• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

Pan Siwy nie dostał propozycji pracy w ogóle, a tymczasem p. Ludwiński skasował 96 tys. zł jako ekspert w komisji ds. Amber Gold, taka to dobra zmiana...

Przecież przewodniczący uczciwie wyjaśnił, że dobre czasy w administracji już były. No to zakręcił się tam, gdzie mnożniki ciut wyższe. Jak już pofatygował się do Gdańska podpisać porozumienie to i na ambergolda okiem rzucił. Etat związkowy w spokojnych czasach, co komu szkodzi, żeby posłużył swoją wiedzą Państwu. A może to tylko zbieżność nazwisk.
 
A może to tylko zbieżność nazwisk.

Najpewniej.
Skoro w KAS prywatne biznesy są zabronione to trzeba szukać alternatywy, nowa DIAS w Katowicach przypadkowo z "S" tylko jak żyć za niecałe chyba 10k?
Dobra pie*****ć ten majdan są ważniejsze sprawy. Może podzieli się ktoś zorientowany co tam się w Przemyślu powyrabiało?
 
Najpewniej.
Skoro w KAS prywatne biznesy są zabronione to trzeba szukać alternatywy, nowa DIAS w Katowicach przypadkowo z "S" tylko jak żyć za niecałe chyba 10k?
Dobra pie*****ć ten majdan są ważniejsze sprawy. Może podzieli się ktoś zorientowany co tam się w Przemyślu powyrabiało?

Za niecałe 10k jest qrewsko ciężko, ale za 6k to już tylko frajerzy pracują :)
 
Za niecałe 10k jest qrewsko ciężko, ale za 6k to już tylko frajerzy pracują :)

Jakoś dyskusja się rozmydliła a tematem jest Apel w Obronie Sławka a zatem ? Były krzyki o proteście w Wawie a stanęło na zarobkach ......Widocznie coś przeoczyłem po zbanowaniu........
 
Robisz za 3 k i co ? To oznacza, że jesteś frajerem?! To oznacza, że reszta NASZYCH jest frajerami ?! Nie, bo tak się ułożyło nasze życie. Nikt nie brał pod uwagę, że coś takiego kretyńskiego się stanie. Jestem przeciw! Byłem przeciw !
 
wszyscy po 10 zł miesięcznie na konto 67 1600 1462 0006 1807 1607 7040 z tytułem pokrzywdzeni przez kas. plus jednorazowa darowizna. jako wyraz solidarności dobrze pojętej.

nasi koledzy pilnie potrzebują pomocy i wsparcia, także finansowego. jesteśmy w stanie im pomóc.
 
Potężne ilości funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa zostało przekierowanych do finansowych organów podatkowych m.in. do izb i urzędów celnych. Zaczęli na styku biznesu i administracji rozwijać różne dziwne interesy. Oczyszczenie nie nastąpiło wraz z przyjściem Krajowej Administracji Skarbowej. To jest największy zawód środowiska – mówił celnik.
https://dorzeczy.pl/obserwator-medi...ej-wladzy-nie-wolno-nam-bylo-tego-ruszac.html
Niech mnie ktoś uszczypnie, bo chciałbym się jak najszybciej obudzić i z ulgą stwierdzić, że to tylko koszmarny sen.
 

rozegrali, nie rozegrali - to nie ma znaczenia. liczy się prawda. a ta wygląda tak, że do tej pory ściganie paliw przez inspektora z uprawnieniami wynikającymi z kpa wzbudzało tylko uśmiechy po drugiej stronie. czy choć jeden kierowca zeznał, zzrzucił paliwo na stacji paliw w koziej wólce, zamiast np. na litwie? a sąd na takiej podstawie orzekł o winie i uszczuplonym podatku akcyzowym?

dotkniecie się do paliw, to po was. czy nie taki obowiązywał nieformalny przekaz w strukturach kontrolnych w latach 90-siątych i 2-tysięcznych? - oczywiście to pytanie oczekuje na odpowiedź ;).

kolega Sławomir rzucił rękawicę całej tej ... zbudowanej systemowo (wiem co piszę) strukturze niby kontrolnej. za to też należy mu się szacunek i uznanie.
 
Potężne ilości funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa zostało przekierowanych do finansowych organów podatkowych m.in. do izb i urzędów celnych. Zaczęli na styku biznesu i administracji rozwijać różne dziwne interesy. Oczyszczenie nie nastąpiło wraz z przyjściem Krajowej Administracji Skarbowej. To jest największy zawód środowiska – mówił celnik.
https://dorzeczy.pl/obserwator-medi...ej-wladzy-nie-wolno-nam-bylo-tego-ruszac.html
Niech mnie ktoś uszczypnie, bo chciałbym się jak najszybciej obudzić i z ulgą stwierdzić, że to tylko koszmarny sen.

najlepiej dwa razy. do tego wyłącznie rozgrzanymi szczypcami.
 
czy to dlatego minister alga zwolnił Sławomira Siwego?

(...) Niestety tak. Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) niewiele w tej kwestii zmieniła. Minister Banaś jest otoczony także takimi ludźmi. Ten układ był prawdopodobnie związany ze służbami specjalnymi. Rok 2016 był stracony poprzez fakt, że niewiele się działo wtedy jeśli chodzi o walkę z mafiami. Do tego doszedł pakiet paliwowy, którego kształt jest do poprawy. M.in. nasz Związek postulował w maju o realne działanie w walce z szarą strefą, gdyż dosłownie nic się nie działo. Była w tej sprawie nawet pikieta pod Ministerstwem Finansów. (...)

58f1e5c07fd54becb34423f5f355ab97.png


http://wpolityce.pl/polityka/344830...f-dziala-w-kooperacji-z-szara-strefa?strona=1
 
rozegrali, nie rozegrali - to nie ma znaczenia. liczy się prawda. a ta wygląda tak, że do tej pory ściganie paliw przez inspektora z uprawnieniami wynikającymi z kpa wzbudzało tylko uśmiechy po drugiej stronie. czy choć jeden kierowca zeznał, zzrzucił paliwo na stacji paliw w koziej wólce, zamiast np. na litwie? a sąd na takiej podstawie orzekł o winie i uszczuplonym podatku akcyzowym?

dotkniecie się do paliw, to po was. czy nie taki obowiązywał nieformalny przekaz w strukturach kontrolnych w latach 90-siątych i 2-tysięcznych? - oczywiście to pytanie oczekuje na odpowiedź ;).

kolega Sławomir rzucił rękawicę całej tej ... zbudowanej systemowo (wiem co piszę) strukturze niby kontrolnej. za to też należy mu się szacunek i uznanie.
W tym rzecz, że publiczna TVP INFO, a dziś pisowskie radio wykorzystuje Siwego jak cienkiego bolka do swoich doraźnych celów. Jest KAS, są emeryturki, może Siwy jako związkowiec by się na tym skupił bo jest w tym najlepszy.
Zaraz politycy zrobią z niego głupka, tw. , pedofila czy innego czarnego luda.
Ja powoli tracę orientację z kim Siwy walczy, z peło, pisdami, czy zaczyna się lansować. Chociaż to lansowanie nie jest takie głupie bo warto mieć swojego u władzy.
 
W tym rzecz, że publiczna TVP INFO, a dziś pisowskie radio wykorzystuje Siwego jak cienkiego bolka do swoich doraźnych celów. Jest KAS, są emeryturki, może Siwy jako związkowiec by się na tym skupił bo jest w tym najlepszy.
Zaraz politycy zrobią z niego głupka, tw. , pedofila czy innego czarnego luda.
Ja powoli tracę orientację z kim Siwy walczy, z peło, pisdami, czy zaczyna się lansować. Chociaż to lansowanie nie jest takie głupie bo warto mieć swojego u władzy.

osobiście uważam, że pis wpadł z tym przekazem dnia. zaczęli grzać wątek zapominając o biednym ministrze b. który z pewnością zaczyna zjadać ostatnią algę. przecież nie postawi się głównemu medium prawicy, nie wspominając o partyjnych kolegach :eek:.
 
Back
Do góry