• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Małostkowe, nerwowe i emocjonalne wystąpienie Ministra M.Banasia w Sejmie 08.06.2017r

młspeclat67

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
828
Punkty reakcji
412
"wtedy właśnie za namową pana przewodniczącego Siwego odbył się protest prawie 4,5 tys. celników" - banaś w sejmie. Czy nie powinien czasem udowodnić swoich słów w sądzie ?
 
to już nie jest polityka

"wtedy właśnie za namową pana przewodniczącego Siwego odbył się protest prawie 4,5 tys. celników" - banaś w sejmie. Czy nie powinien czasem udowodnić swoich słów w sądzie ?

ten ........... ma ewidentne problemy natury poznawczej. nawet algi tu nie pomogą. więc ktoś powinien nas jak najszybciej uwolnić od jego obecności w życiu publicznym .
 
Ostatnia edycja:
Proponuję za część naszych składek wynająć porządną agencję PR która poprowadzi kampanię informacyjną o KAS, to będzie dużo skuteczniejsze niż płacenie grubej kasy dla kancelarii za opinie prawne. Sorry, ale czasy się zmieniają. Jeden artykuł w prasie wysadził niejednego ze stołka. My mamy gorzej, nikt nie lubi urzednikow i mundurowych więc musi się tym zająć profesjonalista.
Efekty będą szybsze niż ciąganie się po sądach w Polsce i UE. PR nigdy nie był mocną stroną Służby Celnej.
Jeśli przeciwnik nie gra uczciwie to trzeba go podejść inaczej.
Myślicie że ustawa o KAS nie była konsultowana przez MF z prawnikami? To gdzie mają się odwołać ci którzy nie dostali propozycji?
 
"wtedy właśnie za namową pana przewodniczącego Siwego odbył się protest prawie 4,5 tys. celników" - banaś w sejmie. Czy nie powinien czasem udowodnić swoich słów w sądzie ?

Nie wiem jak innych, ale mnie Sławek do niczego nie namawiał - banaś jesteś kłamcą nie pierwszy zresztą już raz!
 
Niech MB poda ile było przypadków podważenia zwolnień lekarskich z czerwca 2016. Jeśli takich przypadków nie ma, nie ma o czym mówić. Każdy ma prawo się leczyć.
 
Witam... Co za q...wa obłuda... Prawie żywcem przepisane z Ustawy o Służbie Celnej!!! I teraz to panie banaś są funkcjonariusze? A odnośnie"... zasada etyki moralnej i postawy wobec państwa..." jak może to powiedzieć ktoś, kogo to nie dotyczy, a znaczenie tych słów zna tylko ze słownika! Potwierdzam,że kłamstwem publicznym pana banasia jest, że również mnie Sławek namawiał do protestu... Do niczego mnie nikt nie namawiał... Hmmm... jakiego protestu? Choroba nie wybiera... Czyli każdy chory jest... protestującym??? Q...wa przegoniliśmy Koree Północną!!! Brawo!!! Następny etap: obozy pracy... Chociaż w sumie... już zmierzamy w tym kierunku. Hmmm... rządy maluczkich... Czyli publiczne przyznanie, że zwolnienie za działalność związkową... Józek mógłby się wiele nauczyć...Pzdr:cool:
 
Ostatnia edycja:
Proponuję za część naszych składek wynająć porządną agencję PR która poprowadzi kampanię informacyjną o KAS, to będzie dużo skuteczniejsze niż płacenie grubej kasy dla kancelarii za opinie prawne. Sorry, ale czasy się zmieniają. Jeden artykuł w prasie wysadził niejednego ze stołka. My mamy gorzej, nikt nie lubi urzednikow i mundurowych więc musi się tym zająć profesjonalista.
Efekty będą szybsze niż ciąganie się po sądach w Polsce i UE. PR nigdy nie był mocną stroną Służby Celnej.
Jeśli przeciwnik nie gra uczciwie to trzeba go podejść inaczej.
Myślicie że ustawa o KAS nie była konsultowana przez MF z prawnikami? To gdzie mają się odwołać ci którzy nie dostali propozycji?



Kwestia PR była już na Forum omawiana bardzo dokładnie !!

Życzę szczerze - niech Ci się uda ...


 
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:
A jeszcze jedno: może pozwać go z powództwa cywilnego o publiczne oszczerstwo i znieważenie, naruszenie dóbr osobistych? pzdr:cool:
 
"Wszyscy znamy kogoś, kto nas wk*rwia samą mordą."
 
Ostatnia edycja:

Kwestia PR była już na Forum omawiana bardzo dokładnie !!

Życzę szczerze - niech Ci się uda ...



To znaczy sam mam wynająć agencję PR? Bo to że dodam pare wykopów nic nie znaczy. Obudźcie się w końcu bo czasy naprawdę się zmieniły. KAS podobnie jak SC, że o skarbówce nie wspomnę jest w większości zacofana mentalnie. Oprócz pojedynczych osób to większość nie ma pojęcia do czego można wykorzystać Internet, socjotechnikę (którą wykorzystał MF), budowanie wizerunku.
Jako ucywilniony z IT, mając w perspektywie obniżenie pensji po wartoscowaniu w służbie cywilnej, opuszczam niedługo firmę. A pomysł podsuwam z sentymentu.
 
.

Ja też nie wiem o jakim proteście jest mowa. Przecież Skas cały czas przekonywał w tamtym roku, że wydał polecenie dokładnych kontroli. Jakieś rozdwojenie jaźni...
 
Ostatnia edycja:
Do pana banasia... Ma pan rację.. należy wyciągnąć konsekwencje (czyt. ukarać) osoby, które w czasie zagrożenia terroryzmem mogły doprowadzić do narażania obywateli Naszego Kraju i UE na niebezpieczeństwo! Czyli...kogo? TE OSOBY, KTÓRE WPUSZCZAŁY NA TEREN NASZEGO KRAJU (UE) BEZ KONTROLI RZEKĘ POJAZDÓW BEZ JAKIEJKOLWIEK...KONTROLI!!!! KTÓRE PODNOSIŁY SZLABANY I PRZEPUSZCZAŁY JAK LECI!!! TO JEST ROBOTA DLA PROKURATURY!!! To właśnie Sławek zwracał na to uwagę... Już pan... panie banaś... zapomniał? Proszę sprawdzić artykuły prasowe i pisma kierowane do pana... I wąż pożera... własny ogon!!! Brawo panie banaś!!! A wydał pan polecenie o wzmożeniu kontroli.... Hmmm...No cóż... najwierniejsi nie...posłuchali... Pozostaje...winnych ukarać... Prawda? pzdr:cool:
 
niezawiadomienie właściwych organów o sprawcach możliwych przestępstw też jest przestępstwem

czas przekazać listy winnych narażenia obywateli RP na niebezpieczeństwo
 
Ja nie protestowałem , nie chorowałem, bo nawet jak trochę nie domagam, to pracuję...a jednak out. Także życzę powodzenia w walce ze złymi człowiekami, bo zanim jeszcze "odeszłem", to już jestem niezbędny...papa, ja sobie poradzę, ale ten syf to się rozleci z hukiem za kilka miesięcy. Szkoda resztki porządnych funków, których poznałem, muszą to jakoś wziąć na klatę.
 
Back
Do góry