• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apel w obronie Sławomira Siwego. Nie damy Cię zniszczyć.

Blondyneczka

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Czerwiec 2016
Posty
68
Punkty reakcji
0
Sławek czy ty dostałeś propozycje? Bo krążą już informacje, że związkowcy i wszyscy aktywni w czerwcu nie dostali propozycji. Czy to jest prawda?
 
Właśnie, Sławek masz propozycję? I może jeszcze jedno pytanie czy senat dziś obraduje w naszej sprawie?
 
Wszyscy tu o sobie a co z p. Siwym

Nie szukaj sensacji.
Sławek z tego co ja się orientuje pełni służbę na OC.
Co do zasady Ci co byli na OC i nie maja wieku emerytalnego oraz nie ma ich w zbiorach IPN dostawali propozycje funkcjonariusza.
Z przesłanek ustawowych powinien również propozycje dostać.
Nie złożenie propozycji służby z uwagi na powyższe stanowić będzie naruszenie ustawy.
Dochodzi do tego działalność związkowa i jeżeli przez to byłby pominięty - dyskryminowany to byłby mega skandal na którą Dyr. IAS w Opolu nie mógłby sobie pozwolić.
 
Chyba jesteś optymistą ale poczekam aż się odezwie Sławek.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 
Niestety muszę potwierdzić tą złą wiadomość, Przewodniczący ZG ZZ Celnicy PL nie otrzymał żadnej propozycji pracy/służby.

Coooo?
O ja pier.....e to się Banaś teraz popisał. Teraz to mu dopiero Sławek pokaże. Teraz nic go nie będzie ograniczało. Związek nie da mu zrobić krzywdy. To jest człowiek, który zrobił dla nas wszystkich tak wiele. Był zawsze z nami i wiem że nadal będzie. Nie damy się zastraszyć.
SŁAWEK, JESTEŚ WIIEEELKI!!!!! Jesteśmy z Tobą, pamiętaj o tym. Zawsze w nas wierzyłeś a my zawsze ufaliśmy i będziemy ufali tylko Tobie. Jesteś człowiekiem o wieeelkim sercu. To zaszczyt, że byłeś jesteś i będziesz z nami. Dzieki
 
Pokażmy Sławkowi, że się z nim solidaryzujemy. Zapisujmy się do związku CELNICY.PL niech wie że nie został sam. Dajmy mu od siebie chociaż tyle. To go wzmocni.
 
Sławek mimo zaistniałej sytuacji ma nasze - celników pełne poparcie !!!!!!!!!!!!. Mam nadzieję że związki obejmą jego osobę " pełną ochroną ".
 
Jeżeli chodzi o moje odczucia to nie wiem co napisać, jestem w szoku. W imieniu Sławka dziękuję za słowa poparcia, które otrzymuję telefonicznie. Niestety Sławek nie jest jedyny, w tej samej sytuacji są funkcyjni z Opola, Poznania i Elbląga. Ciekawym jest, że są to TYLKO ludzie z ZZ Celnicy PL.
 
Pokażmy Sławkowi, że się z nim solidaryzujemy. Zapisujmy się do związku CELNICY.PL niech wie że nie został sam. Dajmy mu od siebie chociaż tyle. To go wzmocni.

Naszym obowiązkiem jest zaproponować Sławkowi pełnoetatowe stanowisko Przewodniczącego Związku Celnicy PL za godziwe wynagrodzenie z naszych składek.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ
 
Mahatma Gandhi - "Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". Ta walka z nami już dość długo trwa ale dzięki Wam zwyciężymy.
 
Z szacunku do Sławka i tego co robi dla NAS wszystkich, mamy psi obowiązek Mu pomóc. Jeżeli kolejny raz zostanie bez środków do życia to proponuję podnieść składkę członkowską o 2 zł z przeznaczeniem " TYLKO DLA SŁAWKA".
 
Nawet nieprzyzwoitość ma swoje granice. Po ochłonięciu trzeba podjąć zdecydowane działania.
 
Nie wiem co napisać jestem w szoku. Płakać mi sie chce na takie skurwysyństwo. W tej sytuacji żaden uczciwy celnik nie powinien przyjmować tych ich gównianych propozycji.
 
Back
Do góry