• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Odszkodowania - likwidacja urzedu

Adka

Aktywny użytkownik
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
291
Punkty reakcji
29
Sławku, co robimy dalej z kwestią odszkodowań. Dyrektor oczywiście odmówił. Terminy lecą. Idziemy do sądu? Będzie jakiś wzór?
 
To, które pisaliśmy wg załączonego przez Ciebie wzoru-z tytułu likwidacji urzędu.
 
Pisaliśmy o odszkodowaniu opcjonalnie, aby ująć we wzorze. To nie było z tytułu likwidacji urzędu a np. dyskryminacja ze względu na wiek. Chyba masz na myśli odprawę.
 
@bolo1999 - przyjacielu - wytrzymaj PROSZĘ .

Ja wiem, że to woła o pomstę, ale nic z tym nie zrobisz, a jeszcze to właśnie Ciebie
okrzykną gburem i typem aspołecznym!

Pomyśl, że w każdej bajce może wystąpić "czerwony kapturek" ...
 
@bolo1999 - przyjacielu - wytrzymaj PROSZĘ .

Ja wiem, że to woła o pomstę, ale nic z tym nie zrobisz, a jeszcze to właśnie Ciebie
okrzykną gburem i typem aspołecznym!

Pomyśl, że w każdej bajce może wystąpić "czerwony kapturek" ...

jasne, hmm...

:)
 
Uwzględniając , że wkrótce sądy będą pisowskie to może teraz jest ten moment , aby się odbyły pierwsze sprawy .... !!!!!!!!!!!!!!!
Brak umowy o pracę jak również świadectwa służby itd. jest jasnym naruszeniem prawa... Oczywiście uwzględniając ustawowe odsetki to jest dobra inwestycja :)
 
Back
Do góry