Strona 25 z 30 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 169 do 175 z 210

Temat: Jest nas 2500 osb jakie nie otrzymay propozycji - ilu z nas do sdu ?

Domylnie

W wikszoci Oni chocia s bezrobotnymi to dalej pac skadki na celnikw pl. Ale jak wida zwizki o nich zapomnialy.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Cytat Napisa Skorpion1 Zobacz post
    W wikszoci Oni chocia s bezrobotnymi to dalej pac skadki na celnikw pl. Ale jak wida zwizki o nich zapomnialy.
    Suba Celna zostaa sprzedana i jej funkcjonariusze, patrzc na to co si dzieje straciem nadzieje jakie wizaem z Celnicy pl. W czasie tych dziesiciu lat braem udzia chyba we wszystkich akcjach organizowanych przez Celnicy pl. urlopy, w, L-4, krew, manifestacje, czarne wstki, chodzenie po posach, pisanie petycji itd. Wystarczy, dzisiaj ju nie mam zamiaru cokolwiek robi stracio to dla mnie sens. Teraz trzeba siedzie cicho i patrze jak potocz si dalsze losy po co nadstawia gow?

Domylnie

No co Sawek nie sta Ci na kilka sw wyjanie. Dbasz tylko o siebie jako zwolnionego ze suby a reszta to co?. Ala te Twoje emerytury ?chyba mundurowe dla kogo. Jeli wierzyem Pisowczykom to jednak przegrales.

Domylnie

Odczep si od Sawka. Nikt tyle nie robi i nie robi dla Celnikw. I zmie forum na skarbowcy.pl. Jednak pomimo wszystko pozdrawiam Ciebie Kolego Skorpion1.

Domylnie

Sawek zamknij to forum-to taka moja proba. Forma otwarta Naszego forum przynosi duo szkody a Nam Celnikom adnego zrozumienia u Skarbowcw (poza Chlubnymi wyjtkami z ktrymi to OSOBAMI ķoresponduj na privie ).
    Ostatnio edytowane przez Falcon ; 14-01-2018 o 07:43

Domylnie

Cytat Napisa Skorpion1 Zobacz post
    No co Sawek nie sta Ci na kilka sw wyjanie. Dbasz tylko o siebie jako zwolnionego ze suby a reszta to co?. Ala te Twoje emerytury ?chyba mundurowe dla kogo. Jeli wierzyem Pisowczykom to jednak przegrales.
    9h od zadania pytania i rozkapryszony dzieciak wyje?

niecae p roku na forum i skaczcie przy mnie?

a gdzie bye przez tyle lat?

tfu tfu tfu
    NIKT MI NIE WMWI, E CZARNE JEST CZARNE, A BIAE JEST BIAE

Domylnie

Cytat Napisa stefan 123 Zobacz post
    Suba Celna zostaa sprzedana i jej funkcjonariusze, patrzc na to co si dzieje straciem nadzieje jakie wizaem z Celnicy pl. W czasie tych dziesiciu lat braem udzia chyba we wszystkich akcjach organizowanych przez Celnicy pl. urlopy, w, L-4, krew, manifestacje, czarne wstki, chodzenie po posach, pisanie petycji itd. Wystarczy, dzisiaj ju nie mam zamiaru cokolwiek robi stracio to dla mnie sens. Teraz trzeba siedzie cicho i patrze jak potocz si dalsze losy po co nadstawia gow?

fajnie

ale co konkretnie zarzucasz Sawkowi i celnikom.pl?

w jaki sposb "sprzedali"?

czy to Sawek podj decyzj o zwolnieniach?

zgodzi si na to?

moe w ramach sprzeciwu powinien si sam podpali pod mf?

to daj przykad
    NIKT MI NIE WMWI, E CZARNE JEST CZARNE, A BIAE JEST BIAE

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams