• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ucywilnienie

adamek01010101

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam .Mam pytanie odnoście ucywilnienia. czy jest na forum ktos kto może mi napisac jak wyglada sytuacja w Izbie w BP jeśli chodzi o funkcjonariuszy z byłych dozorów. czy będą dalej funkcjonariuszami czy cywilami. chodzi mi najbardziej o tych którzy zajmowali sie nalewami .bo u mnie w izbie tez na wschodzie był podział na tych co jeździli na automaty , na papierosy i tych co siedzieli w biurze i jeździli na nalewy. wiem ze nie wszyscy dostana mundur , u mnie do cywila mają iść ci którzy przyszli kiedys z UKS-u sami powiedzieli ze nie opłaca im sie do munduru....bo na emke mundurowa nie maja szans. a jak to wygląda w białej i w delegaturach Zamoś, Lublin i Biała?? dziekuję za odpowiedz. jesli nie chcecie pisac na forum prosze na priwa.
 
A jak u Was wygląda sprawa z stałymi nadzorami - u nas jest jest kilka i chodzą słuchy,że do cywila. Ogólnie też był podział jak u Was hazard/tytoń,znaki akcyzy/biuro,składy podatkowe i jeszcze te stałe nadzory. Nikt nic nie wi,e ale z plotek to: hazard funkcjonariusze, może część tych od znaków akcyzy ale kto to wie, biuro,stałe nadzory, składy podatkowe -cywile
 
U nas w Białymstoku podobno tylko hazard i bazary mundurowe...ale nic jeszcze pewnego bo zastanawiają się czy cywile mogą na składach pracować całodobowo i w nocy. Nie ma jeszcze propozycji pracy/służby więc narazie to chyba wróżenie z kart. Na jednej z narad w lutym dyrektor jeszcze Izby powiedział że stałe nadzory do cywila. A jak u Was na dzień dzisiejszy??? Z góry dzięki za odpowiedź!.
 
Back
Do góry