• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wczasy pod grusza

Kociara

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Kwiecień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Co z wypłata wczasów pod gruszą? Ktoś coś wie na ten temat? W naszej byłej Izbie, wysłaliśmy wnioski o wczasy w styczniu i od tej pory słuch zaginął
 
Ja skladalam wniosek 1.03. I nie dostałam gruszy i też Lublin.
Ja też składałem wtedy, ale już wypłacili (w piątek). Ale słyszałem o pomyłkowych wypłatach - osobom które nie składały wniosków, w niewłaściwej wysokości.
 
Ja też składałem wtedy, ale już wypłacili (w piątek). Ale słyszałem o pomyłkowych wypłatach - osobom które nie składały wniosków, w niewłaściwej wysokości.

Pomyłkowe wypłaty? Co prawda wiem o komediach związanych z eksportem danych kadrowych do systemu skarbówki ale jak takie harce są...
 
W sumie to niewielkie pomyłki, jedną osobę doliczyli, czy dwie odliczyli... W skali izby, to w sumie niewiele.
 
Bóg Honor Ojczyzna
kiedy grusza, kiedy pensja, kiedy dodatki, kiedy pensje ....
kur...wa chociaż pozory normalności zachowajcie na ogólnodostępnym forum,
chociaż pozory !
 
Bóg Honor Ojczyzna
kiedy grusza, kiedy pensja, kiedy dodatki, kiedy pensje ....
kur...wa chociaż pozory normalności zachowajcie na ogólnodostępnym forum,
chociaż pozory !

dla-pieniedzy-ludzie-sa-w-stanie-zrobic-wszystko-nawet-pojsc-do-pracy.jpg
true story.....

I jeszcze tutaj sobie poczytaj jaki jest jazgot o kasę (śmieszną) http://www.skarbowcy.pl/blaster/forum/viewtopic.php?f=6&t=3910&p=155456#p155456
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry