• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Propozycje

ucywilnienie , kto je przechodzi ten wie......... bardzo proszę o konktetne posty a propos tego faktu. Niektóre wypowiedzi są jakby to powiedzieć...literacką fantazją na temat. Osoby, które nie są zainteresowane lub nie są w temacie proszę, żeby nie zaśmicały/rozmywały ten wątek. Dziękuję
 
Sam dostałem od Sławka bana z powodu pisania bzdur. I to dwa razy. I jeszcze Jemu za to podziękowałem bo te bany były jak najbardziej zasłużone :) spoko damy radę :) uszanowałem apel Sławka i cichutko siedzę .pozdrowienia dla Brody vel Ptaszek :) i dla Wszystkich :)
 
Ostatnia edycja:
Od tego jest priv. Jeżeli chcesz podam Tobie na privie mój nr telefonu. Możemy porozmawiać. Nie kłóćmy się MY WSZYSCY publicznie bo to tylko przynosi WIELKI WSTYD FORMACJI. A czytają to forum również nasi wrogowie. A propozycji nadal nie otrzymałem to tak odnośnie tego funkcjonariusza. Nadal nie wiem. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
ucywilnienie , kto je przechodzi ten wie......... bardzo proszę o konktetne posty a propos tego faktu. Niektóre wypowiedzi są jakby to powiedzieć...literacką fantazją na temat. Osoby, które nie są zainteresowane lub nie są w temacie proszę, żeby nie zaśmicały/rozmywały ten wątek. Dziękuję

Panie/fukcjonariuszu Falcon, tylko na temat. Reszta mnie nie interesuje.

Napisałaś już dwa posty w których nie ma żadnych konkretów, żadnych! a upominasz innych.
------
Falcon u nas w dzisiaj w OC BP poszła pierwsza tura propozycji, nie znam szczegółów rozdania - parę osób się obawiało.
 
Napisałaś już dwa posty w których nie ma żadnych konkretów, żadnych! a upominasz innych.
------
Falcon u nas w dzisiaj w OC BP poszła pierwsza tura propozycji, nie znam szczegółów rozdania - parę osób się obawiało.


Zostaw @Francis, nie trzeba. Potraktuj jako wniosek racjonalizatorski typu 3i.

W Katowicach miało być 17-tego, ale znikąd wieści ...
 
Napisałaś już dwa posty w których nie ma żadnych konkretów, żadnych! a upominasz innych.
------
Falcon u nas w dzisiaj w OC BP poszła pierwsza tura propozycji, nie znam szczegółów rozdania - parę osób się obawiało.

OC BP :) WITAM SERDECZNIE :) Celowo z duźych liter jako wyrazy Szacunku. Wielu funków znam z OC BP :) Szacunek i pozdrowienia dla OC BP. Przekażcie to Koleżankom i Kolegom z OC BP od Falcona :) Naprawdę przekaż to Kolego. Pozdrawiam. PA KA :) no i pozdrowienia dla Koleżanek i Kolegów z Korocha Szacunek :) Biała Podlaska - jesteście dobrymi LUDŹMI. I to zarówno funkcjonariusze jak i cywile Ludzie z którymi spotykałem się codziennie. Inny świat dużo życzliwości pomocy w Białej Podlaskiej..... Kłaniam się po staropolsku w pas. Z wyrazami szacunku-Falcon.
 
Ostatnia edycja:
Napisałaś już dwa posty w których nie ma żadnych konkretów, żadnych! a upominasz innych.
------
Falcon u nas w dzisiaj w OC BP poszła pierwsza tura propozycji, nie znam szczegółów rozdania - parę osób się obawiało.


henrietta - ochłoń

tematy są wątkami

a wątki bywają pokrętne :)

dla jednego należy napisać a i b

dla innego duuużo dłużej

błądzących naprowadzajmy na dobrą drogę

chociaż z niespełna półrocznym stażem chyba nie za bardzo w dobrym tonie jest upominanie innych?

więcej luzu - nie zawsze mamy okazję i możliwość porozmawiać ze sobą w realu

forum jest namiastką tych osobistych kontaktów

nie bądź taka zasadnicza - troszkę luzu

sytuacja ogólna jest taka sobie

nie szukaj wrogów tam gdzie ich nie masz
 
Prosiłam tylko o informacje od osób , które dostały już propozycje ,,ucywilnienia", jak to wygląda. A otrzymuję tylko delikatne reprymendy od innych forumowiczów. Jeszcze raz proszę o konkrety, a nie o nic nie wnoszące posty.
 
A ja dalej w niewiedzy , psychicznie już nie wyrabiam , u nas oficjalnie ponoć dalej brak propozycji..... Ileż można jeszcze czekać, ręce opadają!
 
Witam... Czytam wpisy... Bo to nie DIAS... Bo to nie inna kadra... Powiem krótko: wcale kadry kierowniczej nie żałuję... Że ich wytną? Niech wytną... A kto gnoił i gnoi f-szy? Nie pamiętamy już? Ja pamiętam... pzdr :cool:
 
Ja też czekam i jest mi przykro, bo 23 lata w kontroli i na koniec 1,5 roku w egzekucji. No ale zawsze było hasło: to jest służba!!!! A teraz....................
 
No cóż będę czekać na ,,papierek". Jednakże bardzo proszę aby panowie FRANCIS, BOLO 1999, FALCON i CAT / ,,dziewczę,, po co te trzytyki/ już nie komentowali moje wpisy. Chciałam się czegoś dowiedzieć, a zostałam zabita, osądzona i skazana. W takiej kolejności:) Trochę mi przykro. Ale tylko trochę:p;)
 
Zaskoczony? Póki co wygląda na to, że mszczą się na ludziach za samo to, że nie są ze skarbówki (mam na myśli byłą AP oczywiście).

Skąd wiesz co się dzieje w byłej AP skoro jesteś z WZP? U nas AP, która przeszła do skarbówki ma pobory bez zmian, co oznacza, że nawet dodatek za stopień wliczyli do zasadniczej (mazowieckie, skarbówka spoza Warszawy).
 
Szanowni Forumowicze. Uważam, że część z Was prowadzi dyskusje, która nie wnosi nic do sprawy. Sprawy, która aktualnie się dzieje w KAS i jest w żywotnim zainteresowaniu Nas wszystkich. Uszanujcie te tysiące użytkowników forum, którzy korzystają z tego medium poprzez np. TAPATALK i tylko czytają. Nie angażujcie Ich cennej uwagi wpisami, które nie wnoszą nic do ww. sprawy. Starajmy się dokonywac tylko wpisy przemyślane, które zawierają w sobie jakąś wartość dla rzeczonych zagadnień związanych z przedstawianiem propozycji.
Dyskusje pomiędzy sobą jw. możecie toczyć na PRIV
 
Szanowni Forumowicze. Uważam, że część z Was prowadzi dyskusje, która nie wnosi nic do sprawy. Sprawy, która aktualnie się dzieje w KAS i jest w żywotnim zainteresowaniu Nas wszystkich. Uszanujcie te tysiące użytkowników forum, którzy korzystają z tego medium poprzez np. TAPATALK i tylko czytają. Nie angażujcie Ich cennej uwagi wpisami, które nie wnoszą nic do ww. sprawy. Starajmy się dokonywac tylko wpisy przemyślane, które zawierają w sobie jakąś wartość dla rzeczonych zagadnień związanych z przedstawianiem propozycji.
Dyskusje pomiędzy sobą jw. możecie toczyć na PRIV
No tak. Kto wyprodukowal ostatnio najwiecej postow?
Boluś?
Mylisz się. ... ;)
Francis?
Mylisz się. Ja tu jestem nieustannie ... ;)
no tak ...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry