• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nabór 2017

cira

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Czerwiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich,
czy orientuje się ktoś kiedy w najbliższym czasie można spodziewać się naboru do służby celnej? Mam pytanie również odnośnie testów, jaki zakres obejmują? ustawę o sc już zaczęłam studiować, ale co jeszcze? nie ma nigdzie aktualnych przykładowych testów, tylko jakieś sprzed kilku lat, czy ktoś ma dostęp do jakichś... Proszę bardziej zorientowanych o odp. Pozdrawiam
 
Ale że chcesz się do nieboszczki SC przyjąć to nie mogę pojąć :).
ps. jeśli nie wiesz że SC już nie istnieje to blado Cię widzę na starcie.
 
Ale że chcesz się do nieboszczki SC przyjąć to nie mogę pojąć :).
ps. jeśli nie wiesz że SC już nie istnieje to blado Cię widzę na starcie.

Kolega mi przekazał żebym zaczęła od ustawy ale wychodzi na to ze trzeba wszystko jak zwykle samemu się dowiadywać.. dlatego własnie piszę żeby sie cos dowiedzieć na temat z czego się mniej wiecej przygotowac. W powszechnym użyciu wszyscy jeszcze nazywają to służba celną :-D
 
Kolega mi przekazał żebym zaczęła od ustawy ale wychodzi na to ze trzeba wszystko jak zwykle samemu się dowiadywać.. dlatego własnie piszę żeby sie cos dowiedzieć na temat z czego się mniej wiecej przygotowac. W powszechnym użyciu wszyscy jeszcze nazywają to służba celną :-D

masz zadatki ;)
KAS jest kontynuacją (życie pokaże j a k ą ) SC, utożsamianie się z mundurem i tradycją jest podstawą do dobrego, zaangażowanego wykonywania otrzymanych zadań.
...może będą z Ciebie Ludzie (?) ;))
życzę z całego serca.
odnośnie Twojego pytania; jak spotkasz na drodze patrol, podejdź i pogadaj. Tak po prostu.
pozdrawiam
 
Back
Do góry