• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Grupy SENT

YYZ

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
34
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
Niestety tą instytucję zreformować można tylko w jeden sposób. Oblać benzyną i wypalić do cna a popiół w kapsule na dno morza. Módlmy się aby to wszystko jebneło jak najszybciej.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
.......Przyjeżdża minister więc ma być zielono i kolorowo, orkiestra i fajerwerki dosłowna komuna, rzygać się chce. Teraz jest kolejny nabór do SENT i zerwali się z komórek ac oc pc it d. Których znowu posadzą na 8 godz. za biurkiem. Ręce opadają , pochwa wypada. Tak wygląda reforma KAS.

jak bedziesz mieć okazję to możesz powiedzieć:

pan-jest-podly-pod-l.jpg

BTW ja swoją bajkę opowiem niebawem - może nawet przed tzw. sądem.


I belive it's was a sin.....
 
Ostatnia edycja:
He he. "W takich warunkach". Teraz dopiero widzicie jak wygląda wycinek naszej pracy od 2004, a jeszcze zima przyjdzie.. Mobilni na dnie drabinki płacowej z wymaganiami jak u st. ekspertów + fikołki..
 
"blackwidow" masz w zupełności rację, jednak nie musimy się o to modlić to i bez modłów jebnie. Ja mam dosyć SENT-a, wariować w takich warunkach. Można porównać pracę kolegów zza Odry, to u nas jest średniowiecze i Biedronka. Jak powiedziałam mam tego dosyć i nie przejmuje mnie los walki w paliwami.

To może coś ja teraz dodam.... Koledzy stoicie na drogach i wyszukujecie cysterny.....Chachmęty zmieniły system. Teraz jedzie ciężarowka z plandeką a tam są mausery z paliwem. Kumacie "czaczę" ?
 
To może coś ja teraz dodam.... Koledzy stoicie na drogach i wyszukujecie cysterny.....Chachmęty zmieniły system. Teraz jedzie ciężarowka z plandeką a tam są mausery z paliwem. Kumacie "czaczę" ?
To faktycznie dokonałeś historycznego odkrycia - tak było jeszcze przed Sentem i nie jest to żadna nowość.
 
Wy tu o problemach, a pan już w drodze. Jutro przecież wizytacja samego mistrza hipokryzji. Może zwizytuje niziny...

Przećwiczcie ukłony, klękanie i takie tam inne rytuały. Może by się przydał jakiś spektakularny wynik pod publikę.

[FONT=&quot]Ps.jeszcze jedno. Nie zapomnijcie wypucować i wyciągnąć na drogę tego paliwowego laboratorium na kołach, wyżebranego od sponsora, które w zamian ma służyć do zwalczania jego konkurencji. Wróć! Tzn. paliwowych przestępców.[/FONT]
 
Zgadzam się z Wami. Jeszcze nigdy nie było tak źle jak jest teraz. Oficerowie z Senta jeżdżą sobie jak królowie a ty specjalisto zapierdalaj. Mój pomysł: zatrzymywać cysterny z podniesionym kołem i wracać do domu. Aż może wreszcie ktoś się obudzi i wywróci wszystko do góry nogami, chociaż już wątpię.
 
SENT jest super, przynosi tyle milionów, miliardów, funkcjonariusze są zadowoleni, z chęcią wypatrują cystern, starają się jak mogą, nie zmrużą oka ani na godzinę.
 
Ostatnia edycja:
Czytając przedmówców mam nieodparte wrażenie, że sam to napisałem. Może i dobrze się stało, jeśli czuję coś w rodzaju ulgi, że to już koniec tego absurdu w życiu zawodowym...
 
Dzisiaj odebrałem pismo z MF, że 34647 osób otrzymało podwyżkę wraz z wdrożeniem KAS, 18655 bez zmian i 5359 miało obniżone uposażenie.
W której grupie jesteś? W której grupie jest ogół funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej?

A co z podwyżkami w przyszłym roku dla tych, których chwali sam Pan Premier za wyniki i mówi, że inni mogą dostać podwyżki dzięki ich służbie i pracy?

Dzisiejsza wypowiedź Pana Premiera o podwyżkach:
"Nawiązując do danych o wykonaniu budżetu za siedem miesięcy 2017 roku oraz o założeniach budżetu na 2018 rok podkreślał, że "nie byłoby możliwe przedstawienie tak dobrych wiadomości, gdyby nie praca służb celno-skarbowych".

Informował, że tylko od kwietnia roku 2017 skontrolowano 125 tys. cystern i "udaremnionych zostało ok. 2 tys. (przypadków - PAP) przemytu paliwa, ok. 50 tys. różnego rodzaju transportów z przemytem papierosów i blisko 2 tys. transportów z przemytem alkoholu". "To przykład danych liczbowych, dzięki którym mamy takie sukcesy w budżecie, w ściągalności podatków, uszczelnieniu całej granicy" - podkreślał."
http://www.polskieradio.pl/42/259/A...szczelnienia-VAT-ok-20-mld-zl-tyle-ile-na-500
 
Masz rację lupus....dalsza praca w tej chorej instytucji to już kompletne nieporozumienie i absurd...a lepiej już nie będzie biorąc pod uwagę co zrobiono z ludzmi i jaka "fachowa kadra" pisiorczyków została i poobsadzała swoimi nieudacznikami wszystkie ciepłe posadki!
 
Dzisiaj odebrałem pismo z MF, że 34647 osób otrzymało podwyżkę wraz z wdrożeniem KAS, 18655 bez zmian i 5359 miało obniżone uposażenie.
W której grupie jesteś? W której grupie jest ogół funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej?

A co z podwyżkami w przyszłym roku dla tych, których chwali sam Pan Premier za wyniki i mówi, że inni mogą dostać podwyżki dzięki ich służbie i pracy?

Dzisiejsza wypowiedź Pana Premiera o podwyżkach:
"Nawiązując do danych o wykonaniu budżetu za siedem miesięcy 2017 roku oraz o założeniach budżetu na 2018 rok podkreślał, że "nie byłoby możliwe przedstawienie tak dobrych wiadomości, gdyby nie praca służb celno-skarbowych".

Informował, że tylko od kwietnia roku 2017 skontrolowano 125 tys. cystern i "udaremnionych zostało ok. 2 tys. (przypadków - PAP) przemytu paliwa, ok. 50 tys. różnego rodzaju transportów z przemytem papierosów i blisko 2 tys. transportów z przemytem alkoholu". "To przykład danych liczbowych, dzięki którym mamy takie sukcesy w budżecie, w ściągalności podatków, uszczelnieniu całej granicy" - podkreślał."
http://www.polskieradio.pl/42/259/A...szczelnienia-VAT-ok-20-mld-zl-tyle-ile-na-500

http://praca.interia.pl/news-morawi...wyzki-dla-sluzb-mundurowych-i-nau,nId,2433774
 
Dzisiaj odebrałem pismo z MF, że 34647 osób otrzymało podwyżkę wraz z wdrożeniem KAS, 18655 bez zmian i 5359 miało obniżone uposażenie.
W której grupie jesteś? W której grupie jest ogół funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej?

A co z podwyżkami w przyszłym roku dla tych, których chwali sam Pan Premier za wyniki i mówi, że inni mogą dostać podwyżki dzięki ich służbie i pracy?
Wiesz Sławku, polityka zarządzania powinna sprawić że powinienem zaliczać się do grupy "Dziękujmy Panu że bez zmian", Ale godność osobista, w świetle ostatnich wydarzeń, wylewa mi kubeł zimnej wody na głowę, pokazując że moje zaangażowanie było objawem dziecięcej naiwności i źródłem uśmiechu politowania - dla wielu patrzących z boku.
Dlatego, mimo ze tego nie lubię, odpowiem że jestem w tej przegranej grupie.
Jak wielu innych towarzyszy służby.
Zastanawia m się czy cena zapłacona za mundur nie okaże się zbyt wysoka.
 
...

Zastanawiam się czy cena zapłacona za mundur nie okaże się zbyt wysoka.


Ceny za mundur zawsze były zawyżone, a hazardzistów nigdy nie brakowało.

W pełni rozumiem Twój niesmak, obawę przepłacenia i poczucie trafienia do przegranej grupy.
Szukam jednocześnie nazwy dla grupy osób, które mundury stanowczo przepłaciły, po czym im właśnie, te mundury "zakoszono" ...
Masz pomysł ?!
 
Szukam jednocześnie nazwy dla grupy osób, które mundury stanowczo przepłaciły, po czym im właśnie, te mundury "zakoszono" ...
Masz pomysł ?!

Dla mnie tacy ludzie są moralnymi zwycięzcami - banał i patos - może dla niektórych. Ale nie wszystko się na pieniądze da przeliczyć.

Wielu z Nas, gdy służba potrzebowała, kosztem zdrowia czy czasu zabranego rodzinom pracowało. Wózek się toczył, zaś tłuste koty odcinały kupony od wskaźników. Potem one wskoczyły w ciepłe posadki, zaś dla wielu, nie starczyło przysłowiowej kołderki ...

Ci ludzie mogą sobie w oczy spojrzeć z dumą.
Nie oddali godności w zamian za audiencję w Warszawie.
Ale powiadam Ci Panie Bracie, pamiętajmy, aby rachunek z odsetkami wystawić kiedy czas przyjdzie....
 
Dla mnie tacy ludzie są moralnymi zwycięzcami - banał i patos - może dla niektórych. Ale nie wszystko się na pieniądze da przeliczyć.

Wielu z Nas, gdy służba potrzebowała, kosztem zdrowia czy czasu zabranego rodzinom pracowało. Wózek się toczył, zaś tłuste koty odcinały kupony od wskaźników. Potem one wskoczyły w ciepłe posadki, zaś dla wielu, nie starczyło przysłowiowej kołderki ...

Ci ludzie mogą sobie w oczy spojrzeć z dumą.
Nie oddali godności w zamian za audiencję w Warszawie.
Ale powiadam Ci Panie Bracie, pamiętajmy, aby rachunek z odsetkami wystawić kiedy czas przyjdzie....


Taak ... Masz Przyjacielu rację.
Obawiam się jednak, iż owych moralnych zwycięzców, chyba w sposób szczególny dotyczą
co najmniej dwie słabości-niedoskonałości. O ile mają jeszcze szansę doczekać, że "ten czas"
przyjdzie, o tyle odmówią "wystawienia rachunku", przywołując nieumiejętność handlu honorem ...
 
Back
Do góry