• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Propozycje

Adka

Aktywny użytkownik
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
291
Punkty reakcji
29
Piszcie proszę jakie otrzymaliście propozycje. Czy ktoś otrzymał niższe wynagrodzenie niż dotychczas?
 
Piszcie proszę jakie otrzymaliście propozycje. Czy ktoś otrzymał niższe wynagrodzenie niż dotychczas?

Propozycje ? W mazowieckiej ias pan dyrektor, nikomu nie raczył jeszcze przedstawić. Ponadto nie wypłacił funkcjonariuszom dodatku kontrolnego za marzec, oraz wstrzymał wypłatę dopłaty do wypoczynku. Ludzki Pan :)
 
Ostatnia edycja:
Propozycje ? W mazowieckiej ias pan dyrektor, nikomu nie raczył jeszcze przedstawić. Ponadto nie wypłacił funkcjonariuszom dodatku kontrolnego za marzec, oraz wstrzymał wypłatę dopłaty do wypoczynku. Ludzki Pan :)

Bo to "dobry gospodarz".......Nie dają bo uważają, że za "wcześnie" na propozycje. Bo może ludzie rozchorowaliby się za wcześnie i co wtedy?! Robota idzie się j.................ć. Nie ma to jak tajemnica do ostatniej chwili tyle tylko, że ludzie w większości przypadków wiedzą jaką podjęli decyzję
 
W mazowieckiej IAS propozycje już w piątek dostali min. ucywilniana grupa informatyków z IC ,informatycy z US i UKS .
 
zapewne zdecydowanie większe................co za naiwne pytanie !
 
Nie prosiłam o ocenę mojego pytania, a o podanie faktów. W niektórych izbach są zakusy, aby ucywilnianym zmniejszyć wynagrodzenie.
 
Ostatnia edycja:
Już na początku spotkania, została podana informacja przez p dyrektor ,o wrześniowym wartościowaniu stanowisk .
Zapewne będą wyrównywać w górę i podniosą zarobki dla kolegów z US I UKS..... joke .... nam opie.. i na tym się skończą wspaniałe propozycje zatrudnienia dla ucywilnianych funków:(
 
Ostatnia edycja:
Już na początku spotkania, została podana informacja przez p dyrektor ,o wrześniowym wartościowaniu stanowisk .
Zapewne będą wyrównywać w górę i podniosą zarobki dla kolegów z US I UKS..... joke .... nam opie.. i na tym się skończą wspaniałe propozycje zatrudnienia dla ucywilnianych funków:(

Dokładnie tego należy się spodziewać, teraz pozostawiane są wynagrodzenia żeby ludzi zatrzymać i nie wypłacać odpraw. Po przyjęciu propozycji zrobią co zechcą. W skarbówce się nie p*****lą z ludźmi i obcinają wynagrodzenia (jeżeli jest jakakolwiek przesłanka np. brak wykształcenia) odrazu przy propozycjach. Wartościowanie będzie dla cywili a dla funkcjonariuszy będzie coś bardziej "zmyślnego".
Trzeba jednak szykować się do zmiany pracodawcy.

Bajki pt. Jak cudownie będzie w CI KAS. Nikt nie opowiadał? Bo o tym że będzie tam zatrudnionych ogółem 200 może nieco więcej osób to jeszcze nie ma odwagi powiedzieć.
 
Ostatnia edycja:
Propozycje ? W mazowieckiej ias pan dyrektor, nikomu nie raczył jeszcze przedstawić. Ponadto nie wypłacił funkcjonariuszom dodatku kontrolnego za marzec, oraz wstrzymał wypłatę dopłaty do wypoczynku. Ludzki Pan :)

No tak, w końcu mógł zabić a tylko...:D:D
 
A jak propozycje w OC wew. już ktoś otrzymał? I drugie pytanie do ludzi z UC-S jakie propozycje dostała Kontrola i Kontrola rynku?
 
Oddziały wewnętrzne stanowiska, stopnie i wynagrodzenia bez zmian.
 
Prawdziwy porządek nastąpi jak wygaśnie możliwość wypłaty odpraw, wspomnicie moje słowa!


Spokojnie. Nie twierdzę, że takich prób na pewno nie będzie, ale ...

Jeśli już ktoś otrzymuje "propozycję" z podaniem warunków pracy/służby, w tym płacy niezmienionymi,
to późniejsze obniżenie płacy wydaje mi się nie być takie łatwe.
W końcu, to właśnie TEN moment jako ostatni, miał (i mógł) być wykorzystany do podobnych "regulacji"!

Po złożeniu "propozycji", nagła zmiana jej warunków, nie będzie już miała podparcia w pretekście
"dokonywania reformy" ...
 
Spokojnie. Nie twierdzę, że takich prób na pewno nie będzie, ale ...

Jeśli już ktoś otrzymuje "propozycję" z podaniem warunków pracy/służby, w tym płacy niezmienionymi,
to późniejsze obniżenie płacy wydaje mi się nie być takie łatwe.
W końcu, to właśnie TEN moment jako ostatni, miał (i mógł) być wykorzystany do podobnych "regulacji"!

Po złożeniu "propozycji", nagła zmiana jej warunków, nie będzie już miała podparcia w pretekście
"dokonywania reformy" ...

Jest na to odpowiedź - wartościowanie stanowisk
 
Jest na to odpowiedź - wartościowanie stanowisk


Jeśli już, to PRZEWARTOŚCIOWANIE stanowisk niedawno wszak zaproponowanych.
I w tym tkwią pewne moje wątpliwości!

ps
Bo cóż to za "oferta" zatrudnienia, która "z góry" zakłada nieważność warunków.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry