Strona 1 z 30 12311 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 7 z 210

Temat: Jest nas 2500 osb jakie nie otrzymay propozycji - ilu z nas do sdu ?

Domylnie Jest nas 2500 osb jakie nie otrzymay propozycji - ilu z nas do sdu ?

WITAM
    Zakadam wtek dotyczcy wszystkich tych jacy nie otrzymali propozycji suby/pracy.
    Pytam, bo sam mam zamiar zaoy spraw przeciwko temu.......DIAS w .....spraw w sdzie.
    Ciekaw jestem ile jeszcze osb jest na to gotowych.
    Pozdrawiam wszystkich zdeterminowanych.
    Ostatnio edytowane przez NIK-CEL ; 13-07-2017 o 15:30

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Jestem gotw to zrobi zarwno w SP i WSA.

Domylnie

Te raczej sd. Nie wiem tylko, czy chc by przywrcony do tego czego...Caa ta sprawa mnie wypalia, w CV praca w urzdzie szau nie robi, wic ta firma poharataa mi ycie i tyle. Zabrali najlepsze lata aktywnoci zawodowej i wypluli. Teraz mog cign paleciaka w sklepie albo wozi paczki, bo mimo wyksztacenia i dowiadczenia,nikt byych celnikw nie chce!

Domylnie

Pocieszajce, e PISIORY maj sabe lub bardzo sabe notowania w STRASBURGU.A na krainie PISU Europa si nie koczy - s miejsca gdzie nie pytaj co si robio wczeniej i do tego pac lepiej, ni w tej zasranej firmie - nawet w McDonalds w Holandii.

Domylnie

Cytat Napisa lupus Zobacz post
    Te raczej sd. Nie wiem tylko, czy chc by przywrcony do tego czego...Caa ta sprawa mnie wypalia, w CV praca w urzdzie szau nie robi, wic ta firma poharataa mi ycie i tyle. Zabrali najlepsze lata aktywnoci zawodowej i wypluli. Teraz mog cign paleciaka w sklepie albo wozi paczki, bo mimo wyksztacenia i dowiadczenia,nikt byych celnikw nie chce!
    Dawno ju to napisaem, e celnik szukajcy pracy jest jak na warunkowym zwolnieniu z winia......Bo tak si go traktuje a kto myli inaczej niech prbuje....Przerobiem to........wyniki marne.....

Domylnie

Cytat Napisa standby2 Zobacz post
    Dawno ju to napisaem, e celnik szukajcy pracy jest jak na warunkowym zwolnieniu z winia......Bo tak si go traktuje a kto myli inaczej niech prbuje....Przerobiem to........wyniki marne.....
    A tak si zastanawiam skoro tylu nie dostao propozycji pracy i w efekcie tego stan sie bezrobotnymi czy czasami nasz pracodawca przeszy i zarwno teraniejszy nie ma zobowiza wobec zwolnionych, a wynikajcych z zwolnie grupowych? Moe warto si nad tym zastanowi

Domylnie

Cytat Napisa Grupa rezerwy Zobacz post
    Wana zmiana w kpa dla wszystkich pominitych i ucywilnionych, ktrzy skadali wnioski albo odwoania. Od czerwca 2017 do kpa wprowadzono instytucj ponaglenia.
    http://czasopismo.legeartis.org/2017...ewleklosc.html
    Nie do koca, nie dotyczy tych osb, ktrych sprawy zostay wszczte przed 1 czerwca. tzn. dostali propozycje przed 1.06

Art. 15. Przepisy ustawy zmienianej w art. 1, w brzmieniu nadanym przepisami art. 1
    pkt 21 niniejszej ustawy, stosuje si rwnie do postpowa wszcztych przed dniem jej
    wejcia w ycie. W pozostaym zakresie do postpowa administracyjnych wszcztych
    i niezakoczonych do dnia wejcia w ycie niniejszej ustawy ostateczn decyzj lub
    postanowieniem stosuje si przepisy ustawy zmienianej w art. 1, w brzmieniu
    dotychczasowym.

Art. 16. 1. Do postpowa przed sdami administracyjnymi, wszcztych
    i niezakoczonych do dnia wejcia w ycie niniejszej ustawy, stosuje si przepisy ustawy,
    o ktrej mowa w art. 9, w brzmieniu dotychczasowym.
    2. Przepisy ustawy zmienianej w art. 9, w brzmieniu nadanym przepisami art. 9 pkt 2
    niniejszej ustawy, oraz przepisy, o ktrych mowa w art. 2 oraz w art. 6, art. 7 i art. 11
    niniejszej ustawy, stosuje si do aktw i czynnoci organw administracji publicznej
    dokonanych po dniu wejcia w ycie niniejszej ustawy.

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams