• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lista osób bez propozycji - Przemyśl

W pełni popieram cat .foremka chyba bredzi. pozbyli się najbardziej aktywnych i tych KTÓRYCH SIĘ BALI!!! z resztą pomalutku acz skutecznie zapewne sobie poradzą...zresztą mając taką "kadrę" oficerków, kierowniczków,którzy nie zależnie od opcji zawsze się poustawiali tam gdzie chcieli i innych dupowłazów sukces gwarantowany!!;)
 
W dochodzeniowym zwolnili 6 osób co na pojedynczą komórkę jest ogromną liczbą. Sparaliżowanie pracy takiej komórki jest komuś na rękę. Ciekawe czy kierownictwo ma zamiar sprawdzić kto za tym stoi. Statystycznie rzecz biorąc zwolniono tu najwięcej ludzi bo 20% stanu.
 
protest SC.jpg
Plakat sprzed roku, ale jakże aktualny!
 
W Pomorskiej IAS propozycji nie dostało 206 osób. Jest to informacja na dzień 01.06.2017. Z dawnej AP 94 osoby, z dawnego UKS 32 osoby i z dawnej IC 80 osób. W tym są osoby z artykułu 144 ustawy o KAS - ci się przyznali i ci co nie złożyli oświadczeń. Wśród osób, które nie otrzymały propozycji, są też osoby posiadające uprawnienia emerytalne lub takie, które uprawnienia te nabędą do dnia 31 sierpnia. I trzecia kategoria, to ci, co do których DIAS podjął osobiście decyzje o nie przedstawieniu propozycji. Dopiero uwzględnienie tych kategorii pokaże nam prawdziwy stosunek reformy do naszej służby. Dodam jeszcze, że procentowo z dawnej Izby Skarbowej w Gdańsku propozycji nie otrzymało 4% zatrudnionych, w UKS 10%, a z dawnej Izby Celnej 8% zatrudnionych. Nie wiem jak wyglądają dane dla innych izb. Naszym zadaniem jest walka o niesłusznie zwolnionych, o ucywilnionych i w inny sposób skrzywdzonych wprowadzeniem KAS. Jednak warunek jest jeden - osoba skrzywdzona musi chcieć walczyć o siebie, a związek udzieli tej osobie stosownej pomocy.
Jak już pisałem wielokrotnie na forum - działania związku i nasze osobiste muszą być zgodne z prawem i tego samego będziemy wymagać od SKAS. Bo nawet prawo stanowione obecnie, choć ułomne, też jest łamane
 
Dzięki za informację Mariusz, oczekuję - zapewne nie tylko ja - na potwierdzoną informacje z innych izb dotyczącą również ucywilnienia.
 
W Pomorskiej IAS propozycji nie dostało 206 osób. Jest to informacja na dzień 01.06.2017. Z dawnej AP 94 osoby, z dawnego UKS 32 osoby i z dawnej IC 80 osób. W tym są osoby z artykułu 144 ustawy o KAS - ci się przyznali i ci co nie złożyli oświadczeń. Wśród osób, które nie otrzymały propozycji, są też osoby posiadające uprawnienia emerytalne lub takie, które uprawnienia te nabędą do dnia 31 sierpnia. I trzecia kategoria, to ci, co do których DIAS podjął osobiście decyzje o nie przedstawieniu propozycji. Dopiero uwzględnienie tych kategorii pokaże nam prawdziwy stosunek reformy do naszej służby. Dodam jeszcze, że procentowo z dawnej Izby Skarbowej w Gdańsku propozycji nie otrzymało 4% zatrudnionych, w UKS 10%, a z dawnej Izby Celnej 8% zatrudnionych. Nie wiem jak wyglądają dane dla innych izb. Naszym zadaniem jest walka o niesłusznie zwolnionych, o ucywilnionych i w inny sposób skrzywdzonych wprowadzeniem KAS. Jednak warunek jest jeden - osoba skrzywdzona musi chcieć walczyć o siebie, a związek udzieli tej osobie stosownej pomocy.
Jak już pisałem wielokrotnie na forum - działania związku i nasze osobiste muszą być zgodne z prawem i tego samego będziemy wymagać od SKAS. Bo nawet prawo stanowione obecnie, choć ułomne, też jest łamane

Mam pytanie: ile razy jako członej zespołu powołanego przez DIAS był pan za ucywilnieniem funkcjonariusza
 
Mam pytanie: ile razy jako członej zespołu powołanego przez DIAS był pan za ucywilnieniem funkcjonariusza


A może tak trochę empatii, Kolego ANIOŁu ?!

W mojej, przedstawiciele WSZYSTKICH ZZ (także cywilnych) byli przeciw ucywilnieniu !!!

Nie wierzę, że śmiesz wypowiadać podobną sugestię ...
 
A może tak trochę empatii, Kolego ANIOŁu ?!

W mojej, przedstawiciele WSZYSTKICH ZZ (także cywilnych) byli przeciw ucywilnieniu !!!

Nie wierzę, że śmiesz wypowiadać podobną sugestię ...

Cieszę się z postawy wszystkich ZZ ,,w twojej". Kolega nie był adresatem mojego pytania
 
Back
Do góry