• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Szef KAS z algami w tle

Rabka to nie Madera. Majowy weekend to nie sylwester. Mario to nie Rysio. Partnerka to nie polityczna dziewica, Tylko alg żal.
 
Ale odorek podobny.

Wysłane z mojego STH100-2 przy użyciu Tapatalka
 
algi ujędrniają i nawilżają. ale że polityczne organy też, to nie wiedziałem :eek:.
 
czy osoba fizyczna bierze fakturę za jakąkolwiek usługę? po co? coś tu się jednak nie klei..

Może być pierwszy spór kompetencyjny w strukturach KAS, bo nie wiadomo, czy do wyjaśnienia takiej faktury to kontrola miękka, czy już bardziej twarda. Zdaje się, że takich terminów używa minister i MF na rozróżnienie zadań US i UCS.
 
Może być pierwszy spór kompetencyjny w strukturach KAS, bo nie wiadomo, czy do wyjaśnienia takiej faktury to kontrola miękka, czy już bardziej twarda. Zdaje się, że takich terminów używa minister i MF na rozróżnienie zadań US i UCS.

No i Pięknie wychodzi uczciwość Szefa KAS .:D Osoba fizyczna bierze to co chce paragon lub fakturę.
 
Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie. (Łk 16, 10)
Tak minister mówił w odniesieniu do celników, na jednej z komisji w sprawie KAS.
Marian, pamiętasz?
Ja zapamiętałem....
 
Jeżeli ta wiadomość jest prawdziwa to wyjścia mogą być tylko dwa. Dymisja, jeżeli facet ma honor, odwołanie jeżeli honoru nie ma.
 
nie wiem, czy to dobra propozycja. ale cóż, spróbujmy ;), może mnie nie zlinczują:

[video=youtube;VmkbTLpuxhI]https://www.youtube.com/watch?v=VmkbTLpuxhI[/video]
 
Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie. (Łk 16, 10)
Tak minister mówił w odniesieniu do celników, na jednej z komisji w sprawie KAS.
Marian, pamiętasz?
Ja zapamiętałem....


trafnie

mnie trochę też intryguje osoba towarzyszki

w świetle wygłaszanych ultrakatolickich haseł

hmmm
 
Wystarczy sprawdzić logowanie telefonów komórkowych. Panowie z tej opcji potrafią zrobić z takiej operacji wielogodzinne show telewizyjne.
 
Może Szef chciał skorzystać z dofinansowania z programu 50+.
:D

Ciekawe czy płatność za pobyt nie została sfinansowana służbową kartą? Za każdą usługę powinien być wystawiony paragon w tym samym dniu.
Były ośmiorniczki teraz mamy algi.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry