• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Reforma reformy KAS

tele echo

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
4 427
Punkty reakcji
109
Temat reformy reformy KAS umieszczam w wątku ogólnym. Pomimo tego, że w zasadzie dotyczy Warszawy. Ale do rzeczy. Rozmawiałem wczoraj z koleżanką, z jednej delegatur z warszawskiego UC-Su. Otóż tamtejszy wódz zaprosił kilkudziesięciu funkcjonariuszy na pogawędkę, w której zapowiedział n.in. zmiany organizacyjne polegające na likwidacji stanowisk swoich zastępców w zamiejscowych delegaturach.

Czyżby się coś nie sprawdziło, pomimo szumnej propagandy o sukcesach?

Znajoma również twierdzi, że to uderzenie w starannie wypielęgnowane przez lata struktury samych swoich po mieczu i kądzieli.

Mało tego, wódz zachęcił do przekazywania informacji, podając adres mejlowy. Tylko co z tego, jak niektórzy uczestnicy spotkania przekazali wyłącznie informację o istnieniu takiego adresu :).

Q-wy będą się bronić do upadłego. Więc Panie Wodzu, może tak ten adres na celników trafi?
 
W tej "firmie " schemat działania i organizacji jest jak w organizacji mafijnej wiec na miejsce jednej obciętej głowy wyrasta druga i niestety nic się nie zmieni.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
W tej "firmie " schemat działania i organizacji jest jak w organizacji mafijnej wiec na miejsce jednej obciętej głowy wyrasta druga i niestety nic się nie zmieni.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Nie tylko w tej , w każdej innej podobnie. Ten los zgotował nam PIS i pośrednio zwykłe fagasy przekupione albo zastraszone przez PIS. Czytaj "Ci sami co zawsze "
 
W tej "firmie " schemat działania i organizacji jest jak w organizacji mafijnej wiec na miejsce jednej obciętej głowy wyrasta druga i niestety nic się nie zmieni.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

he, jestem troszkę odmiennego zdania. likwidacja potencjalnego osobowego zagrożenia, na stalinowski sposób, to niepisana zasada działania (czyt. polityki kadrowej) w tej organizacji.

nie dotyczy tych, chociażby częściowo, którzy przeleźli przez magiczną dziurkę od klucza. ale ci mają we krwi odziedziczoną umiejętność bicia brawa i lizania d...y. jako warunek awansu społecznego.

żeby to zmienić, to musi upłynąć sporo czasu.
 
reformować, aby było jak było

"(...) Dochodzi więc do tak absurdalnych sytuacji, że np. butelka cydru (4 proc. alkoholu) musi być opieczętowana banderolą, a butelka dwukrotnie mocniejszego piwa już nie podlega takiemu obowiązkowi. Nie mówiąc już o tym, że zdarzają się sytuacje, gdy mocniejsze piwo jest opodatkowane niżej niż słabsze. (...)"

http://niezalezna.pl/203029-licencja-na-spozywanie-piwa
 
Back
Do góry