Strona 24 z 31 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 162 do 168 z 213

Temat: Jest nas 2500 osb jakie nie otrzymay propozycji - ilu z nas do sdu ?

Domylnie

Cytat Napisa winger Zobacz post
    W WSA Rzeszw posiedzenia sdu byy niejawne i jak to na Podkarpaciu- wszystkie trzy skargi odrzucone. Licz ju tylko na NSA.

Przykre to, e bywaj rozstrzygnicia nie uwzgldniajce penej zoonoci tematu.
    Rwnie mam nadziej, e NSA powici wicej czasu na rozpatrzenie skarg w wietle
    pierwotnych zasad prawnych. Przypuszczam, e odrzucajc skargi, "z rozpdu" ominito
    konieczno signicia do PODSTAW Prawa - zakadajc "doskonao" przedmiotowych
    przepisw. Jako laik, innego wytumaczenia tutaj nie widz ...
    I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem" !!

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Tak troch z perspektywy pracownika cywilnego skarbwki, wiecie moe o co chodzi, bo dostaem wezwanie z Sdu Pacy do uzupenia jaki drobiazgw, dokumentw i zastanawia mnie bo ka te doprecyzowa czy pozywam Dyrektora czy Izb? Wiecie o co chodzi z tym wyborem i czy ktra opcja jest za?

Domylnie

Ja nadal czekam na pierwsze terminy. Ale moi koledzy maj ju w styczniu 2 wokand i bd wiedzia jak mnie potraktuje sd. Cierpliwoci ycz wszystkim. Ostatni bd pierwszymi Amen.

Domylnie

ak troch z perspektywy pracownika cywilnego skarbwki, wiecie moe o co chodzi, bo dostaem wezwanie z Sdu Pacy do uzupenia jaki drobiazgw, dokumentw i zastanawia mnie bo ka te doprecyzowa czy pozywam Dyrektora czy Izb? Wiecie o co chodzi z tym wyborem i czy ktra opcja jest za?

Moim zdaniem pozywasz Izb, nastpc prawnego byego pracodawcy. Dyrektor to organ, jest stron w sprawach podatkowych. Sprawd jeszcze dokadnie w ustawie przepisy wprowadzajce.

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Doczy
    Feb 2006
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Postw
    9,836
    Wpisw
    2
    CELNIKU ZDEKLARUJ SI - DEKLARACJA DO ZWIZKU Konto Zwizku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domylnie

jeeli kto nie chce traci czasu, to wystarczy wydrukowa pismo z zacznikiem i nada listem poleconym. koszt mieszny, ale w okresie przedwyborczym, ktry si wanie zacz, mona bdzie przynajmniej werbalnie powiesi pewnego pseudo ministra za to, co by moe mu dynda midzy krtki nkami.

Domylnie

Sawek, a co z tymi, ktrzy nie przyjli propozycji pracy w US. Przecie oni te posiadaj status bezrobotnego. A nie przyjli propozycji pracy bo zwykle byli dugoletnim funkcjonariuszami i honor im ni pozwoli na przyjcie propozycji uwlaczajacej godnoci funkcjonariusza.

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams