• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ewolucyjny proces "UCYWILNIENIA"

Sorki, ale nie miałem serca tu zaglądać, lekarz mi powiedział im szybciej się odetnę od tej historii tym szybciej będę zdrowy .... Oczywiście perspektywa 6 miesięcznej odprawy brutto również poprawia mi humor :cool:
Co mojego pomysłu jestem gotowy podać się krytyce .... Jednak uwzględniając otoczenie polityczne i organizacyjne - mam "pomysł" ale mogę go przesyłać wyłącznie na priv albo jeszcze lepiej na maila...

Zainteresowanych w tym aspekcie proszę o kontakt :cool:



To ja też poproszę , chętnie uniknę poniżenia w US mój email: al1963@o2.pl
 
Sorki, ale nie miałem serca tu zaglądać, lekarz mi powiedział im szybciej się odetnę od tej historii tym szybciej będę zdrowy .... Oczywiście perspektywa 6 miesięcznej odprawy brutto również poprawia mi humor :cool:
Co mojego pomysłu jestem gotowy podać się krytyce .... Jednak uwzględniając otoczenie polityczne i organizacyjne - mam "pomysł" ale mogę go przesyłać wyłącznie na priv albo jeszcze lepiej na maila...

Zainteresowanych w tym aspekcie proszę o kontakt :cool:

Może prześlij Sławkowi na priv do wykorzystania dla wszystkich, lub przynajmniej jakiejś grupie? Akurat do tego związku mam zaufanie.
 
no i nie dostaniesz. facet dużo krzyczy ale jak co do czego to jakoś dziwnie spierda..............la

od niego to raczej nikt nic nie dostanie, ale skoro już każdy kto się prosi i podaje publicznie swój adres poczty elektroniczne, to może jakieś inne "wieści" dostanie ;)
 
od niego to raczej nikt nic nie dostanie, ale skoro już każdy kto się prosi i podaje publicznie swój adres poczty elektroniczne, to może jakieś inne "wieści" dostanie ;)


Mówisz, że tak się zdobywa "namiary" na dotąd niedostępnych "przeciwników" ??
Nie no, ale @Burack ?!
 
od niego to raczej nikt nic nie dostanie, ale skoro już każdy kto się prosi i podaje publicznie swój adres poczty elektroniczne, to może jakieś inne "wieści" dostanie ;)

Adresów pczty elektronicznej możesz mieć nieskończoną ilość,nikt nie jest idiotą i nie podaje na forum adresu,(konta), ze swoimi prawdziwymi danymi, a przynajmniej tak mi się wydaje .
 
Adresów pczty elektronicznej możesz mieć nieskończoną ilość,nikt nie jest idiotą i nie podaje na forum adresu,(konta), ze swoimi prawdziwymi danymi, a przynajmniej tak mi się wydaje .

Heh, obśmiałem się. Do kilku kont to i hasła pewnie słownikowe są. Ludzie w większości używają tego samego adresu do banków i innych serwisów np. społecznościowych gdzie są ich dane osobowe prosząc się o kłopoty.
no-co-zrobisz-nic-nie-zrobisz.jpg
 
To widać!
Trzeba więc było sobie darować ...

Naskakujesz na wszystkich , którzy mało udzielają się na forum , traktujesz ich jak potencjalnych wrogów , wydając niesprawiedliwe opinie i złośliwe komentarze. Przecież nie o to chodzi w Naszej wspólnej sprawie , nieprawdaż?....
 
Naskakujesz na wszystkich , którzy mało udzielają się na forum , traktujesz ich jak potencjalnych wrogów , wydając niesprawiedliwe opinie i złośliwe komentarze. Przecież nie o to chodzi w Naszej wspólnej sprawie , nieprawdaż?....


Nieprawda.

Z reguły nie odnoszę się do zaangażowania na Forum kogokolwiek i staram się łagodzić nieporozumienia, najczęściej właśnie zdarzające się na Forum. Błędnie łączysz mnie z panującym tu (niestety) "zwyczajem".
(choć nie wszystko mogę robić dobrze)

Mój wpis dotyczył li wyłącznie, Twojej niezbyt miłej odpowiedzi do Kolegi, dosyć trafnie komentującego
Twoją nadmierną wiarę w rozsądek forumowiczów.
Chyba także jemu nie zarzucisz "naskoczenia", skoro odpowiedział tylko na wątpliwość, zawartą
w Twoich własnych słowach "... a przynajmniej tak mi się wydaje".


ps
Owszem, bywam złośliwy, ale tylko dla wielokrotnie potwierdzonych kłamców lub
nieuleczalnie ślepych egocentryków. Głupców i idiotów staram się w ogóle nie tykać.
Swojej "niesprawiedliwości" nie umiem ocenić ...
 
cat - przestań się lansować z tą kwiecistą mową :) - przez takie wywody faktycznie trzeba gasić tutaj światło :confused:
 
cat - przestań się lansować z tą kwiecistą mową :) - przez takie wywody faktycznie trzeba gasić tutaj światło :confused:


Za stary jestem na zmianę.
Od lat tak mówię (a zwłaszcza piszę) i żaden zwolennik eutanazji (również języka polskiego) mi nie pomoże.
 
Wyluzujmy. pamiętacie moją utarczkę słowną z weekendu. Mimo wszystko dajmy spokój.
 
Cat cieszę się że postanowiłeś spróbować po raz kolejny, mnie się już nie chce ;)

Dla wszystkich którym tak trudno w ostatnich dniach zrozumieć dość oczywiste zagadnienia POLECAM:

cc99be4ecf85ef5a1d300bdaa98fb5ce.jpg

*Dostępny bez recepty
 
Szanowny Kolego, w odpowiedzi na Twój „ewolucyjny proces ucywilniania” po głębokim zastanowieniu uznałem jednak, iż nie ma potrzeby angażowania kościoła oraz papieża do procesu KAS-acji Służby Celnej. Otóż mając na uwadze takie słowo jak empatia, gdyby powiadomić czy też uświadomić Papieża, o tym, co reprezentują osoby przeprowadzające ten proces należałoby liczyć się z tym, iż spadnie na nas odpowiedzialność za zawał serca Głowy Kościoła. Raczej zachęcam do przeprowadzenie małej analizy ucywilnienia i w tym miejscu należy zauważyć, iż niestety są w naszym środowisku jednak ludzie, którym słoma z butów wystaje, ale jak się okazało w dalszej części reformy znalazły się też takie osoby, którym to nie słoma, tytko delikatnie mówiąc obornik z butów wystaje.
 
Szanowny Kolego, w odpowiedzi na Twój "€žewolucyjny proces ucywilniania"€, po głębokim zastanowieniu ...


Każdy głos rozwagi i rozsądku, w dowolnej sytuacji jest bardzo cenny.

Dosyć przyzwoicie nazwałeś konkluzję z przeprowadzonej analizy, co brzmi "o niebo" lepiej
od słów wyrzucanych przez niektórych - w gorącej reakcji na takie właśnie odkrycia.

Jak mniemam, z Twojej strony można się spodziewać spokojnej i łagodnej dyskusji
na temat pomysłów i podejmowania działań mogących "uzdrowić" naszą sytuację.

Zatem - do dzieła ...
 
Czy ten pomysł to zabranie się do uczciwej pracy? ;)
Bez obrazy, ale tak nas z zewnątrz postrzegają, pasożyty, niezależnie, czy indywidualnie na to zasługujemy, czy nie...

Zacząłem przeglądać oferty pracy w mojej okolicy

przyjme-do-pracy-mezczyzne-z-prawojazdem-ogloszenie-cytat-plakat-napis.jpg
Co poczniem?, co poczniem?.....
 
Back
Do góry