• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

pożegnanie generała TW JANEK

wetwran

Użytkownik
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
55
Punkty reakcji
1
Z przykrością żegnamy sławetnego generała -piszcie jaki był -zapewne same pochlebstwa od przydupasów
A JAKI BYŁ SAMI WIECIE -DOBRZE ŻE SKOŃCZŁA SIE JEGO ERA -
 
Weteran jesteś naiwny chyba. Co z tego że generała żegnamy jak jego "pajęczyna " zostaje i ma się zajebiście. Rozejrzyj się dookoła siebie. Co widzisz bo ja widzę takie same gówno jakie było a nawet jeszcze gorsze. Weteran nie miej złudzeń i nadziei.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Weteran jesteś naiwny chyba. Co z tego że generała żegnamy jak jego "pajęczyna " zostaje i ma się zajebiście. Rozejrzyj się dookoła siebie. Co widzisz bo ja widzę takie same gówno jakie było a nawet jeszcze gorsze. Weteran nie miej złudzeń i nadziei.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Masz racje blackwidow. Pan zastępca dyrektora DM i pan naczelnik MF kontynuują dzieło i politykę "generała".
 
Oj nie mówcie tak, że Generał był taki zły. Przyjdą jeszcze czasy kiedy będziecie tęsknić za jego kierownictwem.
 

Attachments

  • MS - arch.png
    MS - arch.png
    60,7 KB · Wyświetleń: 274
Back
Do góry