• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Szef KAS z algami w tle

Jak można wypominać człowiekowi chwile relaksu po tak wyczerpującej likwidacji SC i wprowadzeniu wiekopomnego dzieła w postaci KAS?
 
Sprawa jest na razie mętna. Dlaczego Dyrektor Kawwa kazała wystawić fakturę "na siebie", a nie na M Banasia? Dlaczego M Banaś nie został zameldowany? Bał się ? Kto tak naprawdę zapłacił za pobyt? - jeśli MB, niech okaże dowód zapłaty, a sprawę skieruje do sądu. Na razie to tylko czcze gadanie...
 
Jak można wypominać człowiekowi chwile relaksu po tak wyczerpującej likwidacji SC i wprowadzeniu wiekopomnego dzieła w postaci KAS?


Jasne, że nie można !!
Oczywiście tylko dlatego, że zwyczajnie się nie da.

Człowiek czegoś podobnego nie robi ...
 
Witam... Totalnego dna moralnego i etycznego... Kolejna odsłona... Pzdr ;-)
 
Co tu tak cicho ostatnio o głównym szamanie ??

Nie, żebym tęsknił, ale nasz "Biały ..." - eee ... przepraszam - "Srebrny Kieł",
to jeszcze gdzieś się pokazuje, czy też nawet "kuracje odmładzające" zamawia
z dostawą do domu ?!
 
Nie jest to zaskakujące wyznanie Szefa KAS dla kogoś kto ma wiedzę o skali oszustw. To jest przypadkowe wyznanie prawdy. Chodzi mi bardziej o liczby niż o islamistów, bo tego nie wiem przecież. O liczbach jednak trochę wiemy. :)
Jak rozmawiałem swego czasu z ekspertem, potem wiceministrem w rządzie PiS(już nie jest wiceministrem) całą lukę podatkową szacował na 180mld zł, i nie tylko On, w tym VAT na ok. 80 mld zł. Odzyskaliśmy z VAT ok. 30 mld zł, ok. 10 mld z CIT, a co z pozostałą kwotą??? Niech będzie chociaż 1/3, to powinno być 60mld zł, a gdzie do połowy, co jest osiągalne przecież.
Minister Banaś przypadkowo wyznał prawdę, że wciąż jest w lesie w batalii o odzyskiwanie dodatkowych wpływów i walce z mafiami.
 
Pan Minister zapomniał dodać jeszcze, że z akcyzy nie odzyskaliśmy dotąd NIC, a nawet biorąc pod uwagę wzrost gospodarczy, oddaliśmy mafiom spore kwoty
 
...

Minister Banaś przypadkowo wyznał prawdę, że wciąż jest w lesie w batalii o odzyskiwanie dodatkowych wpływów i walce z mafiami.


Jestem przekonany, że wódz Srebrny Kieł doskonale zna wszystkie liczby i musiał
powiedzieć prawdę, w temacie dającym się sprawdzić! Z pewnością też wie, kogo
finansują "mafie VAT'owskie", lecz ze względu na niemożność sprawdzenia, mógł
spokojnie w tym wypadku, puścić wodze fantazji. Nikt wszak nie udowodni tego,
że ostatnio wyraźnie przesadza z "fajką pokoju" ...
 
Oj tam, oj tam ... przecież walczy...no przecież DIAS Warszawa ogłosił następny sukces ...w Wólce Kosowskiej "zneutralizowali" następną grupę przestępczą :) na 200 tysi i zabezpieczyli 170 tysi... No na nagrody wystarczy. Myślałem, że to żart i trzch 0 brakuje....;) Wot maładcy...:)
 
Oj tam, oj tam ... przecież walczy...no przecież DIAS Warszawa ogłosił następny sukces ...w Wólce Kosowskiej "zneutralizowali" następną grupę przestępczą :) na 200 tysi i zabezpieczyli 170 tysi... No na nagrody wystarczy. Myślałem, że to żart i trzech 0 brakuje....;) Wot maładcy...:)


Dokładnie tak samo odebrałem ten "sukces".

Wiemy jednak, że to "głuptaczenie", jest całkiem na poważnie i to w pełni świadome.
Niestety też, ze słusznym założeniem, że narodowa awersja do używania matematyki
poza wymiar własnego tyłka, pozwoli "wcisnąć" ludziom ten "sukces", jakby owych zer
było tu znacznie więcej niż trzy !!

ps
Także oczywiste, że mało kto zauważy, iż mówienie o GRUPIE przestępczej, dotyczy
faktycznie jednego "przedsiębiorcy" ...

 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry