• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

osobiście uważam, że pis wpadł z tym przekazem dnia. zaczęli grzać wątek zapominając o biednym ministrze b. który z pewnością zaczyna zjadać ostatnią algę. przecież nie postawi się głównemu medium prawicy, nie wspominając o partyjnych kolegach :eek:.
Banaś to chyba tych alg nie jadł tylko smarował sobie nimi buzię.
Chyba kolega Siwy się zagalopował z tym oczernianiem nieboszczki SC.
Owszem UBki były, ale dla nich zorganizowano GIC (nomen omen referentem był tam ziobro).
Lokalnie to byli jak w Łodzi towarzysze z WIFAMY (obecnie wszyscy w KAS), którzy coś tam podpisali, a donosili najwyżej na sąsiadów.
 
Dokładnie tak! dziś znów pisowskie tvp 1 zrobiło z wypowiedzi Sławka użytek! a wczoraj to była jakaś masakra! po kilka razy powtarzali jego słowa w kółko! jacy to poprzednicy byli zli! a jacy to oni teraz są dobrzy! oni nie mogą pojąć do tej pory o co tak naprawdę walczyli celnicy! CELNICY! nie inni ,przypięci do nas ! i jeszcze ten palant kapica dziś się wypowiadał biedaczek! przecież nikt żadnych kontroli nie zakazywał! wręcz odwrotnie! ludzie! gdzie my żyjemy!
 
To był raczej mój ostatni wpis tutaj,zbyt wielu fałszywych "kolegów" sprzedało mnie gdzie trzeba. Mogę im tylko zapowiedzieć że nic co wiem nie zostanie zapomniane i zostanie głośno powiedziane. A wam którzy przyczyniliście się do tego wszystkiego dedykuję słowa takiej fajnej piosenki-
"A KIEDY PRZYJDZIE- NA CIEBIE CZAS....A PRZYJDZIE CZAS NA CIEBIE..." SIŁA I HONOR!!
 
Witam wszystkich,
Dołączam się do wsparcia naszych kolegów i koleżanek pokrzywdzonych przez ten chory twór o nazwie KAS. Jestem z Wami!!! Musimy się wspierać i trzymać razem w tych trudnych dla nas czasach, gdyż chcą nas skłócić i poróżnić.
 
Gruszka spokojnie. Nie robię nic innego niż zwykle. Niebawem 10 lecie ZZ Celnicy PL, Związku Zawodowego, który nigdy nie ustaje w walce o prawdę. Damy radę.
 
To był raczej mój ostatni wpis tutaj,zbyt wielu fałszywych "kolegów" sprzedało mnie gdzie trzeba. Mogę im tylko zapowiedzieć że nic co wiem nie zostanie zapomniane i zostanie głośno powiedziane. A wam którzy przyczyniliście się do tego wszystkiego dedykuję słowa takiej fajnej piosenki-
"A KIEDY PRZYJDZIE- NA CIEBIE CZAS....A PRZYJDZIE CZAS NA CIEBIE..." SIŁA I HONOR!!
Ale o co chodzi?!
Jacyś fałszywi "koledzy" z forum Cię sprzedali że sie obraziłeś ?
'TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ NIEPOKONANYM" ;)
 
Sławku, jesteś prawdziwym i jedynym z prawdziwych związkowców, to wiadome. Ale jestem w dość dziwnej sytuacji
określenia Twojej działalności obecnie. To Ty chcesz TWARDZIELU walczyć z układem i mafią?
Masz tzw. "jaja" jakich nam zabrakło. Ale czy nie wziąłeś na siebie zbyt dużo? Dlaczego milczą osoby, które wiedzą na temat
mafii paliwowej? Czy nie masz obaw, że to są ludzie bezwzględni? Jak my zwykli celnicy możemy Tobie pomóc?
 
Kuźwa, grasz Sławku ostro.
A ja sobie nie życzę, aby ktokolwiek zrobił Tobie nawet przykrość słowną.
Nie wiem co możemy zrobić dla Ciebie?
Jak my, mądrale możemy wspierać Sławka w jego działaniu?
Propozycje mile widziane.
 
Kuźwa, grasz Sławku ostro.
A ja sobie nie życzę, aby ktokolwiek zrobił Tobie nawet przykrość słowną.
Nie wiem co możemy zrobić dla Ciebie?
Jak my, mądrale możemy wspierać Sławka w jego działaniu?
Propozycje mile widziane.

może list do lokalnego posła czy senatora? z prośbą o odpowiedź? przecież wybory idą, ba, są już za pasem?
 
Kuźwa, grasz Sławku ostro.
A ja sobie nie życzę, aby ktokolwiek zrobił Tobie nawet przykrość słowną.
Nie wiem co możemy zrobić dla Ciebie?
Jak my, mądrale możemy wspierać Sławka w jego działaniu?
Propozycje mile widziane.


Sławek wie, kto wie!

Trzeba chcieć wiedzieć. To musi być wiedza bardzo konkretna, nie da się więc tu nic "wymyślić"!

No i należy pamiętać, iż w MF'ie (i nie tylko) są tacy, którzy także wiedzą ...

ps
@TeleEcho - w niektórych kategoriach, Polityk nie wypowie nawet najbardziej oczywistych obietnic wyborczych!
 
Ostatnia edycja:
Panie Sławku jest pan niezwykle oddanym człowiekiem, celnikiem i przewodniczącym ZZ CELNICY.PL
 
Ostatnia edycja:
Sławek wie, kto wie!

Trzeba chcieć wiedzieć. To musi być wiedza bardzo konkretna, nie da się więc tu nic "wymyślić"!

No i należy pamiętać, iż w MF'ie (i nie tylko) są tacy, którzy także wiedzą ...

ps
@TeleEcho - w niektórych kategoriach, Polityk nie wypowie nawet najbardziej oczywistych obietnic wyborczych!

z jednym wyjątkiem. wyborczym, a właściwie przedwyborczym. zatem w mojej ocenie w tym kontekście minister alga już jest wyłącznie politycznym truchłem.
 
z jednym wyjątkiem. wyborczym, a właściwie przedwyborczym.....

Jeżeli chodzi o wybory to:

1476904733_1ayitf_600.jpg
 
do czytających to forum, stałych bywalców proszę o chwilowy brak parcia na komentarz.
przewodniczący ZZ Celnicy PL w publicznej telewizji w dyskusji o ważnych sprawach ustrojowych !
a my możemy pomóc, na początek poprzez plebiscyt za "zwolnionym" kolegą poprzez deklarację członkowską / całe 15,oo PLN/ .
utworzony fundusz Solidarności to także wyjątkowa sprawa i ważna dla przyszłości wielu z nas.
generalnie po raz kolejny - dzisiaj nie być Sławkiem Siwym oznacza po prostu nie być !
człowiek, który kieruje ogólnopolską organizacją pracowniczą w służbie i stanął na czele Obywatelskiego Komitetu ws emerytur dla ciebie zasługuje na wsparcie.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Nie bardzo rozumiem po co te pompatyczne słowa. Przecież każdy myślący doskonale to wie ! Skoro Człowiek walczy o NAS, niejednokrotnie okazał NAM wszystkim szacunek oraz zaangażowanie w sprawę powinniśmy przynajmniej w ten sposób okazać wsparcie i Naszą solidarność. To tyle.
 
Back
Do góry