• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Awanse w KAS

talar

Aktywny użytkownik
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
211
Punkty reakcji
45
Miasto
północ
Plotki korytarzowe głoszą, że po obcięciu funkcjonariuszom pensji przy propozycjach, finansowaniu sobie samym przez funkcjonariuszy dodatków kontrolerskich w wysokości marnych 2% DIAS ma się popisać w nowy sposób. Otóż w okresie kiedy zawsze było najwięcej awansów czyli we wrześniu będą tylko awanse obligatoryjne dla 5-latków "bo nie ma pieniędzy"... Ilość awansów - ok 20 na UCS. Czy ktoś może to potwierdzić? może związki?
 
Wstyd w Polske jechac ludzie po 10 lat sluzby maja a na pagonie jedna belka. Czlowiek pojedzie na szkolenie a tam min po 4 belki i w gore a u nas .... Tragedia !
 
Ostatnia edycja:
Wstyd w Polske jechac ludzie po 10 lat sluzby maja a na pagonie jedna belka. Czlowiek pojedzie na szkolenie a tam min po 4 belki i w gore a u nas .... Tragedia !
censored.jpg

0_0_0_2123166669.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wstyd w Polske jechac ludzie po 10 lat sluzby maja a na pagonie jedna belka. Czlowiek pojedzie na szkolenie a tam min po 4 belki i w gore a u nas .... Tragedia !


nie wszędzie jest tak różowo jak piszesz

jedna, dwie czy trzy nadal są powszechne

a że wstyd to się zgadzam
 
Kazda inna sluzba ze stazem 10 lat min sierzant a u nas. Tego sie nie da opisac na emeryture odejde z sierzantem. Jak plecakiem sie nie jest to kariery uczciwa i sumienna praca nie zrobisz! Na glowna strone wiocha.pl
 
Ja jestem sierżantem, a mam 20 lat służby. Są funkcjonariusze bdb wykonujący swoje obowiązki z jeszcze niższymi stopniami i z większym stażem.
Tą patologiczną sytuację musimy zmienić. Związek będzie działał w tej sprawie.
 
Ja jestem sierżantem, a mam 20 lat służby. Są funkcjonariusze bdb wykonujący swoje obowiązki z jeszcze niższymi stopniami i z większym stażem.
Tą patologiczną sytuację musimy zmienić. Związek będzie działał w tej sprawie.
podobno teraz awanse w stopniu dla wszystkich "zaniedbanych"
 
Im dalej od frontu tym wiecej bohaterow. Mozna byc naj na kazde pstrykniecie a dostaniesz i tak ostatni
 
Dostał ten kto się podobał kierownikowi, chociaż ja nie dostałem, a należy mi się już w tym roku. Nie jestem w jego typie
 
Back
Do góry