• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Małostkowe, nerwowe i emocjonalne wystąpienie Ministra M.Banasia w Sejmie 08.06.2017r

protest SC.jpg
Plakat sprzed roku, ale jakże aktualny!
 
proponuję jeszcze powrzucać to samo na stronki każdej z izb - być może ktoś przeoczy :(

wybierz najwłaściwszy wątek i wrzuć tam, a nie w wielu wątkach ten sam post

to śmiecenie

Śmiecenie to pisanie tutaj, aby pouczać innych i szczekanie na siebie nawzajem. Nic z tego nie wynika.
 
Witam. Ja również w kwestii technicznej Bolo nie ma racji.
- nie est moderatorem tego forum
- pisząc w wątku nie przeznaczonym do zgłaszania nieprawidłowości (a takowy jest utworzony) sam "śmieci", co czyni z niego hipokrytę
- aktywność Bola, poza wytykaniem innym urojonych (lub też nie) błędów, jest żadna. Tym bardzieł więc podlega definicji spamerstwa i śmiecenia.
Bez urazy. Również pozdrawiam. :)
 
Witam. Ja również w kwestii technicznej Bolo nie ma racji.
- nie est moderatorem tego forum
- pisząc w wątku nie przeznaczonym do zgłaszania nieprawidłowości (a takowy jest utworzony) sam "śmieci", co czyni z niego hipokrytę
- aktywność Bola, poza wytykaniem innym urojonych (lub też nie) błędów, jest żadna. Tym bardzieł więc podlega definicji spamerstwa i śmiecenia.
Bez urazy. Również pozdrawiam. :)


a ty gdzie napisałeś?

:)

jeśli zwracanie komuś uwagi jest w/g ciebie zastrzeżone dla moderatorów to czemu sam się do tego nie stosujesz?

"- aktywność Bola, poza wytykaniem innym urojonych (lub też nie) błędów, jest żadna." - napisał człowiek z 14 postami

poczytaj moje, zanim zaczniesz ferować

"Tym bardzieł więc podlega definicji spamerstwa i śmiecenia." - zwróć się do moderatora - jeśli podzieli twoje zdanie to dostanę bana

co za mentalność - kiedyś, jak człowiek zrobił coś nie tak, inny mu zwrócił uwagę, człowiek się poprawił i było ok, koniec sprawy

teraz, jak komuś zwrócisz uwagę to zaraz obrażeni, naruszenie majestatu, delikutaśni tacy

a może warto byłoby zastanowić się nad sensem merytorycznym?

zwrócenie uwagi na replikację tego samego postu w wielu wątkach nie jest przejawem agresji, to nie walka a ja nie jestem wrogiem

po prostu - wyświetlają ci się nieprzeczytane posty w wielu wątkach, kolejno wchodzisz na każdy wątek, a tam wszędzie ten sam post

napiszesz w jednym wątku? wszystkim się wyświetli jako nieprzeczytany

wiem że stresów nie brakuje ale litości - większość z was to dojrzali ludzie a nie c..y

przez takie bezmyślne kopiuj/wklej rozmywają się i gubią w masie postów rzeczy ważne

zniechęca to też do przeglądania forum
 
Ostatnia edycja:
Przypisywanie sobie przez SKAS zasługi za doprowadzenie projektu obywatelskiego do końca jest co najmniej dziwne. Nie potrafię wskazać dokładnej liczby parlamentarzystów, polityków wszystkich opcji, którzy poparli projekt obywatelski. Wiem na pewno, bo byłem tego świadkiem, że jeden z aktualnych posłów PIS podpisał się pod projektem obywatelskim. Spotkania z innymi posłami VII kadencji Sejmu nie doszły do skutku pomimo moich starań. Nie mam do nich pretensji, widocznie mieli cos ważniejszego na głowie. Ale skoro SKAS twierdzi, ze jego zasługą jest realizacja projektu obywatelskiego, to chciałbym znać odpowiedzi na dwa proste pytania: 1. Czy udzielił swoim podpisem poparcia temu projektowi? 2. Czy przeczytał projekt obywatelski - druk nr 30 w jego wersji złożonej do Sejmu Komitet Inicjatywy Obywatelskiej? Nie znam tych odpowiedzi, ale sądząc z ostatecznego kształtu ustawy są one negatywne. W mojej opinii zasługą SKAS-a przy procedowaniu projektu obywatelskiego jest przedkładanie swojej woli nad wolę Suwerena = obywateli.
 
Masz racje Sławek! I nie martw się miętowy!i nie zwracaj na gościa uwagi! bolo 1999 to taki malkontent który jest chory jeśli codziennie kogoś nie skrytykuje! Wiesz,to taki super-celnik! brak słów...
 
Ok! Sławek, bolo i inni: wklejenie tego plakatu miało cel "ku pokrzepieniu". Sorry za zamieszanie! Wklejenie go na chyba ośmiu wątkach w sytuacji, gdy nie wszyscy zaglądają (być może) na pierwszy z góry, miało wg mnie jakiś sens. Nie ma co tego już rozpamiętywać - zostałem pouczony :)
 
Back
Do góry