• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lista osób bez propozycji - Przemyśl

Masz rację nie wiem jak w innych służbach ale na policji jest różnie ale u mad to tragedia z tymi testami wiem bo sam musiałem je zdawać i widziałem ciekawe rzeczy. Ale kończąc jestem z testami i z chęcią zobaczę jak je zdają członkowie GRK w końcu to jest kwiat polskiego celnictwa najlepsi z najlepszych osoby mundurowe na cywilnych stanowiskach. Zgodnie z założeniami powstania GRK takowe osób powinny być niezwykle sprawne fizycznie jak i przygotowane merytorycznie aby w każde chwili zdusić kryzys w zarodku ��

testy sprawności owszem ale przed komisją MSWiA. W innym przypadku będzie jak do tej pory przy testach w WZP. Czasami aż wstyd popatrzeć co za ludzie "służą w WZP" - o nie ukończonych biegach na 1000m czy braku 24 pompek/brzuszków nie wspomnę.
 
Musimy iść za przykładem Kielc i składać do RPO wnioski. Każdy kto jest niezadowolony z propozycji bądź jej braku powinien taki wniosek złożyć. Niech Rzecznik wie jaka jest skala problemu! Szybko zadziałał w kwestii Kielc składając zapytanie. Jeśli my złożymy wnioski to tez zadziała w naszej sprawie. Piszcie wiec wnioski!!! Podaję link

https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=1


Można złożyć wniosek elektronicznie.
 
Musimy iść za przykładem Kielc i składać do RPO wnioski. Każdy kto jest niezadowolony z propozycji bądź jej braku powinien taki wniosek złożyć. Niech Rzecznik wie jaka jest skala problemu! Szybko zadziałał w kwestii Kielc składając zapytanie. Jeśli my złożymy wnioski to tez zadziała w naszej sprawie. Piszcie wiec wnioski!!! Podaję link

https://www.rpo.gov.pl/wniosek/index.php?jezyk=0&poz=1


Można złożyć wniosek elektronicznie.

I to jest konkretna informacja!Dzięki Kolego!
 
nawet jak odpowie to nie jestem pewien czy zrozumiesz(będzie pokrętnie)


Wypraszam sobie słowo "pokrętnie" !!

Z premedytacją i zdecydowanie nie wprost, ale bez krętactwa.


ps
Pojmij @rysio, że jeśli ktoś tylko takimi kategoriami potrafi oceniać,
to faktycznie - lepiej nie odpowiadać !!

ps2
I już więcej nie podpuszczaj ...

ps3
Dla przedszkolaków odpowiem:
- pierwszy powód widnieje zwykle w dolnym - żółtym pasku na tym Forum.
 
Ostatnia edycja:
zaje...jestem pod wrażeniem:cool:


Tylko wydaje Ci się być dowcipnym, gdy nieumiejętnie używasz sarkazmu.
A byłbyś faktycznie pod wrażeniem, gdyby nie zaślepienie celem Twojego komentarza.

Dlatego wyżej nosa nic nie zobaczysz. Nie skorzystasz, bo nie potrafisz być pod wrażeniem.
Jesteś ubogi, bo tylko odnosisz wrażenie ...
 
Z jednym się z gruszką zgodze- zarząd milczy,funkcyjni którzy zostali też-tych co mieli "jaja"odstrzelili lub wywalili w cywil,reszta silnie wystraszona boi się słowa wydusić . Osiągneli to co chcieli- z zastraszonymi ludzmi będą robić co chcą!
 
Celnicy, którzy zostali funkami są zadowoleni i w zasadzie nic się w ich życiu nie zmieniło. O tych co nie otrzymali propozycji i ucywilnionych to chyba brać już po woli zaczyna zapominać. Cóż "czas goi rany" ... chyba o to chodziło.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 
Zgadzam się z tobą ci co zostali w mundurach są szczęśliwi o całej reszcie zapomnieli ... o tych co nie dostali propozycji i o tych co ucywilnieni .....
 
Zgadzam się z tobą ci co zostali w mundurach są szczęśliwi o całej reszcie zapomnieli ... o tych co nie dostali propozycji i o tych co ucywilnieni .....

nie biadolcie! a czego spodziewaliście się! Nie jesteśmy ich problemem. Im się udało, a my mieliśmy mniej szczęścia. Tylko tyle i aż tyle. Nie ma wytłumaczenia na podział, którego dokonano.
 
Celnicy, którzy zostali funkami są zadowoleni i w zasadzie nic się w ich życiu nie zmieniło. O tych co nie otrzymali propozycji i ucywilnionych to chyba brać już po woli zaczyna zapominać. Cóż "czas goi rany" ... chyba o to chodziło.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Co proponujesz? na co liczą ? Że znowu ktoś to za nich załatwi? Teraz jęczą ? był czas walki to myśleli , że to ich nie dotyczy , żal im było kasy, bali się podpaść . Trzeba było myśleć i mieć wyobraźnię czym to się skończy a nie pieprzyć : " a cóż ja mogę ? eee…nic to nie da ! zobaczymy …nie sądzę żeby nas zlikwidowano… moja nieobecność i tak nie ma na to wpływu "
PS. wychodzę więc dla tych co zraz zaczną pisać jak to wspieralli moje pytanie : a jak ? zdjęciem? Przesyłaniem sms ow ?

Jedna z taka zasuwała zastępować kolegów
 
Co proponujesz? na co liczą ? Że znowu ktoś to za nich załatwi? Teraz jęczą ? był czas walki to myśleli , że to ich nie dotyczy , żal im było kasy, bali się podpaść . Trzeba było myśleć i mieć wyobraźnię czym to się skończy a nie pieprzyć : " a cóż ja mogę ? eee…nic to nie da ! zobaczymy …nie sądzę żeby nas zlikwidowano… moja nieobecność i tak nie ma na to wpływu "
PS. wychodzę więc dla tych co zraz zaczną pisać jak to wspieralli moje pytanie : a jak ? zdjęciem? Przesyłaniem sms ow ?

Jedna z taka zasuwała zastępować kolegów


@Foremka, Ty weź się opanuj !!

Czyżbyś twierdził/a, że wywaleni i "ucywilnieni", to w większości ci, którzy się "migali" ??
Gów*o prawda - i dobrze o tym wiesz !!!

Nie bądź więc bezczelny/a insynuując własną winę pokrzywdzonym.
Ja także do nich należę i bez wahania stwierdzę;
- tak, WSPIERAŁEM i ani mi się śni odpowiadać na takie zas*ane pytania, a jeśli uważasz,
że nie wspierałem - weź to udowodnij.
Dopóki tego nie potrafisz - zamilcz !!!
 
Back
Do góry