• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rozładunek Paliwa

solo

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Lipiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, Pracuje jako kierowca cysterny paliwowej. Chciałem się dowiedzieć jak to jest z rozładunkiem diesla, weszły przepisy że paliwo ma być zlewane tylko do atestowanych zbiorników, mam problem z jednym klientem co posiada firmę transportową i około 60 aut, w każdą sobotę zamawia 30 tys litrów ropy i to paliwo trzeba mu rozlać do baków ciężarówek, nie ukrywam że to jest chore, bo trzeba latać z wężem i tankować te auta prosto z cysterny, czy w razie jakiejś kontroli będzie problem, czy w ogóle można tak robić ? i jakie kary grożą jak już,pozdrawiam
 
Witam, Pracuje jako kierowca cysterny paliwowej. Chciałem się dowiedzieć jak to jest z rozładunkiem diesla, weszły przepisy że paliwo ma być zlewane tylko do atestowanych zbiorników, mam problem z jednym klientem co posiada firmę transportową i około 60 aut, w każdą sobotę zamawia 30 tys litrów ropy i to paliwo trzeba mu rozlać do baków ciężarówek, nie ukrywam że to jest chore, bo trzeba latać z wężem i tankować te auta prosto z cysterny, czy w razie jakiejś kontroli będzie problem, czy w ogóle można tak robić ? i jakie kary grożą jak już,pozdrawiam

ppoż napewno

nie szkolili z adr?

cysterka to nie cpn

a wymagane sprzęt i środki gaśnicze w miejscach tankowania?

a szkolenie bhp z tankowania aut z cysterki było?

jeśli nie to nie ma mowy o podejmowaniu się rzeczy, do których nie zostało się przeszkolonym

a akcyza i opłata paliwowa zapłacone?

vat?
 
ppoż napewno

nie szkolili z adr?

cysterka to nie cpn

a wymagane sprzęt i środki gaśnicze w miejscach tankowania?

a szkolenie bhp z tankowania aut z cysterki było?

jeśli nie to nie ma mowy o podejmowaniu się rzeczy, do których nie zostało się przeszkolonym

a akcyza i opłata paliwowa zapłacone?

vat?

Na szkoleniu adr gość mówił ze nie ma nigdzie napisane ze nie można tego praktykować, powiedział tylko że cysterna musi być uziemiona i na tym się skończyło. A co do podatków to pewnie opłacone bo paliwo z polskiej rafinerii
 
"A co do podatków to pewnie opłacone bo paliwo z polskiej rafinerii"

a olej opałowy to z jakich rafinerii jest?

Pernambuko?

a olej napędowy ibenzyna przeznaczona do celów zwolnionych albo w zawieszeniu między składami?

prorokowi zajady się pootwierają :)
 
"A co do podatków to pewnie opłacone bo paliwo z polskiej rafinerii"

a olej opałowy to z jakich rafinerii jest?

Pernambuko?

a olej napędowy ibenzyna przeznaczona do celów zwolnionych albo w zawieszeniu między składami?

prorokowi zajady się pootwierają :)

Nie interesuje mnie czy firma opłaca czy nie opłaca, jestem kierowcą i chciałem sie dowiedzieć co grozi kierowcy i kto może to skontrolować, nie wymądrzaj się nie wyjeżdżaj z prorokami bo o to nie było moje pytanie, tylko napisz jak masz wiedzę na ten temat,a jak nie to nie spamuj
 
Nie interesuje mnie czy firma opłaca czy nie opłaca, jestem kierowcą i chciałem sie dowiedzieć co grozi kierowcy i kto może to skontrolować, nie wymądrzaj się nie wyjeżdżaj z prorokami bo o to nie było moje pytanie, tylko napisz jak masz wiedzę na ten temat,a jak nie to nie spamuj

świń z tobą nie pasałem

idź do adwokata i zasięgnij porady prawnej

jak nie pożałujesz kaski i pójdziesz nie do najtańszego, to może nawet będzie ci panował

a w przyszłości, gdy będziesz potrzebował więcej niż porady, taka znajomość jest na wagę złota
 
Ostatnia edycja:
świń z tobą nie pasałem

idź do adwokata i zasięgnij porady prawnej

jak nie pożałujesz kaski i pójdziesz nie do najtańszego, to może nawet będzie ci panował

a w przyszłości, gdy będziesz potrzebował więcej niż porady, taka znajomość jest na wagę złota


Po to jest internet żeby nie wydawać na adwokata, ale widzę ze na tym forum się nie dowiem bo każdy ma taką wiedzę jak i ja na ten temat, dlatego zamykam wątek bo szkoda żeby "kolega" nabijał sobie posty i spamował jak nie ma też wiedzy, pozdrawiam
 
Back
Do góry