• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przewodniczący.

Rezygnację z funkcji przewodniczącego jeszcze można zrozumieć, ale jednoczesne wystąpienie ze związku śmierdzi na kilometr.
Ugrał co chciał i sobie poszedł.
 
Rezygnację z funkcji przewodniczącego jeszcze można zrozumieć, ale jednoczesne wystąpienie ze związku śmierdzi na kilometr.
Ugrał co chciał i sobie poszedł.

I tak właśnie wyglądają funkcjonariusze, którzy biorąc co chcą grzebią kolegów. Ten związek od dawna jest dla mnie czymś niezrozumiałym w , którym każdy zamiast stanąć i powiedzieć to co czuje załatwia sprawy za plecami i potem odchodzi na ciepłą posadę.
 
Rezygnację z funkcji przewodniczącego jeszcze można zrozumieć, ale jednoczesne wystąpienie ze związku śmierdzi na kilometr.
Ugrał co chciał i sobie poszedł.
Smutne - ale prawdziwe! "Nie ważne jak i skąd wieje wiatr - ważne jak ustawiasz żagle."
 
To nie związek, to tylko ludzie i większość jest taka. Liczę się tylko ja i mi ma być dobrze, reszta jest nieważna. Ja się takim postawom nie dziwię, spotykam sie z tym niemal na każdej służbie... To już nie jest nawet "co tu zrobić aby zrobić i sie nie narobić" ale już "nie zrobić nic, niech inny jeleń zrobi za mnie"... Jacy ludzie tacy funkcjonariusze i tacy działacze...

Od samego poczatku nie było żadnego przepływu informacji, mozna było reagować, patrzeć na ręce... Teraz przez to wszystko Rafał bedzie miał dużo trudniej ale jak go znam to wiem, że teraz bedzie transparentnie!
 
Dziwnym trafem zwolniono w innych izbach działaczy związkowych za strajki.A u nas Krzysiek podpisał wystąpienie ze sporu zbiorowego z dyrem i zwolniono zwykłych funków nawet nie należących do związków zawodowych.Wiem że zwolniono osoby niewinne a przypadkiem były na zwolnieniu w czasie strajków związkowych, jeden z łomży noga, puchaty złamana ręka ,z suwałk wypadek w pracy zwolnienie kolano i "puszcza" złamał noge w pracy na rewidencie który nawet do związków nie należy.
 
Back
Do góry