją jednak umieścić w cudzysłowie i dodać: - [FONT=&quot]Ezechiel 25:17
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
 


Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd.
Dokonam zemsty na mych wrogach.
I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą!
O Panie!
Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych".


I staniemy się pasterzami
na twoją, Panie chwałę
od ciebie pochodzi moc nasza
twoją wypełniamy wolę
do ciebie kierujemy swe kroki
by u twojego zasiąść tronu
 
Ostatnia edycja:
Ale Bóg osądzi swój lud
I zlituje się nad swoimi sługami,
Gdy ujrzy, że ich siła omdlała,
I nie ma już różnicy
Między panem a niewolnikiem.
I powie:
Gdzie są ich bogowie,
Gdzie jest ich opoka, której zaufali,
Gdzie są ci, którzy spożywali tłuszcz ich ofiar
I pili ich ofiarne wino?
Niechaj powstaną, niechaj wam pomogą,
I niechaj będą waszą obroną!
Patrzcie!
Ja, ja sam
- A nie ma innego Boga prócz mnie -
Zabijam i ożywiam,
Zadaję rany i uzdrawiam,
I nie ma nikogo, który mógłby uniknąć
Mojej ręki.
Oto podnoszę moją rękę do nieba
I mówię:
Żyję wiecznie.
Gdy zaostrzę mój lśniący miecz,
A moja ręka zacznie sprawować sąd,
Pomstę spuszczę na moich wrogów
I odpłacę tym, którzy są przeciwko mnie.
Moje strzały pić będą krew,
A mój miecz nasyci się ciałami.
Będzie to krew zabitych i pojmanych,
Będą to obnażone głowy nieprzyjacielskich wodzów.
Wysławiajcie narody Jego lud,
Albowiem Pan pomści krew swoich sług,
I pomstą odpłaci swoim wrogom,
I oczyści swoją ziemię i swój naród.
 
21. Ogólnopolska Pielgrzymka Służb Celnych, Finansowych i Skarbowych RP trwa w sobotę, 9 września na Jasnej Górze. Jest to pierwsza pielgrzymka zreformowanych służb działających w nowej strukturze Krajowej Administracji Skarbowej. Nowy organ podatkowy działa od 1 marca br. łącząc w sobie poprzednie trzy niezależne: administrację podatkową, służby celne oraz kontrolę skarbową. (...)
"Chcemy Matce Bożej podziękować za tę całą naszą konsolidację, która była bardzo trudna, która dotyczyła wielu, wielu tysięcy osób, była bardzo skomplikowana. Wiemy, że bez pomocy Bożej na pewno by się to wszystko nam tak do końca nie udało, dlatego chcemy w sposób szczególny podziękować Matce Bożej za dar tego, że udało nam się to tak dobrze przeprowadzić, że jesteśmy w tej chwili organizacją lepiej działającą, bardziej skonsolidowani, na pewno jest tu duży udział Pana Boga w tym wszystkim"- podkreśla Paweł Cybulski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów. (...)
„Ta pielgrzymka jest dla mnie niezmiernie ważna, jest to pielgrzymka, która po raz kolejny ubogaca mnie. Każdy przyjazd na Jasną Górę jest kolejnym doświadczeniem zawsze innym, zawsze ciekawym, czymś, co daje mi nową energię, nowe siły do działania i czymś, co otwiera przede mną nowe horyzonty” - mówi Paweł Cybulski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.
„Chcę się modlić za sprawy służbowe, za naszych przełożonych niższych, wyższych i najwyższych, za sprawiedliwe przeprowadzenie reformy Krajowej Administracji Skarbowej, za nasze rodziny, za naszych przyjaciół - wylicza Barbara Zaręba z I Urzędu Skarbowego w Radomiu, i dodaje także - Ja ze swej strony pragnę, by funkcjonariusze służby celno-skarbowej powrócili do mundurów, z uwagi na fakt, że wielu funkcjonariuszy zostało ucywilnionych, to też jest moja i innych prośba do Matki Najświętszej”. (...)
:confused:
http://www.jasnagora.com/wydarzenie-11378

hmmm- po takich słowach człowiek chce przejść na ateizm (chyba tak zrobię). Jednak dobrze napisali w bibli: Panu Bogu świeczkę a diabłu- ogarek.
 
21. "Chcemy Matce Bożej podziękować za tę całą naszą konsolidację, która była bardzo trudna, która dotyczyła wielu, wielu tysięcy osób, była bardzo skomplikowana. Wiemy, że bez pomocy Bożej na pewno by się to wszystko nam tak do końca nie udało, dlatego chcemy w sposób szczególny podziękować Matce Bożej za dar tego, że udało nam się to tak dobrze przeprowadzić, że jesteśmy w tej chwili organizacją lepiej działającą, bardziej skonsolidowani, na pewno jest tu duży udział Pana Boga w tym wszystkim"- podkreśla Paweł Cybulski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów. (...)
http://www.jasnagora.com/wydarzenie-11378


A ja na pana miejscu, panie cybulski nie mieszałbym Pana Boga to tego bagna jakim jest kas. Bo tam gdzie jest krzywda ludzka to Pan Bóg może to widzieć zupełnie inaczej.
Tak, Pan Bóg wam pomagał tylko kiedy, wtedy jak tylnymi drzwiami wprowadzaliście do sejmu kas jako projekt poselski po żeby uniknąć konsultacji społecznych i specjalistycznych, a może wtedy gdy pochylaliście się nad postulatami Z.Z i wszystkie rozpatrywaliście negatywnie. A może wtedy Pan Bóg wam pomagał jak bez jakiejkolwiek przyczyny wyrzucaliście ludzi ze służby. Pan Bóg widział łzy w oczach ludzi wyrzucanych po 20 kilku latach nienagannej służby na śmietnik. Nie wiem jak można mieć tyle obłudy?
 
Ostatnia edycja:
A ja na pana miejscu, panie cybulski nie mieszałbym Pana Boga to tego bagna jakim jest kas. Bo tam gdzie jest krzywda ludzka to Pan Bóg może to widzieć zupełnie inaczej.
Tak, Pan Bóg wam pomagał tylko kiedy, wtedy jak tylnymi drzwiami wprowadzaliście do sejmu kas jako projekt poselski po żeby uniknąć konsultacji społecznych i specjalistycznych, a może wtedy gdy pochylaliście się nad postulatami Z.Z i wszystkie rozpatrywaliście negatywnie. A może wtedy Pan Bóg wam pomagał jak bez jakiejkolwiek przyczyny wyrzucaliście ludzi ze służby. Pan Bóg widział łzy w oczach ludzi wyrzucanych po 20 kilku latach nienagannej służby na śmietnik. Nie wiem jak można mieć tyle obłudy?


Trafne i ładne, sarkastyczne podsumowanie.
Przykre, że nie spełni swego celu, gdyż budzenie sumień jest możliwe u ludzi,
którzy posiadają sumienie i granicę wstydu.

ps
Jest coś, co może czasem pocieszać.
U ludzi wyzuwających się z sumienia, honoru czy wstydu,
ich miejsce zawsze zajmuje nieopisany strach ...
 
21. "Chcemy Matce Bożej podziękować za tę całą naszą konsolidację, która była bardzo trudna, która dotyczyła wielu, wielu tysięcy osób, była bardzo skomplikowana. Wiemy, że bez pomocy Bożej na pewno by się to wszystko nam tak do końca nie udało, dlatego chcemy w sposób szczególny podziękować Matce Bożej za dar tego, że udało nam się to tak dobrze przeprowadzić, że jesteśmy w tej chwili organizacją lepiej działającą, bardziej skonsolidowani, na pewno jest tu duży udział Pana Boga w tym wszystkim"- podkreśla Paweł Cybulski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów. (...)
http://www.jasnagora.com/wydarzenie-11378

W historii już byli tacy co na pasku od munduru nosili napis GOTT MIT UNS.
Mimo wszystko marnie skończyli.
 
21. "Chcemy Matce Bożej podziękować za tę całą naszą konsolidację, która była bardzo trudna, która dotyczyła wielu, wielu tysięcy osób, była bardzo skomplikowana. Wiemy, że bez pomocy Bożej na pewno by się to wszystko nam tak do końca nie udało, dlatego chcemy w sposób szczególny podziękować Matce Bożej za dar tego, że udało nam się to tak dobrze przeprowadzić, że jesteśmy w tej chwili organizacją lepiej działającą, bardziej skonsolidowani, na pewno jest tu duży udział Pana Boga w tym wszystkim"- podkreśla Paweł Cybulski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów. (...)
http://www.jasnagora.com/wydarzenie-11378

W historii już byli tacy co na pasku od munduru nosili napis GOTT MIT UNS.
Mimo wszystko marnie skończyli.


Jeżeli umilkną ludzie kamienie wołać będą .....
 
Back
Do góry