Strona 24 z 29 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 162 do 168 z 203

Temat: Jest nas 2500 osb jakie nie otrzymay propozycji - ilu z nas do sdu ?

Domylnie

Cytat Napisa winger Zobacz post
    W WSA Rzeszw posiedzenia sdu byy niejawne i jak to na Podkarpaciu- wszystkie trzy skargi odrzucone. Licz ju tylko na NSA.

Przykre to, e bywaj rozstrzygnicia nie uwzgldniajce penej zoonoci tematu.
    Rwnie mam nadziej, e NSA powici wicej czasu na rozpatrzenie skarg w wietle
    pierwotnych zasad prawnych. Przypuszczam, e odrzucajc skargi, "z rozpdu" ominito
    konieczno signicia do PODSTAW Prawa - zakadajc "doskonao" przedmiotowych
    przepisw. Jako laik, innego wytumaczenia tutaj nie widz ...
    I'm not perfect, but I'm limited edition ...

Aha ... nie jestem kotem !!

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Tak troch z perspektywy pracownika cywilnego skarbwki, wiecie moe o co chodzi, bo dostaem wezwanie z Sdu Pacy do uzupenia jaki drobiazgw, dokumentw i zastanawia mnie bo ka te doprecyzowa czy pozywam Dyrektora czy Izb? Wiecie o co chodzi z tym wyborem i czy ktra opcja jest za?

Domylnie

Ja nadal czekam na pierwsze terminy. Ale moi koledzy maj ju w styczniu 2 wokand i bd wiedzia jak mnie potraktuje sd. Cierpliwoci ycz wszystkim. Ostatni bd pierwszymi Amen.

Domylnie

ak troch z perspektywy pracownika cywilnego skarbwki, wiecie moe o co chodzi, bo dostaem wezwanie z Sdu Pacy do uzupenia jaki drobiazgw, dokumentw i zastanawia mnie bo ka te doprecyzowa czy pozywam Dyrektora czy Izb? Wiecie o co chodzi z tym wyborem i czy ktra opcja jest za?

Moim zdaniem pozywasz Izb, nastpc prawnego byego pracodawcy. Dyrektor to organ, jest stron w sprawach podatkowych. Sprawd jeszcze dokadnie w ustawie przepisy wprowadzajce.

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Doczy
    Feb 2006
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Postw
    9,319
    Wpisw
    2
    CELNIKU ZDEKLARUJ SI - DEKLARACJA DO ZWIZKU Konto Zwizku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domylnie

jeeli kto nie chce traci czasu, to wystarczy wydrukowa pismo z zacznikiem i nada listem poleconym. koszt mieszny, ale w okresie przedwyborczym, ktry si wanie zacz, mona bdzie przynajmniej werbalnie powiesi pewnego pseudo ministra za to, co by moe mu dynda midzy krtki nkami.

Domylnie

Sawek, a co z tymi, ktrzy nie przyjli propozycji pracy w US. Przecie oni te posiadaj status bezrobotnego. A nie przyjli propozycji pracy bo zwykle byli dugoletnim funkcjonariuszami i honor im ni pozwoli na przyjcie propozycji uwlaczajacej godnoci funkcjonariusza.

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams