• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

Nie nakręcajcie się na zapas, nie ma sensu - zrobią co zechcą mają jeszcze 2 lata niestety, póki co są tylko pogłoski i straszaki.
Uważam że należy wykorzystać ten impuls który jest już wyczuwalny w środowisku i "coś" zrobić.
Nie wypisujcie publicznie wszystkiego co przyjdzie do głowy, wiem że jest mega wqrwienie, osobiście mam też traumę i chęć pewnemu typowi doj***ć centralnie między oczy a może i gdzie indziej za to co ze mną zrobiono 31 maja.

wstyd.jpg
 
Wartościowanie. Zarządzenia w sprawie wartościowania już podpisane więc lada dzień machina ruszy... Czym skończyło się ostatnie wszyscy dobrze pamiętamy

O czym piszecie??? Przecież art. 191 ustawy o KAS dotyczący opisu i wartościowania stanowisk służbowych został uchylony ???
 
jakie zarządzenie?
Zarządzania dyrektora. Dot. też funkcjonariuszy. Wielkie sorry za nietrzymanie się tematu. Kończę zatem ten wątek. Chciałam tylko żeby Ci co jeszcze się łudzą że to koniec przejrzeli
 
Ostatnia edycja:
Zarządzania dyrektora. Dot. też funkcjonariuszy. Wielkie sorry za nietrzymanie się tematu. Kończę zatem ten wątek. Chciałam tylko żeby Ci co jeszcze się łudzą że to koniec przejrzeli
Być może. Jednak z powodu braku podstawy prawnej do jego wydania w stosunku do f-szy, jest do obalenia. O ile zostało wydane. Już był taki przypadek, bodajże w IAS W-wa. Najpierw zostało wydane w kwietniu zarządzenie dot. sł cyw i f-szy, a następnie uchylone kolejnym dot. już tylko cyw. Było to chyba na początku maja. Ale jak to się mówi - "pożyjemy, zobaczymy" na co ich jeszcze stać. Pewnie jeszcze na wiele...
 
A ja ciekawy jestem, czy wszyscy "uciekinierzy" z byłych organizacyjnych, logistyk, kontroli wew.,i innych izbowych posadek, którzy ulokowali się na eleganckich stołeczkach funków (i to wysoko), cieszący się terez z dodatkowego przywileju emerytury, tak chętnie pojadą bronić sławka i protestować przeciw tej anarchii ... motywacji już nie ma... zasiedli. Została nas garś chyba pokonanych ...
 
Przykładowo "matka" z białostockiej IC oraz wszyscy jej przydupasi z różnych komórek. Faktyczny "piąty dyrektor izby" przed upadkiem. Przydupas małego, czy też on jej przydupasem, o to jest pytanie?
 
A ja ciekawy jestem, czy wszyscy "uciekinierzy" z byłych organizacyjnych, logistyk, kontroli wew.,i innych izbowych posadek, którzy ulokowali się na eleganckich stołeczkach funków (i to wysoko), cieszący się terez z dodatkowego przywileju emerytury, tak chętnie pojadą bronić sławka i protestować przeciw tej anarchii ... motywacji już nie ma... zasiedli. Została nas garś chyba pokonanych ...

Wiem doskonale o czym mowisz ! U mnie tacy byli 3 dni a potem jakoś wyp......i ślad zaginął.....
 
Powiem więcej u nas co niektórzy ci co zostali w ucs chodzili i kazali szybko podpisywać propozycje już w ten sam dzień i straszyli ze mogą być przeniesieni , nie mówiąc już o odwołaniach. Siali propagandę ze ludzie nie piszą albo wycofują odwołania. Szkoda słów !!!!!! A jest dużo takich co dużo krzyczą ale nic nie robią i straszą innych. U nas jest pewna grupa osób które złożyły odwołania i nic nie będziemy wycofywać ale nagonka jest straszna. Ja idę za Sławkiem i ze Sławkiem ale ile takich osób będzie??????
 
Marian B. (BESTIA).
Sławku, jesteś Wielkim Człowiekiem i tak pozostanie, na zawsze!!!!!!!!


Też jestem pełna podziwu i uznania. Tak prawych, szlachetnych, uczciwych ,honorowych osób jak nasz Przewodniczący niestety nie ma wielu. Zasługuje na wszystko co najlepsze.
 
A ja ciekawy jestem, czy wszyscy "uciekinierzy" z byłych organizacyjnych, logistyk, kontroli wew.,i innych izbowych posadek, którzy ulokowali się na eleganckich stołeczkach funków (i to wysoko), cieszący się terez z dodatkowego przywileju emerytury, tak chętnie pojadą bronić sławka i protestować przeciw tej anarchii ... motywacji już nie ma... zasiedli. Została nas garś chyba pokonanych ...
Niech się nie cieszą ci, ktorym udało się zamienić stołek na mundurek (niepotrzebne były kwalifikacje i przebieg służby) i przełożeni, którzy podjęli w lutym takie decyzje. Nie daruję lat spędzonych na granicy i na starość w imię "służby" referaty postępowania i zero szans na emki. Mam kwalifikacje i poradzę sobie poza KAS, ale wcześniej zobaczy światło dzienne kumoterstwo i koneksje. Dość tej prywaty!
 
sam dałeś sobie odpowiedź. Powiem więcej skurwy.....nom zawsze udaje się wyjść bez problemu. Gów....o zawsz wyplwa spokojnie i niesione jest przez fale...... Popatrz na p[lityków tudzież celebrytów. J Niby jeden z drugim nie powinien zaistnieć a tu.....jak królik z kapelusza....JEST !!!!!!!!!!!!!!! Ty byś zdechł z głodu a oni jak się okazuje kupują apartamenty...........zapamiętaj to robol jest w dupie a nie jaśnie pan pierdolo.....y . Głosuj za skurwy.....mi a będziesz miał to co masz czyli NIC !
 
Back
Do góry