• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wynagrodzenie Kas

thewatcher

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Gołdap/Suwałki
Jak wypłata marcowa? Dodatek kontrolerski jest wypłacany? W IC Olsztyn dziwnie podzielona na dwie części, narazie bez dodatku, może do końca marca wypłacą.
 
Jak wypłata marcowa? Dodatek kontrolerski jest wypłacany? W IC Olsztyn dziwnie podzielona na dwie części, narazie bez dodatku, może do końca marca wypłacą.

W Przemyślu kasę wyplacili w 3 przelewach: zasadnicze z dodatkiem za stopień, osobno za nocki i osobno dodatek kontrolerski ale to za luty bo on jest płatny z miesięcznym opóźnieniem
 
W byłej IC Białystok cały czas tak płacono, od samego początku. Oddzielnie zasadnicze z dodatkiem za stopień, za nocki, wyżywienie, kontrolerski i dojazdy czyli 5 przelewów.
 
U mnie na razie tylko jeden przelew jest - IAS Olsztyn. Ponad 100zł mniejszy niż wypłata za wcześniejsze miesiące. Być może dojdzie jutro druga część, jeśli pensja jest podzielona tak, jak napisali koledzy powyżej.
 
U mnie na południu- bez zmian. Wypłata taka sama jak miesiąc temu. Hmmmm, co z tą robotą?
 
Jak wypłata marcowa? Dodatek kontrolerski jest wypłacany? W IC Olsztyn dziwnie podzielona na dwie części, narazie bez dodatku, może do końca marca wypłacą.

dodatek kontrolerski bedziesz miał wypłacany w kwietniu za marzec. Na razie otrzymałeś graniczny za luty wg USTAWY o SC. nie wiem jednak dlaczego mam wypłatę niższą o 130zł (spec sł celnej). Myślałem że niżej już mnie zdegradować nie można. Być może ma tam nocek bo to tyle mniej więcej wychodzi mniej.

czy ktos dostał już decyzję określająca wysokość dodatku kontrolerskiego ? przecież od marca nie ma granicznego tylko właśnie kontrolerski który wynosi od 2% więc na jakiej zasadzie będą wypłaty "granicznego byłego" w kwietniu za marzec
 
Ostatnia edycja:
problemy z wypłatami w głównej mierze wynikają z zaj-tego systemu pana "zielonki" :cool: ale to dopiero początek "dobrej zmiany"
 
dodatek kontrolerski bedziesz miał wypłacany w kwietniu za marzec. Na razie otrzymałeś graniczny za luty wg USTAWY o SC. nie wiem jednak dlaczego mam wypłatę niższą o 130zł (spec sł celnej). Myślałem że niżej już mnie zdegradować nie można. Być może ma tam nocek bo to tyle mniej więcej wychodzi mniej.

czy ktos dostał już decyzję określająca wysokość dodatku kontrolerskiego ? przecież od marca nie ma granicznego tylko właśnie kontrolerski który wynosi od 2% więc na jakiej zasadzie będą wypłaty "granicznego byłego" w kwietniu za marzec

Do czasu przyjęcia propozycji stosuje się przepisy dotychczasowe, czyli wypłaca się dodatki wg starych zasad. Przynajmniej nam tak powiedzieli :)
 
Ostatnia edycja:
Do czasu przyjęcia propozycji stosuje się przepisy dotychczasowe, czyli wypłaca się dodatki wg starych zasad. Przynajmniej nam tak powiedzieli :)

No nie wiem. Funkcjonariusze SC zostali przekształceni w funkcjonariuszy SCS. Jest rozporządzenie odnośnie dodatków w SCS. Dlaczego niby korzystać z przepisów dotyczących przeszłej już SC? Bo ktoś nie ogarnie wyliczenia dodatków dla tabunu ludzi i to dla każdego z osobna?

Czuję, że w marcu rozdzwonią się telefony w wydziale płac. Dodatek kontrolny dzisiaj dostałem, ale pensji mi nie wyrównali (minus 100-150 w porównaniu do poprzednich). A w regulaminie IAS jest zapis - wynagrodzenie płatne do 28 każdego miesiąca.

Szklan, zapomniałem, że jesteś ze skarbowości. Pracowników również powinny dotyczyć nowe przepisy, te o dodatkach kontrolerskich również.
 
dodatek kontrolerski bedziesz miał wypłacany w kwietniu za marzec. Na razie otrzymałeś graniczny za luty wg USTAWY o SC. nie wiem jednak dlaczego mam wypłatę niższą o 130zł (spec sł celnej). Myślałem że niżej już mnie zdegradować nie można. Być może ma tam nocek bo to tyle mniej więcej wychodzi mniej.

czy ktos dostał już decyzję określająca wysokość dodatku kontrolerskiego ? przecież od marca nie ma granicznego tylko właśnie kontrolerski który wynosi od 2% więc na jakiej zasadzie będą wypłaty "granicznego byłego" w kwietniu za marzec

Nie masz w tym nocek,u mnie pierwszy raz osobno nocki osobno wypłata.
 
No nie wiem. Funkcjonariusze SC zostali przekształceni w funkcjonariuszy SCS. Jest rozporządzenie odnośnie dodatków w SCS. Dlaczego niby korzystać z przepisów dotyczących przeszłej już SC? Bo ktoś nie ogarnie wyliczenia dodatków dla tabunu ludzi i to dla każdego z osobna?

Czuję, że w marcu rozdzwonią się telefony w wydziale płac. Dodatek kontrolny dzisiaj dostałem, ale pensji mi nie wyrównali (minus 100-150 w porównaniu do poprzednich). A w regulaminie IAS jest zapis - wynagrodzenie płatne do 28 każdego miesiąca.

Szklan, zapomniałem, że jesteś ze skarbowości. Pracowników również powinny dotyczyć nowe przepisy, te o dodatkach kontrolerskich również.

Ja nadal jestem zatrudniony na stanowisku komisarza skarbowego, mimo, że od 01 marca nie ma takiego stanowiska. Dostałem dodatek skarbowy wypłacony na podstawie ustawy o kontroli skarbowej, ale ta ustawa została uchylona 01 marca. Dodatku za kontrolę celno-skarbową nie dostałem mimo, że pracuję w referacie kontroli celno-skarbowej.
 
ten skarbowy program zielonki to ponoć kpina jakaś... nie ma zabezpieczeń, kontroli nad tym kto z niego korzysta a dostęp do programu jest możliwy z innego konta w domenie na stacji, gdzie jest zainstalowany i nie ma możliwości identyfikacji kto co w nim zrobił... Kto wie jak to może niezauważenie wejść to tego cudu i zobaczyć na jakich stawkach pracują nowi naczelnicy co już propozycje otrzymali, ile im z pensją zjechali i kto z nich ma więcej niż DIAS, hehehe... Krok milowy wstecz całej byłej SC... dlaczego skarbówka nie może się rozwijać i przyjąć sprawnych nowszych i lepszych systemów, tylko wszyscy muszą równać w dół... SZD nigdy nie działał jak należy poza salą szkoleniową a EZD śmiga jak szalony i jest chwalony i to wszystko za darmo a SZD ile kosztował i jak za ok 2 lata skończy się 5 lat po finansowaniu unijnym pójdzie do kosza i cała kasa w pi.... ktoś zarobił...
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry