• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

Apeluję o wyważone wypowiedzi na forum. Niech emocje opadną.


I to pisze "srarbowiec" solidaryzujący się ze Związkiem.

Kolego jeżeli liczysz że stanie się to o co apelujesz to niepotrzebnie "eskalujesz" to co było, jest i będzie złe i niepotrzebne dla idei solidarności zwykłych ludzi dobrej woli w niedoli.

Jak mawiał Sofronov: Mądremu wystarczą dwa słowa.....

Piszę to życzliwie :) (jako prawie cywil)
 
sprm masz wspaniałego męża. Głęboko wierzę że wszystko będzie dobrze. Nie martw się.Jesteśmy solidarni i wdzięczni Sławkowi.
 
Ostatnia edycja:
Dziwny wpis

Po tym kpiącym wpisie Foremki muszę zareagować. Jestem żoną Sławka. Często rozmawiamy o tym co mąż robi. Znam Wasze problemy dobrze. Mąż mi opowiada na bieżąco. To co się teraz stało zmusiło mnie do aktywności. Napisałam list do Pani Beaty Szydło i do Pana Andrzeja Dudy Prezydenta. Napiszę do Pierwszej Damy i w wiele innych miejsc i nie odpuszczę, bo to co się stało jest skandalem.
Współczuję Wam szczerze i mojej Ojczyźnie współczuję szefa służby, tego Pana Banasia. Wiecie co, słuchałam jego przemówienia w Sejmie i mąż mówił mi też, jak on się zachował, gdy Sławek był u niego 31 maja. Wstyd, tchórzostwo i żenada, takie są moje odczucia, ale Sławek prosił by w tej chwili nie pisać o tym szczegółowo. Napisałam o tym do Pani Premier i Pana Prezydenta i napiszę w wiele więcej miejsc, bo to nie do pomyślenia takie działania ministra.

Mam mieszane odczucia po wpisie sprm. Dziwna rozmowa prowadzona z mężem? na forum.
 
Mam mieszane odczucia po wpisie sprm. Dziwna rozmowa prowadzona z mężem? na forum.
Nie zauważyłam bym prowadziła dialog z mężem na forum:) Postanowiłam podzielić się z Wami moimi odczuciami, bo tym razem pewna granica została przekroczona i nie mogę już siedzieć cicho. Jestem zła na tą całą sytuację!!! Ileż można to znosić?!

Dziękuję anastazji i Falconowi.
 
Kochana A sprm, Twój mąż to wybitny człowiek. To co zrobił Maryjan to strzał w kolano i wbew swoim intencjom wyłacznie potwierdza kryształowy wizurenek Sławka. Jestem przekonany, że to sie tak nie skończy i przyniosą mu tą propozycję w zębach...no przecież wśród rządzących tez sa rozumne istoty. Jakkolwiek chciałbym żeby realizowały się składane Mu życzenia noworoczne ... pozdrowienia z Lublina
 
banuś, dostałeś po cojones? - to algi se przyłóż :D.

do tele echo: tak na marginiesie przypominam wcześniejszy wpis
slawomir.siwy napisał: Droga sprm. Usunąłem Twoje posty. Wydaje mi się, że nie będzie dobrze jeśli skrzynki pocztowe wskazanych adresatów będą przepełnioneprzez celników. Porozmawiamy o tym jeszcze. Chciałbym także bardzo serdecznie Tobie podziękować za chęć niesienia mi pomocy w taki sposób. Zawsze mnie wspierasz i bez Ciebie nic bym nie zrobił i nic bym nie znaczył. Wiem, że wysłałaś też pisma od siebie. Czytałem i jestem nimi bardzo zbudowany.
Proszę jednak nie angazuj się już w sprawę, gdyż to należy do Zarządu i całego środowiska jeśli tak uzna. Czuję wsparcie całego środowiska i Ty nie musisz się w to angażować, proszę Cię usilnie o to. WIEM O TWOIM WSPARCIU I JE CZUJĘ STALE. DZIĘKUJĘ
 
Po tym kpiącym wpisie Foremki muszę zareagować. Jestem żoną Sławka. Często rozmawiamy o tym co mąż robi. Znam Wasze problemy dobrze. Mąż mi opowiada na bieżąco. To co się teraz stało zmusiło mnie do aktywności. Napisałam list do Pani Beaty Szydło i do Pana Andrzeja Dudy Prezydenta. Napiszę do Pierwszej Damy i w wiele innych miejsc i nie odpuszczę, bo to co się stało jest skandalem.
Współczuję Wam szczerze i mojej Ojczyźnie współczuję szefa służby, tego Pana Banasia. Wiecie co, słuchałam jego przemówienia w Sejmie i mąż mówił mi też, jak on się zachował, gdy Sławek był u niego 31 maja. Wstyd, tchórzostwo i żenada, takie są moje odczucia, ale Sławek prosił by w tej chwili nie pisać o tym szczegółowo. Napisałam o tym do Pani Premier i Pana Prezydenta i napiszę w wiele więcej miejsc, bo to nie do pomyślenia takie działania ministra.

Wielki szacunek dla Pani i dla Sławka za wszystko co dla nas robicie. Pamiętamy o tym, funkcjonariusze Służby Celnej są z wami solidarni. A ten mały podły człowiek kiedyś za to zapłaci, za krzywdę ludzką, za zniszczenie polskiej Służby Celnej. Mam taką nadzieję, że kiedyś dopadnie go sprawiedliwość i zapłaci za swoją niegodziwość. Liczę na to także, że poznamy wszystkie okoliczności tego haniebnego czynu jakiego dopuścił się ten człowiek a o których Pani wspomniała.
JESZCZE SŁUŻBA CELNA NIE ZGINĘŁA KIEDY MY ŻYJEMY.
 
Nie zauważyłam bym prowadziła dialog z mężem na forum:) Postanowiłam podzielić się z Wami moimi odczuciami, bo tym razem pewna granica została przekroczona i nie mogę już siedzieć cicho. Jestem zła na tą całą sytuację!!! Ileż można to znosić?!

Dziękuję anastazji i Falconowi.
niejednokrotnie w niego wątpiłem , wyrażałem to zwątpienie nawet na tym forum. Ale to wspaniały człowiek , Twoje odczucia mam nadzieje rozumiem. Dziękuje za to ,że go wspierasz , dziękuje też jemu. Wszystko co napiszę trąci banałem , ale masz wspaniałego faceta bez względu na to co z nami będzie. Pozdrawiam serdecznie .
 
Pan Siwy nie dostał propozycji pracy w ogóle, a tymczasem p. Ludwiński skasował 96 tys. zł jako ekspert w komisji ds. Amber Gold, taka to dobra zmiana...
 
Zastępca Tomasza Ludwińskiego w Solidarności, Tatiana Pawlik, została Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Katowicach. Nie dziwi więc, że skarbowcy.pl emocjonują się Owsiakiem, a nie płaczem tysięcy skarbowców bezprawnie wysłanych na zieloną trawkę, o losie lidera najsilniejszego związku zawodowego w KAS nie wspominając.
 
Ostatnia edycja:
Zastępca Tomasza Ludwińskiego w Solidarności, Tatiana Pawlik, została Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Katowicach. Nie dziwi więc, że skarbowcy.pl emocjonują się Owsiakiem, a nie płaczem tysięcy skarbowców bezprawnie wysłanych na zieloną trawkę, o losie lidera najsilniejszego związku zawodowego w KAS nie wspominając.

to czysta patologia. poza tym, muszę dodać: Szanowny Kolego :D.
 
Back
Do góry